"Mana policija mani sargā…"

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība "Mana policija mani sargā…"

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #262006
    Mr.Death
    Participant

    [img]https://4.bp.blogspot.com/_BqGK2vXYc9w/SuL7-jJt_rI/AAAAAAAABQc/OiHRAUf3F7E/s640/grannies.jpg[/img]

    Mhhhh, klacosjanaas ir vecuma slimiiba. Taapat, kaa prostaata. Tiesa gan dazjiem sjeit taa pieliip daudz aatraak. :> Daamas, varbuut varu juus uzcienaat ar teeju? :>

    #262007
    Wuu
    Participant

    ruukjis wrote:

    Bet te, divi mudaki formās, zem kamerām apsper mašīnu. Nemaz nejūti starpību?


    Es jūtu, man ir pilnīgi poxu*. Godīgi, tik tiešām kādam šis stāst izraisa jebkādas emocijas, vai tikai daži vēlējās paspīdēt ar “pareizā iedzīvotāja” statusu?

    #262008
    ruukjis
    Participant

    Nepatīkami iedomāties, ka cilvēki, pie kuriem tu ej sūdzēties par izlaupīto auto/dzīvokli/whatever varētu būt paši laupītāji.

    #262009
    Wuu
    Participant

    ruukjis wrote:

    Nepatīkami iedomāties, ka cilvēki, pie kuriem tu ej sūdzēties par izlaupīto auto/dzīvokli/whatever varētu būt paši laupītāji.


    Tu labāk paskaties kās pār Tavu valsti valda… Jobcik…

    #262010
    ruukjis
    Participant

    Jā Wuškin, tas, protams, uzreiz attaisno zaglīgus policistus un tavu eksistenci.

    #262011
    nevertell
    Participant

    Wuu wrote:

    RicoPico, vismaz man nav velmes staigāt uz pieres ar uzlīmi “Es glābšu pasauli”. Neapisīsis kādu, diena veijā :]

    Vismaz ar uzlīmi uz pieres tu nepis nevienam citam dzīvi.

    Jā, zog cits citam, bet tikai tāpēc, ka tas tā ir, nenozīmē, ka tā tam ir jābūt.

    #262012
    deivs001
    Participant

    Un, ja tagad kāds pateiks, ka šis auto pieder kādam turīgam “zaglim”, kas savus zagumus legalizējis. Tad policisti kļūs par mūsu pašu Robinu Hudum jo viņu tak slavēja.

    Pirms darbošanās laikam tiek veikti attiecīgie zvani, lai noskaidrotu, kam auto pieder, ka neiegrābjas.

    Kā arī viņi jau sāk paši sev radīt darbu, pārdod narkotikas, lai tautai teiktu, ka ir daudz izplatītāju un viņi mums ir vajadzīgi, ko bez policijas darīsiet utt. Laikam jau tā pasaulīte iet uz kaut kādu morāles galu.

    Cilvēki vēl pārmeta ASV karavīriem visatļautību kaujas “laukā”, kur patiešām veseli cilvēki neatrodas, bet pie mums…

    #262013
    iKey
    Participant

    zaglis ir tas kuru pieķer pie rociņas…

    #262014
    Snorx
    Participant

    Ko tad jūs te cepjaties par tiem diviem mentiem? Jums neliekas, ka tā ir vecu vecā preses un PR prakse? Tiek izraisīts skandāls, lai tauta ir aizņemta ar skandāla apspriešanu, kamēr aizmuguriski tiek pieņemti daudz nepopulāri lēmumi un izdarītas daudz skandalozākas lietas. Vai tad jau ir aizmirsts “pedofilijas skandāls” valdībā, kura laikā tika sadalīta(izsaimniekota) ES nauda. Kad tauta attapās, tad jau sen viss bija tik tālu juridiski noslīpēts, ka nebija kam pie3,14sties…

    #262015
    shadowmen
    Participant

    Un pilnigi pareizi menti darija…redz,kad vinji saka stradat aldzinas bija citas,tagad vinjas ir kritusas(un policija gandriz visvairak no visiem).Logiski,ka ir japiepelnas.

    Katrs dara kaa mak(wuu zags ramus,karavirs saus cilvekus,pardevejs pardos meslus,bet ments zags no neaizslegtam masinam).Tada dzive,skarba 😀

    Un sie attapigie cilveki,kas dzivo sapnu realitate,ka pasaule visam jabut sakartotam un zagt ir launi utt,tas ir aprobezoto cilveku domashana…

    Es neatbalstu zagshanu,bet sniedzu citu viedokli,lieku Tev ”nedomajosais,uzskatos ierusejushais cilvek” domat 🙂

    Un,mes nezinam apstaklus,kapec zaga utt.ko mes varam tiesat,ja pat nepazistam tos cilvekus,nezinam vinju dzives.

    Piemeram,ja manai gimenei nebutu,ko est….es zagtu,galinatu,daritu jebko lai izdzivojo mana gimene un es..

    Un varam jau meginat sev melot,ka taa nav,bet cilveks ir egoists un tads bus vienmer..vari stastit,ka tads neesi,un neko sliktu sava dzive neesi izdarijis,bet tu melo tikai sev,jo es tev tapat neticu (jums,kas tic stulbai iluzijai,kura jau sen vairs nav).

    #262016
    Bekons ar olām
    Participant

    Iespējamā iekšlietu ministra maiņa pēc Lindas Mūrnieces (“Vienotība”) demisijas raksta iesniegšanas policistu darbu neietekmēs, aģentūrai BNS atzina reģionālajās pārvaldēs. Vienlaicīgi amatpersonas pauda cerību, ka tas nenozīmēs jaunas radikālas reformas, bet tiks turpināts iesāktais.

    Nu, jūs sapratāt.

    #262017
    ruukjis
    Participant

    shadowmen wrote:


    Un sie attapigie cilveki,kas dzivo sapnu realitate,ka pasaule visam jabut sakartotam un zagt ir launi utt,tas ir aprobezoto cilveku domashana…

    Aprobežota cilvēka domāšana pieņem zagšanu par normu…

    #262018
    shadowmen
    Participant

    Aprobezots cilveks nespej pienemt neko citu,iznemot,un vienigi,to,ko vinjam stasta mediji utt…

    Nav japienem zagshana par normu,bet ir patikami saprast,ka lielaka dala nepazists ne tos cilvekus,ne zin sistemu,tikai leti tic medijiem un nav spejigi iedzilinaties lietas,nav spejigi DOMAT…

    #262019
    nevertell
    Participant

    Neiet runa par mēdijiem.

    Un reti, ĻOTI reti, labs cilvēks (tāds, kurš nezog) nonāks tādā situācijā, kurā zagšanas vietā viņš nevar sev palīdzēt, lūdzot palīdzību citiem.

    #262020
    Crow
    Participant

    shadowmen wrote:

    nav spejigi iedzilinaties lietas,nav spejigi DOMAT…


    Tu pēc domātspējīga radījuma neizskaties…

    #262021
    shadowmen
    Participant

    Crow-laikam tomer nedaudz vairak par tevi speju lietam pieiet no citas puses…

    nevertell-kaa tu zini,ka labs cilveks nenonaks tada situacija??(jo uzskati sevi par labu cilveku,un uzskati,ka nekad nezagsi??)

    #262022
    ruukjis
    Participant

    shadowmen wrote:

    Aprobezots cilveks nespej pienemt neko citu,iznemot,un vienigi,to,ko vinjam stasta mediji utt…

    Ja tu zinātu cik šī frāze ir nodrāzta – to lieto katrs idiots, lai attaisnotu savu prāta trūkumu.

    Pieiet lietām no citas puses? No kuras? Pēc tevis rakstītā izskatās, ka tu lietām pieej no visām pusēm uzreiz – bieži negadās te redzēt tirliņus, kas divu teikumu ietvaros nonāk pretrunās paši ar sevi.

    #262023
    shadowmen
    Participant

    Tava aprobezotiba izpauzas(”biezi negadas te redzet tirlinus”;paskaties uz sevi)

    Fraze varbut ir nodrazta,bet tu pieradi,ka man ir taisniba,jo neesi spejigs dzilak par mediju sniegto informaciju padomat…

    Jaa es pieeju lietam no visam pusem,jaa es nonaku pretrunas,bet tiesi ta cilveks nonak pie secinajumiem.Nevis kaa tu piekrit tvnet vai panoramas viedoklim…

    Es neesmu teicis,ka attaisnoju policistu uzvedibu(zagshanu),bet neesmu ari to nosodijis,lai nostatos viena vai otra puse uzskatu,ka ir jabut vairak informacijai(kas ne man ne tev nav)..

    Vienkarshi lieku tev padomat(un padomaju ari pats)..Un uzskatu,ka viss ir attaisnojams,pie noteiktiem apstakliem…Un nekad neesmu cienijis sabiedribas(90procentu aitais,kas seko vilkam) uzliktos ramishus…

    #262024
    nevertell
    Participant

    Ne jau tādēļ, ka nenonāks sūdos, bet gan tādēļ, ka “labiem” cilvēkiem vienmēr būs kāds, kas viņus iepriekš ir novērtējis un palīdzēs. Tikai retais sūda brālis gulēs sūdos tāpēc, ka neviens cits negrib viņu izvilkt.

    #262025
    quizzical
    Participant

    Parādiet man kaut vienu mentu kurš saņem tos 200 Ls? No kurienes vispār tāda dezinformācija?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā