Mājaslapu izstrāde (forumi, trakeri, iveikali, portfolio..

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Mājaslapu izstrāde (forumi, trakeri, iveikali, portfolio..

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #196843
    daGrevis
    Participant

    Morpheus wrote:

    phpbb revolūcija 😀


    Galīgs bezsakars.

    Morpheus wrote:

    pats jau 3 nedēļu ķidāju zem localhost :lala: uztaisit jau var, bet nav tā vērts…


    Tas ka tu nevari uztaisīt nenozīmē, ka citi nevar. Nesaprotu ko var murgot… :mod:

    Morpheus wrote:

    Un anyway, daGrevis mod ir viens liels… Mod…. No mod… mod…


    Vispār kā saprast šos teikumus???? :mod:

    Morpheus wrote:

    Un kam vispār šī diskusija vajadzīga? Tie kas domā ar galvu redzēs jau pašā tēmā kas te pa sviestu, tie kas te vēl argumentē, ka autors, nu lai vārās savā sulā….


    Diskusija ir vajadzīga, lai tie, kuriem ir kaut nedaudz smadzeņu (nu ne tie, kas tikai raksta, izliekās pārgudri, bet paši nemāk ne tik cik melns aiz naga) varētu/zinātu kur var pasūtīt lai izveido priekš viņiem lapu. Š ī ir sadaļa sludinājumi! :warn:

    Morpheus wrote:

    Pagaidām vēl nenorakstām, jasagaida revolucionārais portfolio….


    Ko nenorakstām? Kas ir mēs? Varbūt tev dubultojas? Kurš teica revolucionārais portfolio? Tu vispār zini kas ir revolūcija? Un tu jau būsi īstais kas tagad zinās pateikt vai portfolio ir labs vai nē! 😀

    #196844
    Anonīms
    Neaktīvs

    daGrevis gribi apstrīdēt manas zināšanas Web veidošanā? 😀 khem…

    Quote:

    pats jau 3 nedēļu ķidāju zem localhost uztaisit jau var, bet nav tā vērts…

    bija domāts kā, “uztaisīt jau var, bet tas aizņems pārak ilgu laiku un ir bezjēdzīgi, labāk no 0 saveidot ne kā adaptēties uz kautko un kad pašam kkas jāveido tad pljurkts…”

    Par koderi neuzskata nevienu kurš nespēj neko uzrakstīt no 0 , modificēt var jebkurš, arī tur , saprotams ir savi līmeņi, ir profi kas māk kautko pārveidot un adaptēt tā, ka pat nevar pamanīt kas tur fonā ir, bet ir arī šādi te , daGreivisi , panem kautko, ķep ļep , šo to pārbīda, šo to parraksta, šo to apmaina vietām un tūkstošgades mods gatavs… Cik daudz cilvēki reāli ir uzinstalējuši un lieto tavu modu tu vispār zini? vai tikai tie kurus tu pats esi licis? plus vel tas ka pa nakti var nokonfigurēt 5 VPS, ar visām bāzēm un visu perif. ka nemetas, bet tiešām, phpbb uzlikt pa nakti ir kkas parak traks 😀 tad piedod atvaino kas tad tev tur tads ir kas butu jainstalle vairak par pus stundu, pentagona datu baze? 😀 esi dzirdējis par tādu datu bāzes automātizācijas instalatoru, ar to var so to daudz vieglāk izdarīt, protams, ja tu proti viņu uzveidot 🙂

    Quote:

    ❗ Ja jūs izmet no foruma pēc ielogošānās, tad iztīriet sava pārlūka sīkdatnes (cookies) un restartējiet to! ❗

    visbeidzot, zem jebkura kodera goda ir šitādus foruma reklamas trīdeļus veidot, jo katrs tavs darbs runā par tavām spējām pats par sevi un ir labaka reklāma kā šis, ja tas ko tu veido ir lame, tevi uzskatīs par lāme un neviens no tevis neko nepasūtīs 🙂 Piedod atvaino, pie tam ja modo tad damodo līdz galam lai ieejot jebkura tava moda distrā var redzet ka tur tok kkas ir darīts, ne kā tajā pašā ipokerī, stoks phpbb ar tekstu futerī , ka kautkāds mods 😀 tak jebkuram kuram ir kautkāda sajēga par visu šo ir pajāt kas tur drukāts, skatās jau uz to kas tur ir , ne to kas tur viņu modojis, kāds moda nummurs vai vēl kautkas 😀 un man vispār piemērma būtu kauns atstāt klientam dodot lapu futeri kautko vairak par vienu mazu nemanamu linku sana ka tu to esi veidojis, teksts pa 4 rindam ir galigi garam! 😀

    Quote:

    Strādā pateicoties phpBB (daGrevis edition (v0.3b)) © phpBB Group un daGrevis, 2000 – 2009

    Revolution Style © 2007 – 2009 pateicoties Semi_Deus, uzlabojis daGrevis (speciāli iPoker.lv)

    Būtu jābut kautkā tā

    Quote:

    © ipoker.lv

    un

    Quote:

    Designed by daGrevis

    no tā paša © ipoker.lv ieliec linku uz lapu kur vari smalki aprakstit kas tur ir un ar kadiem © ne visu futeri sastukjet.

    Nothing personal, just critique… Bet nekas, neķer pie sirds, paštamposi paris gadus to pašu phpbb un gan jau kautko arī pats ieveidosi 🙂

    #196845
    daGrevis
    Participant

    Man slinkums ar tevi ņemties un tev skaidrot, bet domā kā domājis un paliec savā sapņu pasaulē! 😉

    #196846
    Anonīms
    Neaktīvs

    sk, parāvi pārak personigi. Tas nebija domāts nekas slikts, bet nu anyway, tu dari tapat ka es daudzreiz, ka auns dauzies ar galvu pret muri un neklausies ko saka citi, visu parak kjer pie sirds 😀 a nevajag ta darit…. Objektivi paskaties uz visu ko es uzrakstiju un padoma ko es ar to tev gribeju pateikt, nekads uzbrauciens vai vel nez kas tur nav domats, saprotams , prieks ka kads kautko dara un aktivejas, bet nu anyway…

    #196847
    daGrevis
    Participant

    Nu šitas nemaz nav uzbrauciens…

    Quote:


    Tie kas domā ar galvu redzēs jau pašā tēmā kas te pa sviestu, tie kas te vēl argumentē, ka autors, nu lai vārās savā sulā….

    Nu vienkāršāk varēji pateikt to visu ne tik mana tēla bojājoši! Es protams ka saprotu, ka tas ko es izdarīju nav nekāds meistardarbs, un ka man vēl daudz kas ir jāmācās.

    Nu, klausos vēl ieteiktumus.

    #196848
    Anonīms
    Neaktīvs

    vēl kas- labs koderis nekad nebūs labs dizaineris, labāk izvēlies vienu ceļu, vai nu kodē, vai nu dizainē. ja kodē, tad piesaisti saviem projektiem kadu dizaineri, ja dizainē, tad piesaisti kādu koderi 😉

    Padoma (c) Foxsk8 😀

    #196849
    ob1
    Participant

    Morpheus wrote:

    vēl kas- labs koderis nekad nebūs labs dizaineris

    Nu, nu. Nekad nesaki nekad.

    #196850
    Anonīms
    Neaktīvs

    pitiekami reti ir tie gadijumi, lai tos atljautos ignoret…

    #196851
    daGrevis
    Participant

    ob1 wrote:

    Morpheus wrote:

    vēl kas- labs koderis nekad nebūs labs dizaineris

    Nu, nu. Nekad nesaki nekad.

    Nu es nezinu, man labi sanāk dizains, bet kodēt man patīk, sanāk, bet ne tik labi kā dizains, es domāju. Nu mācos abus, vēlāk skatīšos kas tuvāks sirdij… 🙂

    #196852
    ob1
    Participant

    Morpheus, teorijas vajag pieskaņot informācijai, nevis otrādi. Savādāk var iebraukt lielās auzās.

    #196853
    Wuu
    Participant

    Tagad katrs otrais kodē un veido dizainu! Smiekli nāk labāk izveido kārtīgu portfolio un tad reklamē sevi.

    #196854
    rATRIJS
    Participant

    mmm nedaudz par gatava koda izmantošanu.

    Sanāca man pirms kāda laika atrast cilvēku, kuram pieder firma, kura savukārt veido dažādus interneta projektus (specializējoties uz interneta veikaliem, sludinājumu serveriem utml). Nu vot. Paskatījos gatavos projektus, a tur visiem apakšā ir gatavs kods, interneta veikala gadījumā joomla. Prasīju viņām – kādēļ izmantoti tiek tikai gatavie risinājumi un netiek nekas rakstīts no 0. Atbilde bija, ka tas neatmaksājas. Un tā arī ir. Padomājiet paši – vai ir daudzi cilvēki, kuriem vajag mājaslapu un kuri ir gatavi maksāt ko vairāk par kādiem 50-300Ls. Jūs paši parakstītos rakstīt visu sistēmu no 0, ja var izmantot jau gatavus risinājumus pamainot tur dizainu, pieliekot kaut kādus extention`us utml.

    Man pašam ļoti nepatīk izmantot jau gatavus risinājumus, jo tas krietni vien bremzē attīstību un overall interneta izskatu. Kā būtu ja visi tagad lietotu phpBB forumiem un wordpress blogiem, portfolio un vizītkartes lapām? Garlaicīgi, vienādi. Taču ja pasūtītājs nav ar labu piedāvājumu, tad nekas cits neatliek.

    Pats esmu gan licis gatavus risinājumus, gan modificējis tos, bet vienmēr kad varu un redzu, ka sanāks laiks izvēlos taisīt pats savu risinājumu, jo tas sanāk elestīgāks un piemērotāks katram gadījumam.

    Un par to, ka elementāri ir pamainīt kaut ko gatavā kodā. Nu nav tā. Bija gadījums, ka vajadzēja pārcelt swf baneri no vienas vietas uz otru. Pagāja vismaz 1h kamēr atradu visā haotiskajā koda čupā kur to izdarīt un kamēr izdomāju kā to izdarīt. Un ir daudzi citi piemēri. Kolēģis 20min ņēma nost tagu html kodā (tas gan bija JAVA web projekts ar dažādām sistēmām apakšā un template manager`iem). Tā kā ne vienmēr ir vielgi kaut ko pamainīt.

    #196855
    Anonīms
    Neaktīvs

    ob1 wrote:

    Morpheus, teorijas vajag pieskaņot informācijai, nevis otrādi. Savādāk var iebraukt lielās auzās.

    Mērfija likums wrote:

    Neviena ierīce nav spējīga pilnībā izpildīt visus tai uzdotos uzdevumus. Multifunkcionālas ierīces nekad pilnībā nepildīs nevienu no funkcijām.

    gudri, ne?


    @rATRIJS
    vienkāršāk nav izveidot savu CMS dzini kuru tad pārzinot 100% var adaptēt saviem pasūtijumiem?

    #196856
    daGrevis
    Participant

    Morpheus wrote:

    @rATRIJS vienkāršāk nav izveidot savu CMS dzini kuru tad pārzinot 100% var adaptēt saviem pasūtijumiem?

    Te es gan piekrītu… 😉

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā