Mājaslapu izstrāde (forumi, trakeri, iveikali, portfolio..

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Mājaslapu izstrāde (forumi, trakeri, iveikali, portfolio..

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148623
    daGrevis
    Participant

    Labdien!

    Piedāvāju kvalitatīvi izveidot Jums jebkāda veida mājaslapu, sākot no multifunkcionāla foruma (kā piemērs ir mans tikko pabeigtais darbs – https://ipoker.lv/) līdz interneta veikaliem (ieskaitot SMS shopa, paypal shop utml.). Veidoju arī dizainus pēc pasūtījuma, protams, tos arī sagriežu un pielāgoju jūsu lapai. Varu “sadraudzināt” divas lapas, piemēram, trakeris ar SMS shop’u! Veicu servera/domēna adreses konfigurācijas darbus (ieskaitot VPS konfigurāciju (apache, PHP, MySQL instalācija). Un daudz kas cits.

    Epasts: [email protected]

    Skype: daGrevis

    Citi mani projekti – https://phpbbgods.org/

    P.S. Drīzumā gaidāms mans portfolio! 🙂

    #196824
    Foxsk8
    Participant

    Ja nezinātu, ko tu dari un kā, teiktu ka esi kārtējais, sīkais pokemons 🙂

    Vismaz prieks, ka vēl kāds uz phpbb muģerējās: +1

    #196825
    Foxsk8
    Participant

    Trakera veidošana vien man asociējās ar pokemoniem, kuri pa piečuku gatavi iet nāvē. 😀

    Ta izlasi kārtīgi. 🙂

    #196826
    daGrevis
    Participant

    Skaidrs. Sākumā neaizgāja tava doma. 😀

    Nu vienkārši piebilstu, ka varu izveidot arī trakeri, jo man jau vienalga, ko veidot, galvenais lai maksā. 🙂

    #196827
    azazul
    Participant

    daGrevis, tu ņ irgājies ? tev vispirms vajadzētu php apgūt.

    un tajā ipokers.lv nekā nav – baneris nomainīts default’ajam phpbb dizainam.

    #196828
    daGrevis
    Participant

    azazul, tajā ipoker.lv ir ieguldīts liels darbs + tas nav defaultais dizains. 😛

    https://ipoker.lv/change_log.php

    P.S. Es PHP pašlaik apgūstu, un veidot lapas 100% nezinot PHP neko nemaina. Klientam vajag rezultātu, lapa klientu apmierināja, pat ļoti, ko piesienies?

    #196829
    Anonīms
    Neaktīvs

    bravo, ipokers ir masterpeace 😀 cik ilgi veidoji- 10 minūtes? 😀 Cmoon, ja šams bija apmierinats, nu tad jau okei, turpinasim drazot netu ar draņķīgu dizainu

    #196830
    daGrevis
    Participant

    Pirmkārt tas nav mans dizains, tikai logo, un es tādu taisīju tikai tādēļ, ka lientam tādu vajadzēja!

    Otkārt, MODu instalācija aizņēmu nu, krietnu laiciņu, kā arī bija daudz db bugi (patiešām daudz) kurus vajadzēja novērt + sakonfigurēt VPS!

    #196831
    sir_irius
    Participant

    Pofig ko citi prasa, galvenais, lai izpildi klienta prasības un VISS! Viņš (daGrevis) netaisīja to lapu kā viņam labāk patīk, bet drīzāk, kā klients vēlas!

    #196832
    daGrevis
    Participant

    Zelta vārdi…

    Nu, piemēram, portfolio (savu) gan taisīšu kā man pašam labāk patīk… 🙂

    #196833
    kaqp
    Participant

    daGrevis wrote:

    Pirmkārt tas nav mans dizains, tikai logo, un es tādu taisīju tikai tādēļ, ka lientam tādu vajadzēja!

    Otkārt, MODu instalācija aizņēmu nu, krietnu laiciņu, kā arī bija daudz db bugi (patiešām daudz) kurus vajadzēja novērt + sakonfigurēt VPS!

    Nav jēgas stulbiem cilvēkiem kaut ko skaidrot. Pats tevi saprotu. To ka vizuālais ir nedaudz pārtaisīts, nenozīmē ka naktīm nav sēdēts un čakarēts kods, lai viss kārtīgi iet.

    #196834
    azazul
    Participant

    muhahahhaha

    #196835
    daGrevis
    Participant

    azazul wrote:

    muhahahhaha

    Izcēlies, azaul. Patiešām domāju ka esi gudrāks.

    #196836
    m*****
    Participant

    “nenozīmē ka naktīm nav sēdēts un čakarēts kods, lai viss kārtīgi iet.”

    Ja cauram naktīm ir jāsēž un “jāčakarē kodu” lai uzinstalētu štrunta forumu, varbūt vajag mest mieru šai nodarbei…

    #196837
    kaqp
    Participant

    nu sēdi un pelni, kas liek tev atvērt muti ?

    #196838
    normis_161
    Participant

    Nu zinošs klients, kuram pašam nebūtu laika sēdēt kaut ko darīt, tevi droši vien paņemtu priekšā…

    Nu šādā veidā vismaz tu gūsti pieredzi un varu tevi abrīnot par to, ka tu atradi klientu, kurš pirktu tavu izveidoto mājas lapu.

    p.s. Vienīgi ko es esmu izsecinājis pa šo laiku, ir tas, ja tu proti likt izmantot citu kodu, tas praktiski nekas nav, jo tas tev varbūt aizņem vairākas stundas, bet profiņam tikai dažas minūtes.

    p.s.s. Tādu domāšana man vismaz tika iedresēta pēc pieredzes internetā, kā arī esmu vēl izsecinājis to, ka viss nāk ar pieredzi.

    Un mazdrusciņne pa tēmai:

    Citēts no https://ipoker.lv/ mājas lapas.

    Quote:

    “:!: Ja jūs izmet no foruma pēc ielogošānās, tad iztīriet sava pārlūka sīkdatnes (cookies) un restartējiet to! :!:”


    Kā tad īsti var restartēt pārlūku, joprojām neesmu to īsti piefiksējis.

    #196839
    daGrevis
    Participant

    Saproti, normis, problēma man nav uzinstalēr forumu, jo tas aizņem ~2 minūtes, problēma bija savienot db, kas viņam bija pilna ar citiem neejošu modu tabliem ar manas phpBB versijas db, kurā vēl ir citi tabli.

    Vienkārši, kā teica kaqp (varbūt ar citiem vārdiem), ja nav ko teikt, un pats esi līkām rokām, tad nevajag braukt ar padzirdētām inetrneta klachām virsū!

    P.S. Restartēt pārlūku nozīmē, [cenzūra], izslēgt/ieslēgt to! Kur vēl piesiesies?!

    #196840
    Foxsk8
    Participant

    daGrevis: Par to money ko saņemsi, vēl ir ok, taka tā ir tava un mana izpeņa uz mini perfecta foruma engine pielāgošanu. Em , ja gribi ko vairāk, nerunā, to ko nezini, dauzi nemaz nezin kas ir phpbb 😀

    Speciāli Grevis: Zemteksta skaidrojums:

    Nesaki, neko par sevi, veido to ko veido. 🙂 Un cel gaisā to projektu, kas ir emmm…. nu saprati 🙂

    #196841
    daGrevis
    Participant

    foxsk8 wrote:

    daGrevis: Par to money ko saņemsi, vēl ir ok, taka tā ir tava un mana izpeņa uz mini perfecta foruma engine pielāgošanu. Em , ja gribi ko vairāk, nerunā, to ko nezini, dauzi nemaz nezin kas ir phpbb 😀

    Speciāli Grevis: Zemteksta skaidrojums:

    Nesaki, neko par sevi, veido to ko veido. 🙂 Un cel gaisā to projektu, kas ir emmm…. nu saprati 🙂

    Nu ok, ja kādam ko vajag, tad es te pat arī būšū… :lala:

    P.S. Speciāli zemteksts man… 😀

    #196842
    Anonīms
    Neaktīvs

    phpbb revolūcija 😀

    pats jau 3 nedēļu ķidāju zem localhost :lala: uztaisit jau var, bet nav tā vērts… Un anyway, daGrevis mod ir viens liels… Mod…. No mod… mod… Un kam vispār šī diskusija vajadzīga? Tie kas domā ar galvu redzēs jau pašā tēmā kas te pa sviestu, tie kas te vēl argumentē, ka autors, nu lai vārās savā sulā….

    Pagaidām vēl nenorakstām, jasagaida revolucionārais portfolio….

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā