Mainīt video memory priekš lenovo laptopa..

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Mainīt video memory priekš lenovo laptopa..

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147493
    linx
    Participant

    Ir problēma – man viens draugs iegādājās lenovo sl500 portatīvo datoru, kuram ir “dīvaina” v-karte, jeb vnk čips – Intel X4500. Dedicated video memory ir 32 mb, gribēju samainīt uz lielāku, jo reāli spēles nevelk pat uz minimālo grafiku, bet datoram ir 2kodolu procesors 😀 .. Iegāju BIOS (kamēr atradu, pusstunda pagāja, kā var BIOS ieiet :D), gribēju samainīt lielāku video atmiņu, taču – nav tādas opcijas.. var kautkā manuāli iekš OS kko samainīt? Ja nevar, tad man otrs jautājums – var to čipu pret kko jēdzīgāku, piemēram pret GeForce čipu mainīt?

    #185147
    downloader
    Participant

    samainīt nesamainīsi, ja nu vieniīgi eBayā nopirksi ATBILSTOŠ U čipsetu.. neviens netirgojas ar portabļu v-kartēm.. pats vienu brīdi meklēju, pēc tam pārdomāju.. portablis ir portablis…

    pamēģini kaut RivaTuner (tas laikam bij` Inteļiem domāts..), vai kādu alternatīvu 🙂

    #185148
    deivs001
    Participant

    Cik maceju sagooglet sis pats modelis ir pardosana ar 9300M videokarti. Tatad pastav iespeja, ka vari tadu iegadat sim portablim.

    #185149
    memorex
    Participant

    Ļoti šaubos ka var “pats” mainīt, izstaigā kārtīgi bios 4x ganjau ka kautkur ir. Max ir 512MB ko var uzlikt, skaties varbūt var izslēgt mainīt Unified Memory Architecture (UMA), kas kontrolē video atmiņu…

    #185150
    downloader
    Participant

    Es te painteresēšos.. viens džeks tirgo portabļus pa detaļām 🙂

    #185151
    memorex
    Participant

    Tirgot ta varbūt tirgo, bet cilvēks tikko nopircis notebook, tapēc nafig mainīt kautko, 95% dodu ka pusnotebooks būs jāmaina 😉 Meklē bios jābūt, jo tam intel brīnumam pat DX10 ir 😉

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā