mates plates izvele max 80ls

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU mates plates izvele max 80ls

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153001
    maris2912
    Participant

    sveiciens visiem! beidzot ziemassvetki pagajusi, edums izgulets, davanas sadalitas, bet man sanacis ta ka vel esmu tikkai cela uz davanu. Tatad mekleju mates plati datoram.

    max 80Ls

    lga 1156

    un tas ar laikam butu viss kas no manas puses butu nepiciesams, ja kas tad lieksu ieksa i5-760.

    mans variants —-> dateks.lv

    varbut jus varat ieteikt ko labaku?

    #256991
    nevertell
    Participant

    A ko tev vajag ? SLĪ? Šª es bē trīs ? Sata 6 ? Tevis izvēlētā ir gana laba.

    #256992
    maris2912
    Participant

    itka doma ir crossfaira palaist video…. usb 3 ari noderetu, bet vai tas ir ta verts. ka ari neateiktos no sata 3

    #256993
    Crow
    Participant

    Ja gribi SATA 6 Gb/s (SATA3) un SATA konektorus sānā (lai milzu videokartēm netraucē), tad ņem P55A-UD3.

    Vienu atceries – P55 čipsetam ir tehnisks limits šitām visām fīčām – dažādiem modeļiem ir dažādas konfigurācijas, bet kopējais PCI-E lāņu skaits nevar pārsniegt 16. Tāpēc ar to Crossfire būs švaki, rūpīgi jāpēta oficiālajā saitā rakstītais.

    #256994
    maris2912
    Participant

    sk. tas crossfire mani mazak interese. ja nelieku crossfiru tad nemaz tie sata konektori netrauce, bet vai ir verts piemaksat un nemt ud3 nevis usb3?

    #256995
    Andron MacBeton
    Participant

    es gan liktu iekšā 3 litrus šnabi un necerētu ka 5litrīgo Intel kādreiz varēs realizēt

    #256996
    Crow
    Participant

    maris2912 wrote:

    sk. tas crossfire mani mazak interese. ja nelieku crossfiru tad nemaz tie sata konektori netrauce, bet vai ir verts piemaksat un nemt ud3 nevis usb3?


    Naē, ja neskaita SATA3 un ārējo izskatu, jamās ir praktiski vienādas.

    #256997
    nevertell
    Participant

    Ä€j, zinātu ja vien jūs, ka pat ar gtx 480 VIENU PAŠ U 4x “līnijas” ir par ~25% lēnākas par 16 pci-e līnijām. Un, kad būs krosfaers, tad pci-e līnijas nebūs nekāds botlneks.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā