Mans android app topsis :D !!

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Mans android app topsis :D !!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154941
    BERILS
    Participant

    Nu ko , beidzot esmu dabujis savu telefonu ārā no garantijas , ok jaunu , jo MTTC servisā pateica ka vaina esot lādēšanā , laigan esmu 150% pārliecināts ka vaina bija rootota telefona rom’ā 😀 ! Bet ko nu es tur strīdēšos ar profesionāļiem… ja jau dod jaunu , JÄ€Š…EM ! ^^

    Sen es nebiju lietojis marketu iespējams ka manā topā būs pavecas progiņas , un protams jūs par to nedusmosieties 😀 .

    Nu ko sāksim… Dīvainā kārtā tas būs TOP 10 , laigan programmu ir krietni vairāk 🙂

    godpilnā 10.vieta : Ultimate-guitar tabs Š ī programma būs paredzēta cilvēkiem kuri spēlē ģitāru , vai mācās to darīt. Protams kā jau nosaukums mums saka priekšā tas ir ultimate-guitar.com veidojums . Itkā nekas īpašs , tabus rāda telefonā , zoom out/ zoom in un jā… bet viena lieta tiešām patīk ka tabus var lejupielādēt , un strādāt ar viņiem arī offline režijumā .

    Lejupielādēt

    9.vieta : OI File manager . Un atkal programmas nosaukums mums izsaka daudz , parasts un daudz funkcionāls failu menidžeris . Tieši šis FM ir ticis topā ar savu vienkāršumu un ātrumu . Tiešām rekomendēju visiem , kuri meklē tiešām pliku FM , bez visādiem BLING BLING stafiem 🙂

    Lejupielādēt

    8.vieta : Adobe Photoshop express , programma kas paredzēte foto rediģēšanai , diezgan spēcīgs tūlis. Ja ar viņu māk labi darboties var uztaisīt labas kvalitātes bildes 🙂

    Lejupielādēt

    7.vieta : Widget Locker , šīs ir skaists lok skrīns , kuru tu vari mainīt no a-z 🙂 man sanāca tiešām pāris smuki rezultāti.

    Lejupielādēt

    6.vieta : Roll a Joint , viss jau ir pateikts priekšā 😀 ar šo programmu tu liksi saviem draugiem pasmaidīt , un parādīsi cik android programmu klāsts ir dažāds. Pat ir džointiņu programma 😀

    Lejupielādēt

    5.vieta : Paper camera ar šo programmu var uzņemt bildes kuras izskatās pēc zīmējuma. Mani kontakti manā telefonā ir zīmēti pateicoties šai programmai 😀

    Lejupielādēt

    4.vieta : RingDroid ir programma ar kuras palīdzību tu vari uzstādīt zvana toni/notification/īsziņu utt. var ērti izgriezt gabalus no dziesmām un iestatīt kā vien vēlies 🙂

    Lejupielādēt

    3.vieta : AlarmDroid takā man telefonām nav iestrādāta iespēja flip to sneeze , šī progrmma ir ideāla , tiešām nevar salīdzināt ar orģinālo modinātāju. Ir ļoti daudz iespējas kuras ir diezgan parocīgas no rītiem. 🙂

    Lejupielādēt

    2.vieta : Android Assistant , labākais system assistant’s ar kuru ir nācies strādāt . Ar šo SA vari uzzināt tiešām pilnīgi visu par savu andri 🙂

    Lejupielādēt

    1.vieta : UberMusic , skaistāku mūzikas plejeri neesmu sastapis ! Nosaukums manī raisija paniku , līdz ko ieinstelēju , tiešām biju šokā par ērtumu utt. Plejeris ar WP7 ādiņu 😀 Š o programmu uzcepa tips , kurš uztaisija Launcher Pro . Arī mans mīļākais launchers 😉

    Lejupielādēt

    Tops varbūt nav sakārtot pareizi , bēt tās laikam būs manas top programmas…

    Būšu priecīgs , ja kāds padalīšies ar savu spēļu/vidžetu/programmu klāstu. 🙂

    Pie kļūdām tekstos lūdzu nekasīsimies 😉

    Pats izmantoju LG P500 , uz kura griežas CM7 6.5.7 , ar francisco 2.6.32 kerneli 🙂

    Esmu ļoti apmierināts ar šo savienojumu 🙂

    #275648
    Toms
    Participant

    Mans app`u topsis:

    – Alarm Clock Extreme modinātājam;

    – Shoot Me priekš ekānattēliem;

    – Go Launcer Ex;

    – iGo priekš navigācijas (nav atrodama mārketā);

    – Twicca priekš twitera;

    – AtionSnap, Little Photo un Picplz priekš smukbildītēm, ko iemest twiterī;

    – SMS Backup;

    – 3G Watchdog, kas skaita patērētos megabaitus;

    Kā arī Forsquare, draugiem.lv, Facebookun čupa ar citām aplikācijām.

    #275649
    BERILS
    Participant

    Hmmm , shoot me marketā nevaru atrast :o, var palūgt linku 🙂 ?

    #275650
    Jaunzems
    Participant

    Launcher Pro, Advanced System Info, Clockwork ROM Manager, SpeedFX, Fruit Ninja, Tweetdeck, ASTRO File Manager, MX Player utt.

    #275651
    Nau4a
    Participant

    tie kas raksta savu topu, pie appiem pierakstiet klāt kas tas tāds app ir/ko dara. joo ne visiem pec nosaukumiem var pateikt kas tas varētu būt par app’u. lai varētu iet iečokot stor’ā.

    mošk kkad iemetīšu savu.

    #275652
    Toms
    Participant

    Man nav ne jausmas, kā Tev iedot linku uz mārketu. 😀 Es pats arī neatradu vairs, bet telefonā ir.

    Vari paguglēt.

    #275653
    janisbb
    Participant

    aaaaa

    #275654
    jurgenz
    Participant

    no nepieminētajām:

    waze – user generated maps (var ielikt un apskatīties mentu posteņus, ceļu remontus, sastrēgumus)

    shazam – atpazīst dziesmu, kas kaut kur skan 😉 😉

    teamviewer – ….

    spēlītes kkādas:

    world series of poker, solitaire, free running, drop, break the bricks

    #275655
    Aldis
    Participant

    Opera Mini – ēd mazāk baču lai pārlūkotu internetu der…

    Pingvīnspēles – Foršas spelītes…

    Angry Birds Rio – Jā… mana aizraušanās no tagadējiem Angry Birds..

    TeamViewer – Lai var ielogoties datorā. Ir vēl citi risinājumi stacionārai attalinātai kontrolēšanai, bet ar šo ir pavisam vienkārši.

    … kaut kā tā.. 🙂

    #275656
    bumbulis
    Participant

    No neminētajām:

    FML – fuck my life, labi noder laika kavēšanai;

    HSW – how stuff works, arī kavējot laiku var palasīt interesantas lietas, faktus un citātus;

    Bright – kabatasluktura proga;

    SSHDroid – androīda ssh serveris;

    SDRescan – pārskenē telefona atmiņu, kad caur ssh pievienota kāda jauna dziesma, bez šīs darbības svaigi pievienoti media faili, ne vienmēr uzzreiz ir pieejami attiecīgajos spēlētājos.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā