Mass defeiss

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Mass defeiss

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #231111
    root
    Participant

    nevertell tu jau nu toč varētu paklusēt. 😀 Ej nomaini kādu stikliņu, meistar Yoda 😀

    Grisha tev vsp neviens neko neteica, aunapiere, kamēr nesāki vicināt savus mūžīgos skrīnus, cita tev nekā parādīt vienkārši nav ko, ne, kā divus gadus evci skrīni? 🙂 Mok tev kāds maksā par šito un pēc tam PM reklamē kkādu serveris?

    #231112
    daGrevis
    Participant

    TavaMaate, es laikam sapratu… 😀 Tu centies izkonkurēt drunk_lizard no viņa statusa?? Lai Tev Dievs stāv klāt… 😀

    D_L FTW 😀 😀

    #231113
    root
    Participant

    OMG esmu atklāts! Gigiddy! -.-

    #231114
    Holmss
    Participant

    “Turklāt nano.lv admini tā arī neatjaunoja no backup’a xlab.lv. Nācas pašam parakties pa arhīviem un atjaunot manuāli. Drīz hostings tiks nomainīts uz citu, kur admini ne tikai dzer alu, bet arī seko Linux kodola drošības jauninājumiem.”

    iz xlab.lv

    #231115
    CitaTavaMaate
    Participant

    Man gan nez kāpēc viss tika atjaunots, tāpat kā citiem man zināmiem nano klientiem 😀

    Nē šitais manī izraisa smieklus ^^

    #231116
    TokRa
    Participant

    OMG LOL ROFLMAO — kā var būt divas mātes ?!

    #231117
    migors
    Participant

    Es pirms ziemassvētkiem pārgāju uz hostgator, atrumi varētu būt lielāki bet mani apbrīno viņu tehniskais atbalts, viss notiek čatā un atrisina jebko un jebkad.

    Tieši dēļ tādas attieksmes kā TavaMaate attiecas pret cilvēkiem es arī pārgāju un esmu laimīgs. Piekast tādus latvijas hosterus.

    8 gadus hostējos lv un maksāju par 15 weblapām nesaprotamu naudas summu. Tagad pat nesparotu kā es to vareju paciest. Tas neiet, to nevar, šitā nedrīkst. Tagad jau labu laiku nav nevienas problēmas.

    arī pagājušo gad šie paši debīlie musulmaņu hakeri uzlauza vienu joomlas lapu, es nomainiju dažas rindiņas vīņa teksta un pieliku teikumu ka lapu ir uzlauzuši slimie musulmaņu geji ar maziem čibrikiem un izlpatiju pa visiem zināmajiem forumiem.

    #231118
    kristaps
    Participant

    Piekrītu Holmss, nekas nav atjaunots, nav neviens index uzlikts atpakaļ.

    #231119
    TokRa
    Participant

    8 gadus hostējos lv un maksāju par 15 weblapām nesaprotamu naudas summu

    Tev vajadzēja nevis hostēties, bet savu serveri datu centrā izvietot: par nieka 50 Ls mēnesī būstu pats sev kungs un noteicējs.

    Es pirms ziemassvētkiem pārgāju uz hostgator, atrumi varētu būt lielāki

    Jā, dažs labs guļamrajonu ISP lietotājs var arī nesagaidīt lapas ielādi, tieši draņķīga ārzemju kanāla dēļ.

    #231120
    Foxsk8
    Participant

    TokRa: Viens jautājums, kāpēc valsts hosts ir nedaudz par dārgu?

    #231121
    TokRa
    Participant

    foxsk8

    Vai tāpēc, ka Tev ir krīzeâ„¢ un nevari atļauties? 🙂

    Valsts.Lv nav mērķa būt cenu līderei, piedāvāt pakalpojumu par sviestmaizi (lētāk par pakalpojuma sniedzēju X vai Y) un skriet pakaļ klientam.

    Jebkurai sadarbībai ir iespējami 3 rezultāti:

    1. ieguvums

    2. “pa nullēm” (lasi: zaudēts laiks)

    3. zaudējums

    Ciktāl mani interesē tikai pirmais no tiem, es izvēlos nestrādāt vispār, nekā darboties par pašizmaksu, un pat “krīzes laikos” mēdzu atteikt sadarbību dažam labam potenciālajam klientam, ja uzskatu to par neizdevīgu.

    #231122
    APOC
    Participant

    TokRa wrote:

    OMG LOL ROFLMAO — kā var būt divas mātes ?!


    Diviem vienāda dzimuma īpatņiem adoptējot bērnu.

    #231123
    aoma
    Participant

    APOC wrote:

    TokRa wrote:

    OMG LOL ROFLMAO — kā var būt divas mātes ?!


    Diviem vienāda dzimuma īpatņiem adoptējot bērnu.

    vai švaukstam saņemot vienu banānu pēc otra 😀

    #231124
    Foxsk8
    Participant

    TokRa: Es jau tikai pajautāju 🙂 Nevajag jau uzreiz attaisnoties ar pašizmaksu, utt…

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā