Mātes dēļa nosaukuma noteikšana

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Mātes dēļa nosaukuma noteikšana

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153322
    vitaalijs
    Participant

    Izdomāju sameistarot mašīnu no visa kā kas bija majās atrodams (ģenerālkārtošanas rezultāts) Tad nu rezultātā tāds pavājš p4 savācās, bet pielietojums jau izdomāts. Problēma slēpjas tajā ka nevaru piedabūt ieslēgties no pogas(power) pagaidām risinājums ar pSU iedarbināšanu kā rezultāta kompis piestartējas, bet gribas kā pie ļaudīm. Mātes dēlim nav nekur ne modelis ne ražotājs everests un tamlīdzīgās progas pie m/b saka ka unknown. draiverus sameklēju pēc Ven un dev. Bet vajag manuāli, lai saprastu kā, salikt džamperus uz m/b(tur tādu daudz no tā secinu ka kaut kur ceļš power button ir pārrauts). Tātad kā noskaidrot m/b modeli….

    #261046
    RicoPico
    Participant

    Nu ja Everesta datubāzēs nav Tava Mātesdeļa modeļa, tad pamēģini kādu citu softu. Piemēram “Sandra” vai “HWinfo”. Atrodami tur ārā.

    #261047
    Evers
    Participant

    Tiešām uz pašas mātesplates nevar atrast kur rakstīts?

    Runājot par Everestu, tad viņš vairs nepastāv – tiek pārdēvēts un turpināts zem Aida64 nosaukuma.

    #261048
    BOFH
    Participant

    Interesant, kā lai bez BIOS post un pašs mātens bildēm, lai teu pasak kas tā tād i?

    Un vispār kam teu tas interesē? Draiverus var atrast pareizos arī bez ražotāja. Un par power nevajag fantazēt, pēc izkārtojuma ir redzams kurš ir power. Nekas slikts nenotiks, ja savienosi kautvai HDD-led domāto mīnusu (common ground) ar ieslēgšanas vai reset pinu, pie izslēgtas mātenes pietam vel.

    Everestus un tamlīdzīgus mēslus iesaka tikai pilnīgi dauņi.

    #261049
    vitaalijs
    Participant

    nu kā jau minēju tad jā ne tikai evesretu mēģināju… un draiveri visi ir jau sen atrasti arii to minēju… un man nevajag pateikt kas tā ir (tb zivi man nevajag man vajag pastaastiit kaa makshķeri uztaisīt) tātad kā noskaidrot kas tas ir par dzelzi savādākā ceļā ne vienkārši nolasīt kas ir/nav uzrakstīts. Un minēju arī ka power pogi piniem ceļš kautkur ir pārtraukts. Lai uzzinātu kur kas ir jāsavieno vajag manuāli. bofh-lasi uzmanīgāk….

    #261050
    msh
    Participant

    Just Fcuking google it. Kā jau betons teica, POSTā vienmēr ir ar māteni saistīta rindele, ko iemest googlē.

    #261051
    elvisburdajs
    Participant

    Everest vienmēr ir bijis nepamatoti smags bloatware, par kuru vēl prasīja samaksu. Jau sen ir citas alternatīvas, kas sver pāris mb, piem: https://www.alexnolan.net/software/sysspec.htm

    #261052
    Evers
    Participant
    #261053
    drunk_lizard
    Participant

    pamataa taa kontaktu grupa, kur sprauzjas power/reset/led visiem vienaada un power kontakti ir blakus tuksjajam.

    #261054
    BOFH
    Participant

    vitaalijs wrote:

    bofh-lasi uzmanīgāk….


    Nu baigā loģika! Tātad, ja TEV ir PROBLĒMA, tad MAN JÄ€LASA uzmanīgāk. Skaidrs! Piefiksēšu šo konfūcionismu nākotnei.

    #261055
    vitaalijs
    Participant

    Tas par tiem kontaktiem power reset hdd led utt tas jau skaidrs bet kad salieku kopā nekas nenotiek un tā kā turpatās ir daudzi pini ar dzamperiem kur ir tikai apzīmējumi ne taadi ko var saprast bet gan burtu un ciparu kombinācijas no tā secināju ka kādu noteikti esmu noņēmis (pat vairākus jo bieži gadās nepieciešamība pēc šamajiem un plate bija paredzēta izmešanai) rezultātā gribu atrast smuku zīmējumu kur ar bultiņu vai kā savādāk ir paskaidrots – uzliec te dzamperīti tad tev strādās PWR pini…. nu tā apmēram. Bet nu paldies vakarā mēģināšu šo to pielietot no minētā….

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā