Mainu/pārdodu X-FI Fatal1ty

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Mainu/pārdodu X-FI Fatal1ty

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153795
    ruukjis
    Participant

    Tā nu sagadījies, ka zināmu apstākļu dēļ vairs nevaru izmantot savu Creative Sound Blaster X-FI Xtreme Gamer Fatal1ty Pro kartiņu. Bet tik ļoti esmu pieradis pie Creative kartiņām, ka integrētā ir sūds un ausis asiņo, un kaķi pagalmā brēc, un viss ir slikti. Tāpēc jautājums:

    1. Varbūt kāds vēlas šo kartiņu iemainīt pret pašu lētāko X-FI Titanium uz PCI-E slotu

    2. Moš nopirkt pa 35Ls (nē lētāk nedošu, tik izmisis ar neesmu)?

    #266685
    memorex
    Participant

    Bija man X-Fi Xtreme Gamer (tas pats EMU20K1 chips), laba kartiņa, bet bij problēmas ar W7 atbalstu (100% viss strādāja tikai ar Vistas driveriem). Nolaid nedaudz cenu un paņem jauno X-Fi EMU20K2 chip 😉

    #266686
    ruukjis
    Participant

    Jā, kaut kāda suņa pēc Creative neprot vairs uztaisīt sakarīgu audio vadības paneli, bet man ir oriģinālais disks ar veco labo konsoli. Ar pašiem draiveriem un Alchemy gan nav problēmu – strādā gan vecie, gan jaunie.

    X-FI Titanium ir ar jauno čipu. Cenu gan zemē nelaidīšu – pie galējā izmisuma iebakstīšu viņu sievas kompī un paņemšu sev jaunu. Vienkārši iedomājos, ka te varētu būt kāds entuziasts, kuru tas varētu interesēt.

    #266687
    drunk_lizard
    Participant

    paarseedies uz w7? ja taa, ir alternatiivs draiveru projekts. starp citu – taa neko ;>

    #266688
    ruukjis
    Participant

    Nē, W7 nav problēma – draiveru ziņā viss ir OK. Vienkārši, nopirku jaunu vidkarti MSI GTX 580 OC variantu – a tā karte ir resna, ļoti resna un gan skaņu karte, gan vidkarte abas ir ļoti cieši kopā, sākumā tā nebija problēma, jo MSI bija iedomājušies, ka savu OC briesmoni var dzesēt ar defaulto dzesi (radiators garš un ventilātors atrodas kartes galā) – nesanāca. Jau pēc 2 nedēļām es vairs nevarēju palaist neko, kas bija saistīts ar DX11, acīmredzot nebiju vienīgais, kas savu kartiņu aizsūtīja pa garantiju, jo atpakaļ jau saņēmu kartiņu ar TwiFrozr dzesi un TÄ€ jau bija problēma, jo tam dzeseklim ventilātori ir divi, no kuriem vienu pilnībā nosedza skaņukarte, otru daļēji. Tur viss karsa un troksnis bija vārdiem neaprakstāms. Tāpēc nācās šķirties no skaņukartiņas. 🙁

    Bet PCI-E slots man ir virs videokartes.

    #266689
    Wuu
    Participant

    Tikai minēšu, neder? Kur problēma ja slot ir VIRS videokartes?

    [spoil][img]https://image.dhgate.com/upload/201011/8/ff8080812bae96f3012bc3b6d0ee40f5/productimg1289404627684.jpg[/img][/spoil]

    #266690
    ruukjis
    Participant

    Problēma ir tāda, ka tagadējā skaņu karte ir PCI, bet PCI sloti ir zem videokartes. Savukārt PCI-E slots ir virs videokartes, tāpēc arī meklēju skaņu karti ar PCI-E slotu, jo tā netraucēs dzesei.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā