"Mana policija mani sargā…"

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība "Mana policija mani sargā…"

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153417
    samurajs
    Participant

    Visu Latviju šokējis kārtējais to cilvēku pastrādātais noziegums, kuru svētais pienākums ir mūs apsargāt un garantēt drošību. Galu galā jebkurš policijas darbinieks ir nodevis attiecīgu zvērestu.

    Un lūk, kur atkal rezultāts valdošo aprindu lēmumam samazināt algas visiem, izņemot sevi un savējos: 2 policijas kārtībnieki gandrīz 10 minūtes rakājas pa kruto džipu kā pa savu kabatu, līdz pielādē pamatīgu somu ar labumiem. Tad aiznes to, acīmredzami iekrauj savā auto, un vēl atgriežas pārbaudīt, vai kaut kas nav aizmirsts. Tas liecina tikai par to, ka ne jau pirmo reizi tāds darbiņš tiek darīts, bet visdrīzāk – ka tas pārvērties ikdienas rutīnā.

    Visapkārt nepārtraukti braukā mašīnas, bet abi likumsargi “strādā” vēsi, bez emocijām – acīmredzot pieraduši.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_mil_1.jpg[/img]

    Viss video: https://www.youtube.com/watch?v=Kc0D5caNKU0&feature=player_embedded#at=463

    Par sapuvušo Iekšlietu ministrijas sistēmu sakarā ar Lindas Mūrnieces demisiju viskonkrētāk izteicās Saeimas deputāts un bijušais iekšlietu ministrs Jānis Ä€damsons. Pēc Ä€damsona teiktā, pirms desmit gadiem Latvija noziedzības apkarošanas ziņā bija apsteigusi gan Igauniju, gan Lietuvu, taču patlaban no kaimiņvalstīm Latvija krietni vien atpaliek.

    “Jājautā, kur tas viss ir palicis! Policijas vadība uzsver, ka noziedzības līmenis krīzes gados ir samazinājies, taču vai kāds ir padomājis par latentajiem jeb nereģistrētajiem noziegumiem? Par to, ka policijas iecirkņos atsakās pieņemt iesniegumus! Tas ir uzdevums, ar ko jāsāk.”

    Par Lindu Mūrnieci: “Ja netiec galā, sen bija jāiet prom,” teica J. Ä€damsons un piebilda: “taču par kādu aiziešanu varam runāt, ja pat valdības vadītājs neapzinās, kas notiek valstī, kur nu vēl policijā.”.

    #261987
    RicoPico
    Participant

    …jo Latvijas Pasts zina, cik Latvijai atlicis…

    [spoil][img]https://miljons.com/im/lv_l_2011021711355255.jpg[/img][/spoil]

    Nožēlojami nolaista valsts

    #261988
    shadowmen
    Participant

    Arī viņiem ģimenes jābaro….

    #261989
    web33
    Participant

    shadowmen wrote:

    Arī viņiem ģimenes jābaro….


    Tas jau nenozīmē,ka tagad var zagt !!! Vo domāšana,ja diez tā domātu visu,kas tad te darītos .

    #261990
    Evers
    Participant

    Ēģipte, Tunisija, Kirgizstāna, Jemena, … Latvija laikam šajā rindā būs patālu, diemžēl.

    #261991
    Wuu
    Participant

    web33 wrote:

    Tas jau nenozīmē,ka tagad var zagt !!!

    Kāpēc gan nē, pamato? Bet diezvai pubertātes lēkmi var pamatot.

    Par tēmu…

    [img]https://images2.wikia.nocookie.net/__cb20090508222703/uncyclopedia/images/4/4c/I-dont-care.jpg[/img]

    #261992
    darklight
    Participant

    Wuu, tu esi, ļoti maigi izsakoties, dīvains.

    #261993
    Wuu
    Participant

    darklight wrote:

    Wuu, tu esi, ļoti maigi izsakoties, dīvains.


    Es esmu īpašs! 😀

    Valdība zog, menti zog, prezidents ņem kukuļus, kāpēc mēs nevarētu sākt :>

    #261994
    web33
    Participant

    web33 wrote:

    Tas jau nenozīmē,ka tagad var zagt !!!

    Wuu wrote:

    Kāpēc gan nē, pamato? Bet diezvai pubertātes lēkmi var pamatot.

    Maini darbu ja ar esošo nevari nodrošināt savu ģimeni,aiz rokas jau neviens viņu nevilka un nelika strādāt pa 200Ls mēnesī.

    Dēļ tādiem kā tu,un ar to tavu domāšanu drīzāk nedomāšanu redzi cik tālu esam nonākuši 😀 tad ko darīt skolotājām/iem ? zagt no skolnieka somām mantas un mēneša pusdienas naudu ?

    Ko darīt ārstiem? zagt no pacientiem orgānus pa kluso ?

    Ko darīt tādiem kā Wuu ar viņa domāšanu ?!? protams no klienta izagt ramus,salikt savā kastē vai pārdot ss.lv,bet klientam ielikt savus vecos mazjaudīgākus un pēc ah***s zdelkas iemest tupu komentāru notepad.lv

    Pamato tagad savu,kāpēc JÄ€ ? Bet diez vai ramu zaglis var kko reālu pamatot !

    #261995
    Wuu
    Participant

    Ir ir, varēji vel pierakstīt ka vakaros kopā ar Jēzu tēju dzer un pusdienlaikā baro bezpajumtniekus. Ei nah***… Tu man atgādini tās trulās Miss pasaules Blondines &n lieli pupi 2010, kuras katru reizi kad runā, beigās piebilst “Lai miers valda pasaulē” un visa zāle skaļi aplaudē.

    #261996
    vodoo
    Participant

    web33 +100 😀

    #261997
    drunk_lizard
    Participant

    Wuu wrote:

    Es esmu īpašs!


    tas nebuutu par katru cenu jaareklamee saitaa, kur visi tevi jau zina…

    #261998
    ruukjis
    Participant

    =>Wuu

    Tu jau esi sācis – tavs avatars zog manu internetu (27 366 baiti ir nepiedodami melnbaltam vieplim) – pieprasu tavu atkāpšanos (lai arī kāds nebūtu tavs amats)! 😀

    #261999
    RicoPico
    Participant

    Wuu, savukārt Tu man atgādini personāžu trenniņtērpā un laķenēs. Pilnīgi bezrūpīga dzīve: “Ukral, vipil- v tjurmu. Romantjika”.

    #262000
    migors
    Participant

    Tas video ir ļoti šaubīgs, tiešām tie menti uzvedas netipiski laupītājiem, neslēpjas. Vai nu viņi jau galīgi zaudējuši ožu.

    Galīgi nesparotu.

    Par Alfu tur bija skaidrs, vis drīzāk ņēma melno kasi, bet te nu galīgi nav nekādas sajēgas. Noskatoties nerodas atbilde.

    #262001
    Wuu
    Participant

    RicoPico, vismaz man nav velmes staigāt uz pieres ar uzlīmi “Es glābšu pasauli”. Neapisīsis kādu, diena veijā :]

    #262002
    RicoPico
    Participant

    Neviens Tev neliek vazāties apkārt sarkanā apmetnī un apenēs, kuras uzvilktas virs biksēm. Nevajag gvelzt muļķības. Kam Tu ko centies pierādīt? Ka Tu vaļsirdīgi atbalsti noziedzību? Malacis!

    samurajs wrote:


    Katrā gadījumā mēs Tev novēlam saulainu kameru, ar skatu uz jūru… [img]https://freesmileyface.net/smiley/others/prison-102.gif[/img]

    #262003
    Wuu
    Participant

    Tāpēc jau es saku, nav ko tēlot pareizos!

    No tilta būves pazuda 100 miljoni un tauta klusē, tagad divi menti nospēra 3310 nokiu un VISI baksta uz viņiem ar pirkstiem.

    #262004
    Kon
    Participant

    Tas jau sen ir skaidrs, ka tikai pazīstams ments ir labs ments. Uzminiet ko Es pīpēju un dzeru .. 😀

    #262005
    ruukjis
    Participant

    =>Wuu

    Tu muldi kā madža pa lakstiem. Kādi 100 milijoni? Tu redzēji kā viņus nozaga? Tas ir uzfilmēts? Nav? Kā tad tu zini, ka vispār kaut ko nozaga?

    Tauta tikai domā, ka kaut ko nospēra, tādi dzelžaini pierādījumi nav – nekur nav uzfilmēts kā Š lesers iebāž ļimonu kabatā. Bet te, divi mudaki formās, zem kamerām apsper mašīnu. Nemaz nejūti starpību?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā