MacBook_Air lieliski aizstāj nazi

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki MacBook_Air lieliski aizstāj nazi

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146970
    samurajs
    Participant

    Nu ir jau plāni mūsdienu laptopi, bet MacBook Air laikam sasniedzis plānuma rekordu… tam jau atrasts netradicionāls pielietojums 😀 :

    [img]https://img165.imageshack.us/img165/5323/notebookairqr0.jpg[/img]

    [img]https://img87.imageshack.us/img87/3781/laptop2sl5.jpg[/img]

    #180017
    quizzical
    Participant

    Droshi vien atkal hosteets uz imageshack.us 🙂

    #180018
    samurajs
    Participant
    #180019
    QueenZ
    Participant

    nemaz jau tik plaans vinjsh nemaz nav.. pats esmu to verkji apbriinojis 🙂

    #180020
    dead_emo
    Participant

    Zināju par shito kā krāna pagarinātāju, bet nu redz, ir arī citi pielietojumi mac produktiem ;.

    #180021
    Reasa
    Participant

    ja aiziesiet pa to linku ko samurajs iedeva- redzesiet, ka chalis sev sagrieza roku. bez maz vai aukstais ierocis.

    #180022
    WerNeo
    Participant

    Reasa… tur bija arī teksts, ne tikai bildes… “Конечно, представленные фотографии, скорее всего — не более чем шутка, ведь до чего только не додумываются люди ради хоть какой-нибудь популярности 🙂 Но… тем не менее… :)”

    #180023
    shady
    Participant

    Kāpēc nosodoša attieksme pret plānām, kompaktām iekārtām?

    Ja ikdienā nēsā laptopu, tad tikai priecē fakts, ka iekārta aizņem aizvien mazāk vietas…un te nav nekāda sakara ar krānu staipīšanu.

    #180024
    Creep
    Participant

    shady neredzu starpību starp to vai man somā ir 4cm biezs laptops vai 1cm biezs laptos… nu labi, vienīgais svars varētu būt +…

    #180025
    Sid
    Participant

    Agreed. Reāli no tā plānuma ir jēga tikai tad, ja pats lapsis kļūst vieglāks, citādāk tam nav nozīmes.

    #180026
    Chosen
    Participant

    Nu nez es esmu par to, lai tā laptopa daļa kur atrodas viss asorti kļūtu plānāks!

    A svaru var pat palielināt būs ar ko sist ja kautkas mēģinās atņemt verķi 😀

    #180027
    deivs001
    Participant

    Es esmu par svara un jaudas pienācīgu attiecību. Esmu gatavs nēsāt smagāku verķi, ja paties nodrošina ilgāku dzīvotspēju no baterijas.

    #180028
    rajah
    Participant

    jo plānāks, jo vieglāk salauzt, tāpēc esmu pret. ja ne pats, tad kāds cits idiots drūzmā to izdarīs un aizies. a pašam tikai skāde.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā