Māksla…

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Māksla…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153012
    Rustyscrew
    Participant

    Sveiki visiem, kas vēl neguļ un nemaz netaisās to darīt….. nekad…

    P.S. skatos,ka Nīdējs, kas ienīdis robertu ir foruma moderns…

    Intresanti, kāpēc Roberts ir pametis šo IT portālu..

    Lieta tāda, ka pie mums brauc ciemos kāda mums tuva un zināma māksliniece, kas arī ir bioloģijas, ķīmijas un mākslas skolotāja…

    Es vēlētos nedaudz parunāt par to, kur atrast mākslu, jo es vēlos parādīt gleznas, zīmējumus un daudz ko citu. Viņa arī apglezno pudeles dažādākās krāsās…

    Domāju, ka jūs varētu ieteikt kaut ko, kur es varētu pasmelties kādu ideju jaunam mākslas darbam.. | Pareizāk sakot – viņa. |

    Es pats esmu izmeklējies diezgan daudz, taču ceru uz jūsu atsaucību un palīdzību, jo starp mums kāds cilvēks varbūt ir, kas glezno vai taisās to darīt..

    Vēl man interesētu tāda lieta, ka ar PS varot no bildes uztaisīt gleznu..

    Kā tas īsti ir iespējams un ar ko vēl šādas lietas var darīt ?

    Man ir Adobe Photoshop CS5.

    Domāju, ka būtu jauki cilvēkam parādīt ko jaunu, ko tādu, kas vēl nav redzēts, jo katrs jau cenšas atrast citu darbos ideju savam darbam, arī bez tā ir iespējams radīt mākslas darbu…

    Tas būtu interesanti, ja es varētu viņai pamācīt, kā sataisīt mākslas darbu ar PS.

    #257142
    shady
    Participant

    latvietis wrote:

    P.S. skatos,ka Nīdējs, kas ienīdis robertu ir foruma moderns…

    Intresanti, kāpēc Roberts ir pametis šo IT portālu..

    Gribēju jau iet gulēt, bet domāju ieskatīties šajā tēmā…

    Es gan nezinu vai “Nīdējs” ir moderns, neesmu nekad saticis, bet moderators gan nav. Un kāds te vispār sakars ar “Robertu” (root?)?

    Iespējams, ka ir pārāk vēls un es ko nesaprotu, bet pārlasīju 10x un kontekstu neredzu…

    #257143
    deivs001
    Participant

    Par mākslu, kas radīta ar dažādu datorprogrammu palīdzību, daudz varētu pastāstīt CGimage kopiena. Š eit vari skatīties 2D darbus – https://cgimage.lv/forum/forumdisplay.php?12-2D-Forums

    Adobe blogā pat ir video, kurā parāda jaunās “gleznotāju” funkcijas – https://blogs.adobe.com/jnack/2010/04/video_painting_in_photoshop_cs5.html

    #257144
    Rustyscrew
    Participant

    Paldies, deivs001.

    shady – Es jau tikai tā pat vien, intreses spēc.

    #257145
    Kon
    Participant

    https://www.deviantart.com/

    P.S

    Nīdējs neienīst nevienu Robertu.

    Nīdējs ir moderns.

    Un vsp gribu citu niku.

    #257146
    Rustyscrew
    Participant

    Es domāju, ka tev cits niks piestāvētu..

    Jā, tur in intresanti, bet nez vai ko tādu varētu taisīt un rādīt vrb iztādēs…

    Varētu ko līdzīgu –> eu.art.com.

    Mazliet dīvains jautājums..

    Vai pašlaik ir tā un vispār pa šo laiku, ja glezno | piedošanu, bet kailas | sievietes vai ko citu, ja tas izpaužās kā mākslā…

    Vai ar to varētu piepelnīties un vai cilvēkus šādi māksas darbi intresētu…

    Cik nu es esmu vazājies pa iztādēm un redzējis ļoti daudz darbus, liekas, ka tas varētu intresēt citus vairāk nekā parasts darbs..

    Cits jautājums būtu tāds, ja es vēlos priekš viņas taisīt mājas lapu un viņa varētu sataisīt daudz mākslas darbus un gribētu tos pārdod caur interneta starpniecību, kādu piedāvājumu un mājas lapu labāk taisīt, kas tieši piesaistītu cilvēkus, jo mums jau tā doma ir ļoti sen, ka tā varētu darīt, esmu skatījies daudzu cilvēku mājas lapas, kas glezno un mēģinājis izprast, kā labāk taisīt to visu un noformēt, uz kā taisīt, vai labāk pasūtīt, lai citi sataisa…

    Pārdod ar interneta starpniecību – mājas lapā salikt fotogrāfijas, kurās attēloti šie darbi un tālāk jau pārdošana notiktu, kad satiktos un tamlīdzīgi.

    #257147
    Kon
    Participant

    Tev katrs IT dzīvnieks, kam māksla asociējas ar neona gaismiņām atvērtā sistēmblokā vai klišejisku ekrāntapeti, nosauks deviantart‘u kā ērtāko veidu pārdošanai, jo tas man šķiet ir lielākais tāda veida portāls. Noteikti Tavā vietā šo jautājumu uzdotu kādā, tam specializētā forumā, piemēram, jau minētajā, CGImage.

    #257148
    Rustyscrew
    Participant

    Atvaino, ka tā, bet paldies.. 🙂

    PAcentīšos ko vairāk par IT tēmu kādreiz pajautāt vai uzrakstīt.. 🙂

    #257149
    shady
    Participant

    Nīdējs wrote:

    Un vsp gribu citu niku.


    PM man ar vēlamo niku un tiks nomainīts;)

    #257150
    aoma
    Participant

    Letiņ, kas tev dzīvē nav ar ko parunāties? Tak uztaisi draugaļā kādu sev līdzīgo domu biedru grupu. Savādāk tās tavas tēmas lielākoties ir vai nu spams, vai slēpta reklāma, vai galīgais sviests.

    #257151
    drunk_lizard
    Participant

    KoЯn wrote:

    Un vsp gribu citu niku.


    un tagad visi var mineet, kuraa pamatskolas klasiitee sjitais kadrs maacaas, ja jau taadu briiniskjiigu niku izveeleejaas…

    #257152
    Aldis
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    KoЯn wrote:

    Un vsp gribu citu niku.


    un tagad visi var mineet, kuraa pamatskolas klasiitee sjitais kadrs maacaas, ja jau taadu briiniskjiigu niku izveeleejaas…

    Žetons! 🙂 Nu ja nemācās pamatskolā, tad līmenis šamā komentāros pabieži tāds.

    #257153
    Kon
    Participant

    Jau gadus 10 pavadu Jumpravas speciālās internātskolas 3. klasītē.

    [spoil][img]https://www.city-data.com/forum/attachments/cats/44745d1247095949-cat-pics-butter_lizard-1000370.jpg[/img]

    Kaķa gads nāk ar joni :>

    [/spoil]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā