mac os ws windovs

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic mac os ws windovs

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158570
    Anonīms
    Neaktīvs

    tātad ja nevins mani neatrunās es pulksten10,30 pēc anglijas laika eju pirkt macbox pro.Labi apzinos ka cena ir puss mašīnas lielumā,labi es nepareizi iesāku,gribētu lai macisti izsaqkas kāpēc viņu sistēma ir labāka par windovs nu labi es pat zinu ka nav labāka ,tad kāda velna pēc man jāpērk tassūda macs pulksten 10.30.jo nauda tomēr ir liela.gribu lai jūis mani uz ātro atrunātu no tā 2000 vērtā sūda pirkšanas ,ja to pašu var dfarīt ar 300 vērtu sūdu.Pēc11.00 apspriestrirs protams ir veselīgi bet sāls jau ir zudusi.

    #299959
    Jaunzems
    Participant

    u wot m8

    #299960
    APOC
    Participant

    Tu viņu pērc tāpēc ka…?

    #299961
    Anonīms
    Neaktīvs

    es viņu pērku tāpēc ka esmu apsolījis

    #299962
    richijs
    Participant

    pa tādām naudām sanāk jau kārtīgs spridzeklis

    https://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/alienware_m17x_272180054

    gan jau ka iekš uk alienware ir lētāks, bet tas tā ieskatam.

    #299963
    aoma
    Participant

    nozombēja?

    #299964
    Anonīms
    Neaktīvs

    Mana meitenīte uz tādu kluci nekad neparakstīsies.

    #299965
    garaisezis
    Participant

    varu atdzīties, no 2013.gada sākuma esmu MacBook Pro lietotājs.

    Sākumā nopirku tikai izskata dēļ, kā nekā lietais alumīnija pilnais korpus, viegls un bez nekādiem blinbling izlecošiem ‘vijeboniem”… pēc tam apmēram 2 nedēļas špļaudījos, kas nav, tas, nav tāa, bet pēc tam pamazām sāku visu aizstad ar AppStore pieejamo bezmakas programmatūru. Tagad jau ir pagājis vairāk nekā pus gads un teikšu atklāti. Otrs HP G6 laptops vēl nav bijis līdz šim ieslēgts. Starp citu, ja kāda UK vajag par lētām naudiņām to, padod ziņu.

    Neatpaliekot no tēmas, vēlāk gan savu MacBook Pro nedaudz apgreidoju, tas ir ieliku papildus ram, kopā nu jau 16GB, cietni SSD 265GB un veco 750 DVD-rom vietā bet diskdzini pie usb jo izmantoju ļoti reti.

    Ko varu teikti, sistemu esmu nobrucinājis tikai vienu reizi, un tad ekspermentējot kad mēģināju palaist neprasmīgi arī Linux Ubuntu, tagad gan iet abas paralēli. Viena no lietām, jaunu programmu instelācija, copy and paste, uninstal darbojas vnk ievelkot miskastē. Ä€trums, nekādu drazu no neta, ja kaut kas automātiksi grib mainit sistēmas iestādījumus, jāievada parole, tā kā ja pats neesi Ä€murs, tad viss ok. Un ja arī nobruks, slēdzot ALT taustiņš iekš bootošanaš un no restore uzliec visu atpakaļ.

    Iesaku nopirkt palildus Magic Mouse, lai atvieglotu darbu, jo nav jau labā tausitņa mac, jāzimanto nospiests CRLT…

    Ir jau daudz plusu, vairāk nekā mīnusu, jāmāk tik darboties, neuzskaitīšu tos te tagad, savādāk windows XP lietotajis sāks cepties

    #299966
    samurajs
    Participant

    Lai pirktu sūdu par 2000, ir jābūt zvērīgai un pamatotai motivācijai. Ja esi lielas firmas prezis, un vajag krānu staipīt, tad citādi. Pretējā gadījumā labāk nopērc klasisko PC par 400-500 un par ietaupīto uzdāvini sev šito Smart TV. Tici man – prieka būs vairāk!

    #299967
    jonjs
    Participant

    Mani arī pārsteidz, kur cilvēki ņem naudu visām šitām fīčām, gadžetiem u.t.t.

    Lai gan, ja man būtu kādas liekas divas štukas var būt ari nopirktu, smuks jau ir, bet veiktspēja hmmm … nav tā vērta.

    #299968
    Oxys
    Participant

    Nopērc labāk Alienware un uzlīme meiteniskas uzlīmes, gan jau patiks.

    Chinise stickers! 😀

    AlienWare ar zaķīša ausīm! 😀

    Tērēt tik lielu naudu par sen apēstu ābolu nav prāta darbs!

    #299969
    APOC
    Participant

    Quote:

    Iesaku nopirkt palildus Magic Mouse, lai atvieglotu darbu, jo nav jau labā tausitņa mac, jāzimanto nospiests CRLT…


    Iekš touchpad iestatījumiem uz tā paša MacBook Pro var uzlikt left/right click :[

    #299970
    jonjs
    Participant

    To es atļauties nevaru noteikti, jo pirms to izdarīt izskatās, ka vai nu jāmaina orientācija, vai arī jāsāk trekterēt kaut kādi hormoni, vai vēl nopietnāk, jāveic dzimumu maiņas operācija. 🙂

    #299971
    garaisezis
    Participant

    par veiktspēja jau nu gan varēji paklusēt. Kaut vai par to, kad jaunajos makos nāk atbilstoši cpu – i5/i7 un būs saderīgs ar Mac OS vismaz 5 gadus kad iznāks atjauninājumi. Salīdzinot ar windows kur kā jauns M$, tā jauns dators jāpērk, jo dzelži nevelk.

    #299972
    Nettwerk
    Participant

    Seit buus mana atbilde uz tevis uzdotiem jautaajumiem. Ar ko Mac buutu labaaks par Windows. Es nezinu ko tu tur taisies pirkt, bet Apple nerazho taadus Macbox. Bet nu pie lietas. Patiesiba mac veiksme sleepjas tajaa, ka Apple razho savu dzelzi un savu sisteemu, taapeec MacOS darbosies veiksmiigaak par Microsoft razhoto Windows sisteemu. Bet lai gan ir jau 2013 gads, tad Microsoft veiksmiigi attiista Windows sisteemu, ka nu zilie logi un nestabilitaate nav biezha paraadiiba. Pamataa BSOD izraisa nepareizi driveri, dzelzhu fiziski bojaajumi utml, bet ne taapeec, ka skatiijies 2 youtube vai tev atveerti 20 tabi paarluukaa. Taapeec es nu 100%, ka MacOS nav vairs labaaks par Windows, tie laiki nu ir beigusies. Ja veelies oponeet, tad bet luudzu. Kas buutu tik pat tehniski labs no datoriem kaa Macbook Pro? Varu uzskaitiit plashi. Lenovo Thinkpad T/X/W seerijas laptopi, Dell Latitude/Precision, vai HP EliteBook. Arii maksaa tik pat cik Mac, un tev ir plashaakas iespejas uzlabot veelaak, kad veeleesies pievienot RAM, CPU un atsevishchiem modeljiem arii GPU. Mac pret apgreidoshanu vienmeer ir bijis skarbs un ierobezho. Pirms peerc Mac varbuut tomeer izveertee ko veelies dariit un kamdeelj Mac tieshi vajag? Ja runaat saaksi par kraasaam, ka uz Mac smukaakas kraasas. Hmm, kraasas nav smukaakas, bet gan apple izmanto nedaudz citu tehnologiju. Un starp citu apple stulbums ir, ja laptops maksaa £2000, tad kur var shaadai ieriicei likt Glorry ekraanu???!!! Stulbums stulbaakaa pakaapee. Taa es te varu turpinaat uzskaitiit. Es pats biju Mac lietotaajs, taapeec nestasti man slapjaas fantaazijas, par Mac labaaaku esamiibu.

    #299973
    garaisezis
    Participant

    hmmmm, pilnīgi visiem Mac var nomainīt ram iznemot vienīgi tagad jaunos ar retina display… tā pat hdd un arī videokati daziem, ja runa iet par iMac, tad tur ver nomainīt pilnīgi visu un uzlabot.

    Kā jau pats izteicies, draiveru gluki un nesaderība patstavīgā, jo detaļas ražo visi kam nav slinkums, tā kā 1000 un viena modifikācija beigās sanāk, ko tad var gribēt.

    Kādēļ, piemēram, uz iPhone, iPad utt neraksta detalizētu info, cik liels cpu, ram utt, jo kuru tas interesē, ja pati OS iet raiti, Androīds jau nezin cik kodolus uz uztaisījis, ram drīz pārspēs manu elektronisko rakstāmmašīnu, bet tā arī raiti bez problēmām nepārstartēts nedēļu nevar novilkt no vietas…. un tas ir man šķiet galvenais, kādēļ cilvēki izvēlas Mac. Otra lieta, ir vienkāršība. Ja no windows uz MAc pāriet ir vienkārši, tad no Mac uz win demžēl nekādi, tad jau ātrāk Linux. Bet tās jau ir tikai manas domas

    #299974
    Anonīms
    Neaktīvs

    MacbookPro lietotājam jau nu vajadzētu pamanīt, ka ar 2 pirkstiem uzsitot par tačpadu, nostrādā labais klikšķis. viskautko ar to multitačīgo tačpadu var darīt – kaut vai logu ērti pavilkt ar 1 kustību, nemaz nerunājot par zūmu.

    #299975
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tas komentārs bija garamezim. Te joprojām caur draugiem.lv ielogojoties, nevar rediģēt savus rakstus 🙁

    Un jaudas ziņā ar 3x atliektiem galiem pietiek 2x lētāku 13″ Macbook Air 2012 gada ar i5.

    Un ir vieglāks un smukāks par vissvisvisdārgāko Macbook Pro. Ja reiz portatīvais, tad to nēsās apkārt, vai ne? Nu un par Air vieglumu cilvēki vienmēr ir sajūsmā kad patausta. Iedod tai mērķa lietotājai pataustīt Pro/13″ Air un palūdz pakomentēt, vai tiešām grib to Pro.

    un par aplikācijām – man uz āboliem pietiek visa kā – Chrome, Eclipse, Skype, uTorrent, Thunderbird utml lietas, ko es jau uz Win esmu lietojis.. ja nu kas, tad windows datori kaut kā specifiska izdarīšanai apkārtnē vienmēr ir atrodami. Tā ka nebaidies par softiem – nedēļu pasēdēsi un sapratīsi, kas ar ko jāaizstāj.

    #299976
    theSolid
    Participant

    lietoju macbook pro kopš maija. neparko vairs nepārietu uz Windows un Linux. ērtākas OS nav un lielākais bonuss, ka audio producēšanā, Windows nekad nestāvēs klāt. Uzskatu, ka macbook’i ir paredzēti tiem, kas nodarbojas ar foto/video/audio augstāk kā iesācēja līmenī, jo Windows nekad nestāvēs klāt tam. Pro audio inženieri ir atzinuši, ka priekš audio nekā labāka šobrīd par Macintosh sistēmām nav. 😉

    protams, katrai sistēmai ir savi plusi,mīnusi. nesaku, ka windows ir slikts, ir jāsaprot, kām Tu to taisies izmantot. ja gribi sēdēt pie galda un, lai visi redz, ka Tev ir macbook’s, tad tas ir bezjēdzīgi un smieklīgi, taču, ja ir specifiskas lietas, kas ir paredzētas mac’iem, tad ir vērts. un, kā jau iepriekš minēja, dzelzis atbalstīts vsm vēl 5gadus.

    #299977
    garaisezis
    Participant

    paldies, es pat nezināju, parsavārā ir izmantoti man 2 pirksti scrollam, zoomam un trīs lai sadalītu tabus, plus visi cetri lai nonestu visu.

    Nu redz, mūžu dzīvo, mūžu mācies.

    p.s. tikai go – applications – system settings – trackpad vajadzēja atķeksēt

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Tēma ‘mac os ws windovs’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā