Mans jaunais dators!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Mans jaunais dators!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147742
    krisis32
    Participant

    Tatad. Vakar nopirku jaunu pc.

    Itka viss ok. Aizbraucu pie meistera lai vins saliek man visas progas . A sis sokets pat isti nezina ko darit ar vinu! Apstaiga rinki un saka: tas server dators?

    es atbildu: Ne! 4 kodolu!

    Sis stulbi pasmaida un aiziet.

    Nesaprotu … vai tad neviens nav veel redzejis 4 kodolu pc?

    vins man pat ieteica nodarboties ar piratismu!

    :Oho kads cietais disks! Tev utorrent ir? Varesi kachat tik daudz filmas / speles / muziku , un daudz ko citu!

    Ko lai saka? Biju domajis ka viniem ir aizliegts reklamet piratismu! Nebiju domajis ka vini nav redzejusi 4 kodolu datoru….

    Tas ta…

    Gribeju jus iepazistinat ar manu kasti –

    Luk mana kaste

    Pec izskata mans atskiras , bet pec parametriem sakrit!

    Tikai cietais disks ir 750Gb un video karte laikam GF – 9500gt 1Gb .

    Viss parejais sakrit!

    Esmu loti apmierinats ar pirkumu!Strada ka zvers….. Paslaik speleju GTA 4 un malziet NHL 09 jo nekadu citu spelu nebija tam datormeisteram!

    Iesaku citiem tadu nopirkt!

    #187101
    Loading
    Participant

    😀 Nu vai zin. Mans ir par 120Ls un lido kā zvērs 🙂 Tiesa, datorspēles nespēlēju, izņemot TopSpeed. Arī mans 701 EEE lido kā zvērs!

    Pērkot detaļas atsevišķi un komplektējot pats, šādu zvēru iespējams iegādāties robežā zem 400Ls!!!!!

    #187102
    krisis32
    Participant

    Ne nu var jau tads ari lidot. Mans ieprieksejais bija ari diezgan labs. 2005 gada pc a velk vell gta 4 bez problemam. Kad nopirku sito , likas ka tas vecais ir kaut kads suds!

    Apskatijos youtube to speli – TopSpeed

    😀 😀 😀 😀

    Izskatas jautra! Vaidzetu uzraut. Pats tiko (Lejup*******) Richards Burns Rally . Ta ir vnk super spele! 🙂

    Dabuju ari TestDriveUnlimited ari super. Laikam bus jadabon ari COD5 (Call of duty 5)

    #187103
    Creep
    Participant

    Nu vai zini, serveris viņam ar P45 chipsetu un Core2Quad proci (rofl). Parasta mājas kaste…

    P.S. EEE 701 ar xp lido tikai tad, ja uzkloko uz 900mhz, savādāk xp jūtami iebremzē…

    #187104
    Loading
    Participant

    701 jau no rūpnīcas nāk ar 900 Mhz 🙂

    #187105
    Wuu
    Participant

    Tas pagaidam lido pec menesa bus pils ar trojaniem un ar citiem labumiem 🙂 mans vecits ar lido pirmas nedelas ,kad svaigs formats ,pectam liec antivirus vai neliec ar vien svakak un svakaks paliek!

    #187106
    Creep
    Participant

    Loading: kļūdies. No rūpnīcas ir underclocks uz 630mhz enerģijas taupīšanas nolūkos. Sākot ar 900. modelīti šādi viņi vairs nedarīja, bet fakts paliek fakts, ka stock ir 630mhz.

    #187107
    Loading
    Participant

    Tu zini, tev taisnība. My Computer informācija meloja. Cpu-z gan nē. Lai gan nevar salīdzināt EEE 630.1 Mhz ar P3 533 Mhz. Kā diena pret nakts!

    #187108
    samurajs
    Participant

    Wuu wrote:

    Tas pagaidam lido pec menesa bus pils ar trojaniem un ar citiem labumiem 🙂 mans vecits ar lido pirmas nedelas ,kad svaigs formats ,pectam liec antivirus vai neliec ar vien svakak un svakaks paliek!

    Tas viss taisnība, ko saki. Problēma slēpjas failā curve_hands.dll (ja tev Windows) vai libmoron (ja Linuksis). Pietiek izravēt šos failus, kā problēma novērsta! 😀

    #187109
    Wuu
    Participant

    samuraj tas nepalīdz ja datoru lieto vel kādi 3 cilvēki ,kas mīl lietot click_on_everything.dll ,tāpēc man ir savs laptops ar bubuntu.

    [img]https://farm3.static.flickr.com/2181/2247909486_50e7513935.jpg[/img]

    p.s. Tā ir tīrākā krāpšana…

    https://www.euroshop.lv/datori_serveri/intel_core_duo/_intel_core_2_quad_q6700_4gb_400gb_gf8800gt/

    #187110
    samurajs
    Participant

    Wuu: a tu uzliec tiem citiem “limited user” un viss!

    #187111
    Wuu
    Participant

    Ir mēģināts ,tie citi sāk bļaut ka nevar kārtējo torentu uzinstalēt… Nervu taupīšanas režime ir izdevīgāk pārinstalēt ,mēģināju uzlikt Ubuntu šiem ,bet redziet conterstrike ir par 20 fps mazāk ,nevis 100 bet kādi 80! Un nesen man tika borēts ka jo vairāk FPS jo ātrāk šauj 🙂

    #187112
    samurajs
    Participant

    Mjāāāā… vairāk jautājumu nav. CS ir diagnoze.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā