Man ir problēmas ar Opera 12…..

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Man ir problēmas ar Opera 12…..

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156738
    muita
    Participant

    Sveiki……

    Man ir tāda lieta, ka izdomāju atjaunot savu veco operas versiju uz jaunāko.. (11-12)

    Pēc tam, kad veiksmīgi tika atjaunota opera uz jauno (Opera 12), es saskāros ar dažādām problēmām..

    Kāpēc notiek tā, ka jaunajai operai [Task Manager] parāda pilnīgi jaunu procesu, kas atbildīgs par to, lai

    darbotos vis, kas balstās uz flash bāzes..

    […] ja mēs izbeidzam šo procesu, tad flash vairāk nestrādā.

    Nākamais, ko es ievēroju bija tas, ka apmeklēt vietni tvnet, datums un laika ziņas, kas parasti ir augšā,

    man parādījās kaut kur pa vidu…..

    Protams, ka es pārstartēju datoru un pašu operu, taču tas neko nedeva..

    Es pašlaik izdomāju palikt pie vecās operas versijas, jo jaunā man nepatīk.

    Varbūt, ka kāds ir saskāries ar līdzīgām problēmām ?

    #287107
    valters.vasilis
    Participant

    Jā, šīs problēmas var novērst instalējot Google Chrome un/vai SRWare Iron!

    #287108
    delta128
    Participant

    Valter, nošaujies.

    Jauns process ir lai atdalītu pluginus no paša browsera (kuri biežāk mēdz nosprāgt – attiecīgi lai neparautu līdzi pārējo atvērto saturu), tvnet gļuks – vai nu operas gļuks, kuram gan jau būs patch, vai paša tvnet.

    Edit: paskatoties ko validators saka par tvnet, pieņemu, ka tvnet gļuks.

    #287109
    Crow
    Participant
    #287110
    muita
    Participant

    Pie tam, kad dzēšu pārlūka vēsturi, katru reizi uzmet kļūdu..

    [img]https://www.bildites.lv/images/zuv4gcl2nfqtwq6c9479.png[/img]

    #287111
    WordPad
    Participant

    Samierinies tu lieto Opera. Vari mēģināt nobloķēt to lapeli, kas uzlec pa virsu, bet es vnk uzspiežu tai un tā pazūd. 😀

    #287112
    atlans
    Participant

    Parasti ziņojot šadas problēmas tās atrāk tiek noverstas (dažas dienas), operai ir problemas ar spoki.lv kuru es apmeklēju, ne visas lapas ir taisitas priekš citiem brosweriem izņēmot iexplorer

    #287113
    muita
    Participant

    Es ceru, ka piepildīties tās baumas, ka tur FB laikam gribēja pirkt operu vai kā savādāk, tad operu varēs normāli lietot.

    #287114
    muita
    Participant

    Man sāk besīt ārā tā opera.

    #287115
    muita
    Participant

    Tiešo to es sakarīgā un normālā tekstā gribēju arī dzirdēt, paldies.

    #287116
    muita
    Participant

    Paldies par to pašu, esmu jau pieradis pie tavas atbildes un stila.

    #287117
    muita
    Participant

    Kādreiz pienāks laiks, kad tas būs jādara, bet es jau vismaz 7 gadus lietoju operu.

    #287118
    dzhonsons
    Participant

    Kādēļ tu domā, ka, “aizejot FB paspārnē”, uzlabosies pārlūka lietojamība? 😀

    #287119
    vrt56
    Participant

    šito var neņemt par pilnu, viņš tik sludina savu spyware rīku

    bet, jā, man arī ar jauno operu tāda problēma, pieņemu, ka tur vairāk ir kāda nesadarība. un ja tas nesmukums ir, tad es arī ieteiktu pāriet uz vecāku versiju

    #287120
    muita
    Participant

    Es arī biju pārvācies uzreiz uz vecāku versiju, bet tā man sāka besīt daudz vairāk, nekā šī, tāpēc es izdomāju palikt pie jaunās versijas, gan jau kaut kā pie tā visa pieradīšu.

    #287121
    Jaunzems
    Participant
    #287122
    valters.vasilis
    Participant

    Jā, pārlūks noteikti tiks apkārts ar visādām pa*jopkām.

    #287123
    Aldis
    Participant

    Nezinu, visi taisa vienkārši pārlūku karu ar nosaukumu “Instalē Chrome”

    Ir tā, lietoju firefox sen no 1.5 versijas…,bet jau no kādas 3.5 versijas, kad vēl versijas nenāca laukā kā popkorns birstot no cepjam tauka laukā.. .. sāka pastāvēt tāds plugin-container… atsevišķs process… tici man, tas palīdz, jo flash baneros, un nekvalitatīvi izstrādātās lietās mēdz iemesties kukaiņi tādi, kas nobrucina pārlūku (Vai vienkārši pārlūka procesu).. 🙂

    Tajā pašā laikā Google Chrome taisa katram [tabam] savu procesu, katram pluginam savu procesu.. tur murgos var aiziet… jau uz 3 tabiem ēd vairāk kā firefox… 🙂

    Tēveneta problēma ir tā, ka nezin kāpēc padding, margin nesaskan ar html elementiem ko šie domājuši.. tāpēc parādās rakstā pa vidam…. To ganjau šamējie pēc jāņiem risinās, jo svētki paredzēti, neviens tur neko daudz nedarīs.. 🙂

    Lai vai kā, lieto katrs ko vēlas.. nevajag brukt te virsū ar saviem chromēm.. lapsām, vai safariem.. 🙂 Katram savs.. vnk.. meklē probzu.. 🙂

    #287124
    Kon
    Participant

    Neraksti to, ko Tu nemāki uzrakstīt, kuce 🙂

    #287125
    aoma
    Participant

    Parasti, cilvēki dara tā – ja kaut kas neiet, atkāpjas uz iepriekšējo vai to versiju kas gāja, pēc tam sēž attiecīgajos forumos, gāna izstrādātājus un gaida, kamēr salabos.

    Kad tas ir noticis, liek atpakaļ jauno versiju un izliekas, ka viņiem nekad nekādas probzas nav bijušas 😀

    Priecīgus Līgo!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā