Mass defeiss

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Mass defeiss

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150836
    root
    Participant

    Š onakt masu uzlaušanu cietuši labi daudz Eiropas serveri, arī nano. Visi kas savos ftp vairs neredz index.php, var neuztraukties. Drīz būs atpakaļ 🙂 Vairāk info kad pats uzzinašu.

    #231072
    kristaps
    Participant

    Dabūju izbaudīt. Manas vietnes stāv tieši uz i24 nano servera.

    Uzbrukuma rezultāta visi index faili (index.html, index.php, index_tpl.php, utt.) tika aizstāti ar citu failu (zemāk prtsc).

    Paveicās, ka tieši tajā laikā biju pie datora un laicīgi visi index tika salikti atpakaļ.

    Cik no rīta skatījos, tad nano ir vienkārši izdzēsis tos index failus un neko vietā nav ielicis.

    [img]https://retromoto.lv/desa/nano1.png[/img]

    #231073
    grisha
    Participant

    nano atkal rulleee!!! Sen jau tos krieveljus vajadzeeja pie dziesmas panjemt… .

    Reku atminjas par vinjiem:

    [img]https://bildes.freefm.lv/files/mt1xme2emtzc61nq3i7x_thumb.png[/img]

    #231074
    linx
    Participant

    Gribās padalīties arī savā nesenajā pieredzē ar nano.lv. Tātad, pāris dienas atpakaļ bija pabeigta izstrāde pie klienta lapas, atlika to tikai uzstutēt uz servera. By default man visi klienti stutējās uz proweb.lv, bet tā kā iepriekšējo šīs lapas versiju nebiju veidojis es, tad nācās samierināies ar nano.lv, jo klients serveri mainīt negribēja, laikam kādu laiku uz priekšu bija apmaksājis.

    Zvans uz nano.lv tālruni (apmēram ap astoņiem vakarā):

    Es: Sveicināti, man radās nelielas problēmas ar tādu un tādu klienta akkountu, nepieciešams, lai Jūs izdarāt to un to

    Nano.lv: Izdarīsim vēlāk, es tagad nebūšu kādu laiku pie datora, man nedaudz jāiziet

    Es: Vai Jūs, lūdzu, to nevarētu izdarīt? To var pāris minūtēs izdarīt…

    Nano.lv: Mēģināšu sazvanīt adminu

    Es: Labi, paldies par to pašu

    Protams, ka viņi neizdarīja to, ko palūdzu, tad pēc stundas zvanīju vēlreiz


    Es: Sveicināti, tā kā Jūsu mājaslapā netika norādīts, tad pieņemu, ka Jūs nodrošinat 24/7 tehnisko atbalstu

    Nano.lv: Nē, nenodrošinam…

    —Neko vairāk nepasakot Nano.lv pārtrauc sarunu—

    Zvanu atkal:

    Es: Sveicināti, [ātri pastāstu par problēmu], varat man palīdzēt?

    —Š oreiz pat neatbild un nomet klausuli—

    Zvans nr 3:

    Nano.lv: Mēs nenodrošinam 24/7 tehnisko atbalstu, zvaniet darba laikā

    Es: Nu tad uzraksti to weblapā

    –Ticiet vai nē, bet man pirmajam izdevās šoreiz pārtraukt sarunu—

    Jautājums tāds – vai cilvēks, kurš strādā par klientu apkalpotāju, var tā izturēties pret klientiem? Ja uz tevis hostējās tvnets, tad deguns gaisā? Sūds ne hostings…

    #231075
    daGrevis
    Participant

    Linx, piekrītu. “Sviests” kāds. 🙁

    #231076
    root
    Participant

    Kādi jūs esat raudulīgi n00000000000bi. 🙂 Grishu, linxu un dagrevi fiksi uz datu centru serverus adminēt one11111 tūlīt pat. Redzēsim kā jūs 8os vakarā pēc 100 tikpat debīliem zvaniem kā te viena kautko vēl gribēsiet atbildēt. Kāpēc komenta autors nepateica ko viņam tieši vajag, un vai to nevarēja izdarīt caur cpanel? Tā vispār bija standarta prasība vai tjipa “pieslēdziet man php tādu un tādu pluginu” vai “kāpēc mans penis uz jūsu servera izskatās tik mazs? i-d-k sētas IU Joņis un Dēli serverī tas taču izskatijās tik mīīīīīīlzīgs.” 🙂

    Rodas jautājums, ja esam tik sasodīti gudri, kāda velna pec jums supports vajadzīgs un kāda velna pēc vēl pašiem kastes nestāv savos dc? 🙂 Es nano vietā vispār tādus kā jūs pasūtītu dillēs. Ja ne kur dziļāk. Wait wut? Kuro gadu jau lietoju nano? Guess what, pāris reizes kautkādi sīkumi klibo. Nasing spešal, pārsvarā sava stulbuma rezultāts. Protams tas gan gadijumā ja rociņas neaug no tās vietas kur jaaug kājiņām. Bet jums, jaunie IT ģēniji, w00t dizaineri un trešdienas sisadmini? No kurienes aug rociņas? Spējam kādus 50 servīšus ar jefiņiem kas neatšķir print un print recursive noadminēt? 🙂

    Džīzas, welcome to Latvia, second most annoying and dumbest country after Zimbabwe and Somalia…

    #231077
    linx
    Participant

    Nu nezinu, vai caur cPaneli (tagad jau nano ir uz ISP manager pārgājuši) var pārbaudīt, kādēļ myslq serveris krešus taisa 🙁

    #231078
    grisha
    Participant

    TavaMate izklausaas ka straadaa tajaa kantorii… .

    MAnaa gadiijumaa vareeja izdariit caur caurumaino Cpaneli, vieniigi klients bija aizmirsis administreeshanas panelja adresi, kuru meegjinaaja noskaidrot. Taa vietaa, lai iedotu man adresi, man mieriigi iedalija taa klienta lietotajvaardu un paroli.

    Taa ka ej iesaalies. Kas tas par kantori, kur viens tehnikjis tikai ir? Normaalam kantorim ir jaabuut vismaz diviem, lai speetu nodroshinaat servisu.

    Par laimi, man nav naacies izvietot kastes pie treshajaam personaam. Ja ar vajadzeetu, tad zinu tikai divas iestaades Latvijaa, kur liktu, Deac vai pie Edmunda iklbaa.

    #231079
    Creep
    Participant

    Normāla attieksme pret tik sensitīviem datiem, ka vienkārši iedod paroli un jūzerneimu… 😀

    #231080
    root
    Participant

    linx, Panel, ispman ir tikai if25. Paga, tu man gribi pateikt, ka Tu spēj nogāzt MySQL serveri? 😀 Nopietni? Un pēc kā tu spried ka “nokrašoja” mysql ne tavas taisnās rokas? 😀 Khhh šito es tok gribētu redzēt…

    P.S man ir zināms kāds “pro” devs tu esi. . Nelokies

    Grisha, Baurot tu proti, pie tam vienu un to pašu. Bet neko vairāk. By Morpheus, lai tev top skaidrāks. Pie tam viņiem nav tikai viens tehniķis. Nav. Tas ko tu te auro ir velnszin cik gadus vecs notikums. Pašreizējā situācija ne tuvu nav tāda kā tavā iedomu pasaulītē. 🙂

    #231081
    TokRa
    Participant
    #231082
    root
    Participant

    TokRa foto no Valsts headquarters? 😀

    #231083
    TokRa
    Participant

    Drīzāk jau assquarters 🙂

    #231084
    root
    Participant

    Dies pasarg, no šitiem meistariem un sētas hostingiem… Džīzas…

    #231085
    daGrevis
    Participant

    TavaMaate, te runa neiet par to cik mēs esam vai neesam gudri, bet gan par to, kāds ir viņu support’s. Man pilnīgi pie dir*as, ka viņi tur pēc 8iem ir noguruši. Tur rakstīts 24h support’s! :@

    #231086
    root
    Participant

    daGrevis wrote:

    TavaMaate, te runa neiet par to cik mēs esam vai neesam gudri, bet gan par to, kāds ir viņu support’s. Man pilnīgi pie dir*as, ka viņi tur pēc 8iem ir noguruši. Tur rakstīts 24h support’s! :@

    Runa iet par to, ka tādiem meistariem kā jums vispār ārpus localhosta nevajadzētu līst. :/

    https://www.datuve.lv/raksts/3366/Veikts_uzbrukums_nano.lv_serverim;_uzbruk_Eiropas_majaslapam/

    #231087
    root
    Participant
    #231088
    daGrevis
    Participant

    Tu gadījumā neesi Nano.lv darbinieks?? 😀

    P.S. Paskaties uz sevi no malas. 🙂

    #231089
    elvisburdajs
    Participant

    Tas tālrunis nav domāts bezmaksas konsultācijām, piem. ”Kā uzstādīt phpbb?”.. Bet gan problēmām kuras saistītas ar savienojuma noilgumiem, kļūmēm, uzbrukumiem, tarifa plānu izvēlēm, utt.

    Protams ņemot vērā ”krīzi”, lai saglabātu klientus hostingam ir nedaudz jāpanāk pretī klientam..

    Tas ir mans viedoklis.. 🙂

    #231090
    daGrevis
    Participant

    Starp citu, ko Tu centies pierādīt?? To, ka nano.lv hostings ir labs hostings??! Tikai nevajag… 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā