Macbetons nonācis degpunktā!

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Macbetons nonācis degpunktā!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #236142
    daGrevis
    Participant

    Tāda bilde… 😀

    #236143
    izredzētais
    Participant

    no sākuma domāju ka bilde ir prikols … bet izrādās tas ir viņ š pats 😀

    #236144
    elvisburdajs
    Participant

    Apskatot galeriju nākas secināt ka ir vēl ”labākas” bildes.. Nožēlojama rīcība!

    https://i6.ifrype.com/gallery/358be10e2fe999aecefdb074aa68916f/517/076/l_19517076.jpg

    daGrevis wrote:

    P.S. Lai gan tāpēc, ka tikai nosauc vārdus “hakeris” un viņu mājaslapu pa TV, statistika “pacēlās” kādas 3x reizes… 😀


    +1

    #236145
    Element
    Participant

    Ko var peerties: nekur nav nedz pieraadiits ka tas ir vinsh. Aunu bars, blauj pirms laika…

    #236146
    usver
    Participant

    Ideju pabrīdināt jūzerus atbalstu, bet bez rupjībām un provaidera lapā, ne jūzeriem, kuriem vainīgs vienmēr būs “ļaunais datorpirāts”. Provaiderim var bārdu un ragus zīmēt klāt, ja neprot no tā izvairīties.

    Ja kāda firma nodrošina Hostinga VAI Apsardzes pakalpojumus, tad man liekas smieklīgi, ka apsargi besās “mums te 1 huligāns naktī brīvi ienāca objektā, uzzīmēja ar krītiņiem smailiju un aizgāja – maita, sliktais! Mums biznesu grauj!”.

    Nevis runā par to, ka tikpat labi 5 citi varēja atnākt un policijas serveri DoS`ot vai internetbankām/epastiem paroles brūtforsēt.

    Vai spamu miljoniem izsūtīt (naudiņu var par to dabūt, btw), uz nedēļu noliekot uz pakaļas visus subneta biznesus, kamēr admins atmāzējas visām dnsbl.info spamlistēm, kas par lietu bijis un “lūdzam izņemt – okei, pagaidīsim 48 stundas” un skaidrojas klientiem, kāpēc viņi jau 3 dienu nevar nosūtīt epastus uz inbox vai gmail.

    Vai vienkārši prikolam pasūtīt no tās IP mantas ar zagtiem kredītkaršu numuriem, ar domu “drīz tam adminam policija konfiscēs serverus uz izmeklēšanu, gygy”.

    Ja tādi sviesti sākas, tad tas būtu 5x ļaunāk. Pagaidām tikai ziediņi, ko normāls admins no bakupiem pēc telefonzvana var momentā atjaunot, kur pat nav par ko iespringt.

    #236147
    Jaunzems
    Participant

    makbetons, ***

    #236148
    iKey
    Participant

    Jomajo pasaule iet svietsā ar betonu priekšgalā

    Jaunzema parakstam. +1

    #236149
    daGrevis
    Participant

    +1 ZuliXP parakstam. 😀

    [spoil]

    Mans paraksts vispār ir vispārējas lapas “grevizācijas” haks.

    IEvietot jebkur CSS failā. 🙂

    [/spoil]

    #236150
    Jaunzems
    Participant

    esmu mājās. notepadā 🙂

    MacBetons->personīga viedokļapmaiņa->atlak Macbetons->lietotāju paraksti 😀

    #236151
    Foxsk8
    Participant

    Pec man dzirdetas info, MC mitinas mana gala, tas ir Liepajaa, Fruktam ap 40 – 50 gadu, tads tipisks datoriku profils, vairak gan par vinu neko neesmu dzirdejis, nedz prasijis.

    #236152
    root
    Participant

    Tak blac es iedevu linku uz viņa profilu, kas vēl nav skaidrs, kādi 40-50 gadi. Ibio, vārds uzvārds un draugiem id pa taisno no šamā paša firmelēm izkasīts… *cough* Kāds netic? Aizbrauc pie šama uz viņa tizlo ISP kur viņš tur figurē un paprasa pasi ibio…

    #236153
    Aldis
    Participant

    ÄŒalis pa daudz datorizējies 🙂 Bet nu lab, tas ja viņš tiesām ir brīdinājis tantu, tad nevajadzēja to rupjā veidā darīt + vel stāstīt par hostinga nomaiņu (Noteikti tas būtu uz viņam izdevīgu servisu), otrkārt būtu labāk brīdinājis pašu hostingu – tie ta zinātu kur ķerties klāt (Ja gribētu peļņu, pajautātu kādu piečuku + pastāstītu kā bugu novērst). 🙂 Treškārt, vēl bij jānobrucina visa padarīšana, jo re viņā neviens neieklausījās (Tas ir stulbi)!!! 😀

    Element wrote:

    Ko var peerties: nekur nav nedz pieraadiits ka tas ir vinsh. Aunu bars, blauj pirms laika…

    Ticu, ka pat nepierādīs, neviens nesameklēs īstos galus, un bij tas McB vai nē, to tikai zinās pats McB.

    #236154
    akms47
    Participant

    Re McB nozadzis matenes exāmenu atbildes: https://www.spoki.lv/joki/Eksamena-atbildes-matematika/30554

    😉

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā