mainu FUJITSU SIEMENS serveri pret parastu datoru

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi mainu FUJITSU SIEMENS serveri pret parastu datoru

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149564
    migors
    Participant

    Mainu FUJITSU SIEMENS brenda serveri ar diviem Xeon 2.4 gh procesoriem pret parastu datoru. Nu vismaz tādu ar kuru es varu pastrādāt PS un Corelī.

    Es šobrīd viņu izmantoju kā parstu galda datoru 🙂 Nu tie ātrie diski ļoti skaļi, zaķis mājās lamājās ka par skaļu.

    Ja kādu interesē tad lūdzu rakstiet vienosimies.

    Varu arī vienkārši pārdot pa pieņemamu cenu.

    Servera parametri:

    Product : CELSIUS R610

    Manufacturer : Tyan Computer Corporation

    Product : S26361-D1357

    Version : Unspecified

    Serial Number : YBDQ001212

    Support MP : Yes, 2 CPU(s)

    Version MPS : 1.4

    Chassis Information :

    Manufacturer : FUJITSU SIEMENS

    Type : Desktop

    Version : CELR

    Procesors:

    Type : Intel Xeon

    Internal Specification : Intel(R) Xeon(TM) CPU 2.40GHz

    Codename : Prestonia

    Ja kas zvaniet 22065679 vai rasktiet: migors(at)gmail.com

    #211557
    ob1
    Participant

    Aiznes meistaram, lai saķīlē un apklusina… Kam tas mēsls ir vajadzīgs …

    #211558
    migors
    Participant

    Vai vari pateikt kapec mesls. Cik saprotu tu esi spechuks. Varbut man vinu izmest? ka uzzinaju no spechuka tad esot tiri labs kadam web serverim ja pareizi apkile.

    Un ja kas es shodien nomainju atros diskus uz IDE un viss strada klusu un mierigi 🙂

    #211559
    izredzētais
    Participant

    Quote:

    Aiznes meistaram, lai saķīlē un apklusina… Kam tas mēsls ir vajadzīgs …


    nu gan…

    #211560
    ob1
    Participant

    Nu re, migor, pats tiki galā. 🙂 Sorry, par vakardienas nekorekto postu…

    Par ātrajiem/skaļajiem diskiem runājot… ja tos stiprina pie korpusa caur gumijām, tad troksnis un vibrācija ievērojami samazinās.

    [img]https://notepad.lv/userpix/1679_hdd1_1.jpg[/img]

    #211561
    migors
    Participant

    izskatas ka win7 uz shis mashinas tiri labi strada. vienigi nesaprotu kapec procesora reitings ir 4.2.

    A kaadam nevajg divus SCSI 140 gb diskus?

    #211562
    Mr.Death
    Participant

    oj vells. tie tak skaazji :> es neapskauzju to skukji, kuram ar tevi jaadziivo. drosji vien sajuuta kaa aerodroomaa :>

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=fFmBgI8KZdo[/youtube]

    ak sjii nostalgjija… :> pasjam reiz bija sjitaada bitiite. duuca kaa pats nelabais, bet nesa gan tikai 6gigabaitiigus medus spainjus. :>

    #211563
    migors
    Participant

    Rūca kā reaktīvā lidmašīna. Par laimi skuķim ir sava darba istaba un savā, tā kā nebija tik traki bet kad es slēdzu ārā kompi tad kādu laiku džinkstēja ausis no klusuma 🙂 tagad ieliku parastos un mašīna nav stipri skaļāka par citām. Vēl tikai vajadzētu nomainīt pročiem ventilatorus un barošanai arī

    Bet ja kas es esmu gatavs apmainīt 160 gb sata disku un divus 140 skaazi pret vienu normālu.

    #211564
    grisha
    Participant

    Hmm, nebiju maniijis ka Fujitsu Siemens razho arii serverus, ok. Izraadaas tieshaam. Ja vinji ir tik pat labi kaa laptopi, tad nu, paldies.

    Vispaar jau serveriem troksni parasti rada ventilatori. Skjiet ka tev vinjam bija SCSI cietie diski, ja jaa, tad vareetu pieteikties, ja vien Tu suutiitu uz aarzemeem, preciizaak UK. Kaa maksaashanas veids gan man der tikai Paypal.

    #211565
    Wuu
    Participant

    Manējos 10k/rpm SCSI nevar nemaz dzirdēt , kamdēļ šie tik skaļi? 15k/rpm?

    #211566
    izredzētais
    Participant

    vispār brīnos kā cilvēks vēlas nopietnus dzelžus iemainīt pret vidusmēra kasti.. 🙂

    Wuu, es neizteikšos par taviem avatariem 🙂 sūkājošā blondīne tad jau bij’ labāka/neuzkrītošāka 😀

    #211567
    migors
    Participant

    Nu man personīgi serveris nav vajadzīgs, īsti pat nezinu ko ar viņu darīt. Es taisu weblapas uz joomlas un man datora jauda galvenokārt ir vajadzīga lai strādātu Notepad++ un PS grafikai. Varbūt citreiz uzraut kādu Quake live maču tīklā 🙂 Līdz šim strādāju uz 8 gadus veca AMD un viss bija labi.

    Pirms kāda lika nobira pislis un es draugiem palūdzu kaut ko, lai varētu pastrādāt, nu un man uzdāvināja šito 🙂

    PS par nožēlu tos diskus nekur sūtīt nevaru. Situācija ir tāda ka man komplektā iedeva arī Sata disku, bet nav tādas vietas lai pieslēgtu. Pārejas karte maksā 14 ls.

    Manējais pīslis bija tik vecs ka pārliekot cietnņus vienam nobira pārtīcija ar ļoti svarīgiem man materiāliem un tagad cietnis kaut kā klikšķinās un jāmeklē jauns tāpēc arī gribu nomainīt pret parastu cietni. Nevaru arī mēģināt atjaunot jo nav kur likt tos 100 gb no sabojātās pārtīcijas 🙁

    #211568
    Wuu
    Participant

    Bļāviens nopērc sev jaunu datoru tiko saliku 4 kodolu datoru par 180Ls! Bet tā kā tev ir puse no detaļām paņem lētāko mātesplati ar AM3 un iebūvētu video iepird šito proci https://www.salidzini.lv/search.php?q=Athlon+II+X4+620&cn=&cl= un dzīvo laimīgs un klusumā..

    #211569
    migors
    Participant

    mjā es saprotu, tikai naudas nav šobrīd, zaķis bez darba vienam viss uz pleciem 🙁

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā