Mani pirmie iespaidi par iPad

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Mani pirmie iespaidi par iPad

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #260477
    Eudoxus
    Participant

    “Man patika Capital firmas pārstāvja teiktais – mums taču mājās ir personālais dators, varbūt vēl portatīvais dators, kā arī saprotami, ka mobilais telefons, kādēļ nebūt vēl vienai iekārtai – iPad?”

    Nu kas tas par sviestu! Kaut kāds fufeļains reklāmas teksts – iPad nav nekāds produkta tips, bet planšete. Es, protams, saprotu, ka Apple kā kompānijas uzdevums ir izdomāt visādus jaunu gadžetus un tad visiem iestāstīt, ka viņiem tos ļoti vajag, bet es nesaprotu, kāpēc tāds bulšits ir jāklāsta it kā produkta apskatā. Ja man būtu planšete (iPad vai jebkura cita puslīdz līdzvērtīga), tad es nudien nezinātu, ko ar to iesākt. Paspēlēties jau var, bet tam man īsti nav laika. Visus darbus es kaut kā varu izdarīt ar saviem pāris laptopiem + vēl darba stacionārais. Mūziku es klausos ar MP3 pleijeri, filmas skatos uz lielā mājas iMac, tīklā sērfoju no laptopa, zvanu ar savu mobilo tel. Neredzu visā šajā vietas planšetei. Varbūt kādam to vajag – tad lai pērk.

    #260478
    Kon
    Participant

    Paldies tusniit, ka pastāstīji :

    1) Kā klausies mūziku

    2) Kā skaties filmas

    3) Kā sērfo tīklā

    4) Kā veic zvanus

    Tiešām paldies, teperj ja znaju bolše 🙂

    Ir patīkami pavedienā par Ipad uzzināt ko jaunu iz citu cilvēku dzīves 🙂

    #260479
    Eudoxus
    Participant

    KoЯn wrote:

    Paldies tusniit, ka pastāstīji :

    1) Kā klausies mūziku

    2) Kā skaties filmas

    3) Kā sērfo tīklā

    4) Kā veic zvanus

    Tiešām paldies, teperj ja znaju bolše 🙂

    Ir patīkami pavedienā par Ipad uzzināt ko jaunu iz citu cilvēku dzīves 🙂

    Sacenties par titulu “glupākais posts”, tusnīt? Bet vispār jau no lietotāja ar apzīmējumu “e-žurnālists” vismaz varētu vēlēties komentārus, kas nav 100% trollisms. Bet tagad izskatās, ka “e-žurnālists” ir jāmaina uz “bērnudārzs” vai kaut ko tamlīdzīgu.

    #260480
    kuuminsh
    Participant

    Uz dažiem gaužām ātri un viegli iedarbojas seklie mārketinga teksti.

    Nav dators, nav tas nav šis.. šis ir iPads (kā īpašvārds!!!)

    Tā ir apple mārketinga filozofoja, nelīst esošā tirgū, bet radīt sev jaunu tirgu.

    Pārliecināt muļķus ka ipads nav dators, bet ipads 😀 😀

    Tas ir no sērijas… Opelis nav mašīna.. tas ir OPELIS!! 😀

    Mācieties paši domāt un pieņemt lēmumus nevis nedomājot norij jebkuru mārketinga saukli.

    Un reklāmas tekstu citēšana tas vispār…

    Apple ir jāapbrīno nevis par to ku kvalitatīvus produktus viņi bīda, bet tieši par mārketingu. Tas kā viņi iemanās ieķuhņīt cilvēkiem mēslus bez kuriem viņi līdz šim lieliski iztika un tas viss par milzu $… tas ir apbrīnojami.

    Malači Apple.

    #260481
    runcio
    Participant

    Lbprāt gaidītu kādu video apskatu, slinkums darba laikā visu lasīt, bet video uz otra LCD fonā var uzlikt! 😉

    Gaidīsim review!

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā