mac os ws windovs

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic mac os ws windovs

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #299978
    Nettwerk
    Participant

    Macbook Air tu ko nopietni? Es tieshaam nepirktu Macbook Air. Mac nav labaaki par PC, cik man reizes jaasaka, Apple lieto tos pashus dzelzhus prieksh Mac ko citi razhotaaji prieksh PC. Nestaastiet man te briinumus. Ameriku neatklaasiet. Macam ir veiksmiigaaka programmatuura tam meerkjim, audio video apstraadei, kaa Logic Pro, Final Cut Pro utt. Taapeec beidziet liet man te uudeni.

    Salidzinam sheit:

    Carbon Torture Test:

    https://www.youtube.com/watch?v=nEyk4O_zl-Y

    Macbook Air Torture test:

    https://www.youtube.com/watch?v=l_0CN-12npY

    #299979
    usver
    Participant

    Nettwerk, autoram ir pofig pielietojums, jauda un kas ir “best bang for the buck”, tik izsaka mājienus, ka to lietos sieviete vai “arī sieviete”. Mājsaimnieces vajadzības Air nodrošina, svars ir ļoti labs, pārnēsāt bauda, izpildījums arī labs, i5 iekšā ir – ko vairāk vajag? Budžeta darba zirgu te neviens nemeklē. Ja nu vienīgi atgādināšu lai neiegrābjas 1280×800 sūda izšķirtspējā (lai gan tādus vairs diez vai var dabūt veikalā), bet meklē vismaz 1440×900. Pārējais būs 3x atliektiem galiem pietiekams, tāpat kā nopērkot Asus ultraportatīvo ar i5 par 400Ls.

    Kad būs konkrētas prasības vai prasība pēc lielām jaudām video/audio/whatever apstrādei, tad varēsi sākt salīdzināt wPrime rezultātus, dzesēšanas kvalitāti un tā tālāk un tā joprojām. Un es ļoti labi zinu, ar ko āboli un konkrēti Air ir labs un ar ko slikts un no kā tas sastāv – paldies, bet nevajag vēlreiz stāstīt, ka PowerPC laiks ir pagājis un tagad ULV i5 arī ir tāds pats ULV i5 kā citos portatīvajos.

    pie tam lietoju Air kodēšanai utml lietām un nekāds Final Cut nav plānots. Un arī nevajag, tāpat kā 99% citu lietotāju.

    #299980
    jonjs
    Participant

    Runa manā gadījumā bija par cenas un veiktspējas attiecību. Man nav nekas pre Mac -iem. Vizuāli eleganti, stabila OS u.t.t.. Vienīgais, kas man nepatīk ir cena un tā manā gadījumā ir noteicošā.

    #299981
    icenil
    Participant

    Piekrītu, to pašu gribēju teikt, lai gan lietoju iMAC 90%os tā priekšrocība būs tikai ja darīšana ir ar vai ap mūziku vai video. Īsā sakot grafiku un skaņu. Neviena Winda tur blakus vēl ilgi nestāvēs.

    Bet šeit ja runa tikai par laptopu, tad gan nezinu, gan jau atkarīgs ko uz tā taisās darīt.

    #299982
    Nettwerk
    Participant

    Te ir bezjeedziigi runaat ar jums. Tas ir kaa churaat pret veeju. VEELREIZ SAKU, APPLE IZMANTO TOS PASHUS DZELZHUS MACINTOSH DATORIEM, KO CITI RAZHOTAAJI PC DATORIEM. JA BUUS NO RUUPNIICAS DEFEKTIIVA DETALA TAD NAV NOZIIMES, TAS IR PC VAI MAC, JO TAS NOVEDIS PIE NESTABILITAATES BSOD VAI KERNEL PANIC.

    MAC VEIKSMES STAATS IR LABA GARANTIJA, SAREZHGJIITU PASNIEGT VIENKAARSI UN LIETOTAAJAM SAPROTAMI, KAA ARII LOTI ADVANCETI VIDEO, AUDIO SOFTI PRIEKSH MAC. TAS ARII VISS. MLEE APPLE IR TAADA PATI SKANJAS KARTE KAA PC, NEKAS TUR LABAAKS NAV UN BEIDZIET DIRSTS, PAR SKANJAS SUPER DUPER KVALITAATI. MAN VIENKARSHI GRIBAS JUUS SAUKT PAR ON***STGALVAAM.

    #299983
    usver
    Participant

    Nettwerk, Tu vispār uz manu komentāru atbildēji vai uz citu tēmēji?

    Jo nekādu sakaru ar manis rakstīto es neredzu.

    Nekur neesmu mēģinājis stāstīt, ka Mac ir kaut kas unikāls dzelžu ziņā, ko tu nez kāpēc par visām varītēm centies atgādināt, atbildot uz manu komentāru.

    #299984
    usver
    Participant

    Ja gadījumā TIEŠ Ä€M esi sastresojies par vārdiem

    Quote:

    Kad būs konkrētas prasības vai prasība pēc lielām jaudām video/audio/whatever apstrādei, tad varēsi sākt salīdzināt wPrime rezultātus, dzesēšanas kvalitāti un tā tālāk

    tad atgādinu – visa veida apstrādēs man liekas svarīga CPU jauda un dzesēšana. Tur ir laba, piemēram, Alienvārei, bet slikta Macbook Air. Air vienkārši tam nav paredzēts, un es arī netaisos likt CPU-intensīvus darbus tam darīt. Ja tiešām tevi saērcināja tas teksts un tu to maldīgi uztver kā apgalvojumu, ka Mac ar to pašu CPU jaudas spētu 10x vairāk izdarīt vai tam piemistu citas superspējas.

    Bet reāli es tavu komentāru uztveru kā pilnīgi bezsakarīgu un nesaistītu ar manis teikto, jo esi vai nu atbildējis nepareizajam, vai arī pats kaut ko izfantazējis savā galvā un pats sastresojies par to.

    #299985
    Anonīms
    Neaktīvs

    …. turpinam, turpinam. Paliek interesanti.

    [img]https://oi43.tinypic.com/3586k2u.jpg[/img]

    #299986
    iKey
    Participant

    MAC jau ir temēts radošajiem cilvēkiem – dizaineriem, producentiem, arhitektiem, ne tikai ar savu programmatūras stabilitāti, bet arī ar pieslīpētām programmām, ar kurām sev maizi pelna manis pieminētie radošie cilvēki (+papildus izdevumi par licencēm). Ä€rēji arī ir tas šikums.

    Ja savajagas Windu? – ir tādas štelles kā virtualizācija (darbā dizaineri izmanto) vai arī stabilākais Boot Camp

    Bet pats lielākais mīnuss ir CENA.

    #299987
    garaisezis
    Participant

    redz kur es nedaudz paskatījos kas mac laptopam vēderā…..

    MacBook Pro upgrade

    tagad gan rams ir 16GB, SSD 512 Kingston, ja tas ko izsaka, otrs HDD 1TB 7200, un uz USB Bluray lasītājs/dvd rakstītajs, neredzu jēgu no rakstītāja un Blu diskiem pagaidām. Tagad tikai vēl pāpiepērk klāt kīno projektors lai var filmas uz baltas sienas skatīties pa vakariem

    #299988
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nettwerk, īstajā vārdā Oskars Gredzens jau savulaik Latvijas mac-lietotāju forumā izcēlās ar histēriskiem komentāriem. Pārāk klausīties nav jēgas, kaut kādā īpatnējā veidā čalim viss, kas saistīts ar Apple produkciju, skaitās sātana iemiesojums.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Tēma ‘mac os ws windovs’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā