mans windows nevelas atlaut palais Firefox,google,opera, bet tikai org. explorer

Sākumlapa Forumi Software Windows mans windows nevelas atlaut palais Firefox,google,opera, bet tikai org. explorer

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156099
    Anonīms
    Neaktīvs

    palidz ja kads var man ieinstelejas opera un firefox bet nesavieno ar internetu , kaut taj pasa laika explorer iet.

    Google vispart pat nelau ieinstelet.

    kur ir ta problema.

    P.S.

    paldies

    #283155
    Anonīms
    Neaktīvs

    P.S. windows home ja tas ko maina.

    #283156
    shady
    Participant

    Visticamāk esi savācis drazu (vīrusi un citi zvēriņi) vai tas, kurš tev instalēja windows, ir uzlicis ugunsmūri, kurš neļauj dot savienojumu citām programmām.

    Ja neizproti notiekošo, labāk uzjautā kādam, kurš ar to vairāk nodarbojas un varētu palīdzēt atrast problēmu.

    #283157
    usins
    Participant

    caur internet explorer ieej adresē malwarebytes.or

    novelc progu. Izskenē, izdzēs visus vīrusus ko atrod.

    Ja neatver malwarebytes.org, tad vīrusains dators 100%

    #283158
    flasherr
    Participant

    TAPEC KA EXPLORER IR LABAKAIS UN CITI NEKAM NEDER WIIIIII

    #283159
    aoma
    Participant

    Sandijs, Sandis, Sanijs, Saša, Suleimans.

    Cik noprotu, ir problēmas ar klavieri, kā tad galu galā tevi dēvēt?

    #283160
    traxis
    Participant

    Es pamēģinātu izskenēt ar Dr.Web LiveCD, iesaku vēl pārbaudīt proxy setingus pārlūkiem (varbūt Expolerim ir kaut kas tajos saķeksēts), darbā ir gadījies ka viens vai otrs pārlūks deļ tiem nedarbojas, jo uzinstalējot Firefox vai Operu ja nemaldos noklusējums ir bez proxy. Var arī būt ka tas kas tev instalēja kompi ir atslēdzis kādu vajadzīgu servisu, vai vispār noņēmis tev administratora tiesības, dažreiz to izdara arī kāds vīrusveidīgais…

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā