Mass defeiss

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Mass defeiss

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #231091
    Mad182
    Participant

    Visi tik svarīgi, nano lameri un neskrien jūs glābt pēc svilpiena. A ko tad jūs hostējaties par kapeikām kaut kādā nano, nevis turat savas kastes deacā, ja jau esat tik svarīgi un nevarat pagaidīt? Ja tu maksā piečuku mēnesī, tad nav ko stresot, ka nakts vidū neviens neskrien mainīt tavu konfigu vai skatīties, ko tu esi līki sarakstījis, ka tev mysql neiet.

    #231092
    daGrevis
    Participant

    Es nehostējos, klients hostējās.

    #231093
    D0m
    Participant

    Iet runa idini par uzlausanu,nevis par supportu 😀 Stridas,ka tadi berni 😀

    #231094
    root
    Participant

    daGrevis wrote:

    Es nehostējos, klients hostējās.

    Nūūūūūū, iesaki taču klientam paņemt ko labāku, piemēram izvietot savu $3k vērto kasti Googlē… Vai piemēram aizsūti viņa lapeli hostēties uz kādu CCCP satelītu. Mr. Imsoimportant. Es paskatos uz sevi, un parasti neprasu par kapeikām VIP level atbalstu, tikai absolūtu minimumu. Ja tev mans jaunais draugs ir līkas rokas, kas salīdzinot ar mani vai jebkuru citu kaut cik saprātīgu devu ir tiešam līkas. Līkākas par līku, tik absolūti līkas, ka līkāk vairs nevar! Un nevajag nolikt hostu par savu līkrocību! Tas ir stulbi, nerunājot par to, ka netaisnīgi.

    You get what you paid for. Pay less- get less, pay more, get more. Ja tavs klients izvēlas TO hostu, tev ir jāraksta tā, lai ietu uz TÄ€ hosta, ne tam hostam ir jāpielāgojas TAM klientam. Ja TAM klientam nav labi, lai TAS klients iet dillēs kopā ar TEVI.

    Un tu daGrevi jau nu toč neesi tas kas man spēs oponēt par jebkādām elementārām dev-client-dev-host vai dev lietām kā tādām. Ja tu domā, ka tādu uzņēmumu kā nano, uz kura hostējas lielākais procents LV privātlapu pis tavas personigās vēlmes, kas nesapas ar pārējo klientu vēlmēm, tu smagi fail.

    Nē es nestrādāju Nano, esmu viņu ilggadējs klients un uz doto momentu smagi brēcu uz sevi par savu stulbumu un kapeikpišanu, un neapdomāto pareju uz TÄ€DU UN Š ITÄ€DU hostingu, ja to tā var vispār saukt (precīzāk – netdisks ar ftp un mail pieeju). Hosta adminz zinās ko es ar to domāju. 🙂

    Mad182 +0,7L D_L special lager

    EDIT: hostinga pienākums nav un nekad nebūs iet saprast KÄ€PĒC vai kādu iemeslu dēļ tavs līkais sprips nedara/dara to vai sito, kapēc return null vietā ir 1 un kāpēc pasaule ir apaļa. Beidziet sapņot. Priekš tam ir error logi, ja neprotam lasīt logus, lasamies ka naher patālāk no interneta.

    #231095
    samurajs
    Participant

    Nu ja par nano – kāpēc Notepad aizmigrēja no turienes? Ne jau vienā dienā tika pieņemts šis lēmums… Apnika mūžīgā lapas bremzēšana.

    #231096
    daGrevis
    Participant

    TavaMaate, ak mans Dievs. Tā mani sasmīdināji… 😀 😀 😀

    #231097
    daGrevis
    Participant

    TavaMaate, tikai palasot Tavus argumentus var spriest, ka neesi īpaši attīstījies. Bet tas tā -> nekas personīgs. Varbūt nelien taja lauciņā, kur neko nesaproti?? Protams, Tu jau vari domāt, ka esi uber koderis. Varbūt arī esi, man pilnīgi po… 😀 Bet kā jau teica -> nevajag no tēmas novirzīties. 🙂

    Piemēram mana kļūda bija -> es savam klientam apstiprināju nano.lv kā labu hostingu, man nekad nekas nav bijis ar viņiem tāds, viss it kā strādā, bet esmu dzirdējis atsauksmes kaut vai no tā paša grisha. 😛

    Vislabākais laikam tad, pēc dzirdētā, ir valsts.lv… 🙂

    #231098
    root
    Participant

    daGrevis wrote:


    Vislabākais laikam tad, pēc dzirdētā, ir valsts.lv… 🙂

    ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD sure…

    #231099
    daGrevis
    Participant

    Vispār: I don;t care. 😀

    P.S. Miers. 😀

    #231100
    rATRIJS
    Participant

    Vispār lielā mērā ir jāpiekrīt TavaMāte, jo tiešām – nu pāris Ls hostinga nevar prasīt mega 24/7 support’u. Vairums problēmu ir ar lietotāju (aka koderu) nezināšanu saistīti.

    Un ieteikt valsts.lv es noteikti nevarētu. Tieši support’a dēļ. Lai nu kā, bet es tādēļ neskraidu pa pasauli (forumiem) apkārt un neklārēju to baigi. Tikai, kad ievajagās 🙂

    #231101
    linx
    Participant

    Sveiks, draugs (lasi, TavaMaate).. es nekur neminēju, ka esmu kko nogāzis mysql serverim, runa bija par to, ka krešoja, tb, n-tās reizes metās ārā mysql errors, kurš ne reizi netika manīts konkrētajai lapai ne uz lokalhosta, ne arī uz testa hosta (kas tieši, par to Tev neiešu atskaitīties, ne jau Tu esi mana māte), kādēļ tik nano? Pie tam vēl, šie atsūtīja meilu nākošajā dienā, ka esot novērsta šī lieta … :p

    I know that you know what I am 😀 .. lai jau reiz visi zinātu – ņemu Joomlas cē em esi, izveidojam dizainu, apaudzējam ar nepieciešamajām extensions, vajadzības gadījumā izveidoju pats savus papildinājumus. Tāds lūk es esmu un par to nekaunos 🙂

    #231102
    grisha
    Participant

    Nu jaa, daljeeji piekrist var TavaMate, kaktu kantori tieshaam neatbalsta 24/7 servisu. Kaapeec nekur nav neviena raksta par normaaliem kantoriem?

    Nano un no.lv ir un paliek meesli, tas ir pieraadiits. Nemeegjini te spirinaatie ar to, ka mees esam sliktaaki. Kaapeec mums buutu jaaveido nez kaadas hostinga firmas? Man pasham ir paaris kastes, kuras griezhas gan LV, gan UK. Nekaadu probleemu.

    Tu ar savu nano vari meiriigu sirdi iesaaliities. Klientam ir tikai jaadomaa par to kaa uzlikt lapu un lai vinja darbotos. Viss.

    Paareejaa atbildiiba ir hosteetaaja rokaas. Ja vinjsh to nespeej izdariit, lai iet dilees.

    TavaMate, taa kaaa esi pokemons no malas, tad nezini neko par paareejiem biedriem, ttad kaapeec stulbi rej kaa suns?

    #231103
    daGrevis
    Participant

    grisha wrote:

    TavaMate, taa kaaa esi pokemons no malas, tad nezini neko par paareejiem biedriem, ttad kaapeec stulbi rej kaa suns?

    Tūlīt būs “gudra” atbilde: Esmu Tava māte, zinu visu! :mod: :seeker:

    #231104
    root
    Participant

    linx +1 un prieks par atklātību. Uz nano daudz kas ir mazliet savādāk kā uz Tava localhosta, couse… emmm… Viņiem ir viņu locahosts, tev – tavs 😀 ja gribi lai darbojas kā uz viņu, uztaisi sev localhostu ar profilu pēc nano konfiem (kā to daru es), tad viss strādās perfekti. 🙂

    Grisha, jā, zinu es tavas kastes. 🙂 Esmu pabijis tavās kastēs (par ko saprotams milzīgs paldies un tā) bet nevajag sevi pārvērtēt. 🙂 Hosterim ir atbildība lai tavas lapeles būtu pieejamas no www, 24/7, par to kāds ir to lapeļu izpildījums- pilnīgi pajāt, palasi lielāko hosteru pasaulē T&C 😀 Neviens par tādam naudām neies filtrēt un meklēt stundām kur savā līkaja skriptā esi ielaidis kļumes vai vēl sazin ko. 😀 Beidz sapņot, Grisha.

    Kasa kas, pokemons? 😀 Es liekas esmu viens no nedaudzajiem kam šī slimība vēl nav īpaši skārusi, tapēc ka runāju to ko domāju & zinu. ^^ Ko man zināt par pārējiem biedriem? Kuriem biedriem? Paldies, par mūsu vietējiem meistariem esmu kursā, visi kaut cik jēdzīgie te vairs praktiski neparādās ^^ Bļin, pat tolkam ar ko palamāties vairs nav ko.

    rATRIJS, jaatzīst, arī es esmu smagi vīlies šajā kompānijā. 🙂 Bet es ceru ka ar laiku un pieredzi, mazu paņurdēšanu no patstāvīgo kientu puses viss būs okei. 🙂 Precīzi kā tas bija ar nano, kad šamie tikko atvērās. 😀

    #231105
    drunk_lizard
    Participant

    maaminj, veelies palamaaties? tiesjaam? uzmaniigi ar veelmeem, taas var piepildiities…

    #231106
    root
    Participant

    D_L iesim pie Taura uz tēju?

    :>

    #231107
    grisha
    Participant

    Mamuci, tevi pie sienas pieeeekt vajadzeetu. Neko nejeedz, bet vaavuljo bezjeegaa. Pazuudi uz datuvi, kur tev buus daudz ko dariit. Taa vieta ir ideaala beerniem, lai speeleetos smilshkastee.

    Samurajs ilgi ciiniijaas, lai padaritu sho lapu taadu, kaada taa ir un tev d_l peedaas iet. d_l ir gudrs un lamaajas par teemu, tev to neesmu maniijis.

    TAapeec pazuudi, lai visi varam mieriigi turpinaat dziivi talaak.

    #231108
    root
    Participant

    grisha wrote:

    Mamuci, tevi pie sienas pieeeekt vajadzeetu. Neko nejeedz, bet vaavuljo bezjeegaa. Pazuudi uz datuvi, kur tev buus daudz ko dariit. Taa vieta ir ideaala beerniem, lai speeleetos smilshkastee.

    Samurajs ilgi ciiniijaas, lai padaritu sho lapu taadu, kaada taa ir un tev d_l peedaas iet. d_l ir gudrs un lamaajas par teemu, tev to neesmu maniijis.

    TAapeec pazuudi, lai visi varam mieriigi turpinaat dziivi talaak.


    Nesmīdini cilvēkus…

    #231109
    grisha
    Participant

    jaa, nesmiidini tautu. Visvarenais atradies. Ziepee zandeles no shejienes.

    Cik tavus postus esmu maniijis, visur noliec kaadu. JA neko nejedz pateikt klusee vai ej pie beerniem atpakalj smilshkastee speeleeties. Daunis, vienkaarshi daunis esi.

    #231110
    nevertell
    Participant

    Vienīgiais, kas te smīdina ir TavaMaate, un ne jau dēļ sava izcilā humora. Cilvēki nesmejās par joku, bet par to stulbumu, kas vajadzīgs, lai ko tādu izveidotu.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā