Mātesplates draiveri.

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Mātesplates draiveri.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155439
    RicoPico
    Participant

    Hello,

    Pāris dienas atpakaļ šķūnī, starp šķīdinātāja bundžām un eļļainām motorzāģa ķēdēm, atradu mātesplati, kuru tiku pircis senajā 2003. gadā. Pakasot aiz auss sakarā ar atradumu- nolēmu par labu mini-servera uzstutēšanai. Māte strādā labi, taču draiveru disks ir zudis nebūtībā.

    Pavadot vairākas nervozas kafijas krūzes googlē meklējot hārdvāres draiverus šai mātei, mani panākumi vainagojās ar apaļu neveiksmi. Un te nu es esmu- lūdzu padomu kur meklēt draiverus šādai mātesplatei:

    EPOX EP-8RGMI

    OS: 98/NT/XP

    #278961
    jonjs
    Participant
    #278962
    Stat1CX
    Participant

    Kādus tieši draiverus tev vajag? skaņas, tīkla vai ko? Iekš everesta skaties konkrēto dzelzi – skaņa, tīkls utt un meklē attiecīgās iekārtas draiveri.

    #278963
    RicoPico
    Participant

    Man vajag visus. Vēl labāk-draivera diska atlējumu ISO failā. Bet sapņot, laikam, nav kaitīgi….

    #278964
    Stat1CX
    Participant

    https://devid.drp.su/?l=en katram dzelzim kam vajag draiveri iečeko kāds ir DevID un meklēšanas lodziņa ieraksti, tiksi pie saviem draiveriem.

    #278965
    RicoPico
    Participant

    Tas Dāvids izklausās ok. Vakarā zatestēšu un došu fīdbeku.

    #278966
    Anonīms
    Neaktīvs

    Betons vispār diezgan rupji izteicās par tofika autoru, neatkārtošos, savādāk man vēl vārnu iedos, bet nu kaut kas bija par nemācēšanu lietot gūgli 😀

    Man personīgi, kā Socket A lietotājam ar nu jau 7 gadu stāžu liekas smieklīga nespēja sameklēt šādai NF2 mātenei draiveri 😀 ÄŒipseta un iebūvētā videosūda draiveri atrodas nvidia lapā, tā tur C-Media CMIhvzciktur draiveri mētājas pusmiljons lapās, uz realtek tīkla mikreni attiecas tas pats, realteks laikam arī piedāvāja savā lapā draiverus novilkt. Vārdu sakot, tik vienkārši kā divus pirkstus apmiezt un tik ātri, cik ātri tie faili, kas kopā uz kādiem 100-150 MB varētu svērt, atvelkas no attiecīgajiem serveriem. Priekš kam ar to vēl izcūkāt vienu CD-R matricu, arī nesaprotu.

    Mani vēl interesē, kāpēc gan stellēt kaut kādu sterveri, kurā būs diezgan ēdelīgs procis, jo TDP vidējam socket A procim bija kaut kādi 60w, no galvas gan neatceros. Kā arī, es ceru ka tā mātene tiešām labi darbojas, jo nelaimīgā kārtā NF2 slimība ir ļoti karsts southbridge. Man pašam ir bijušas divas NF2 mātenes – DFI nF2-U400 ar kaut kādiem pāris burtiem galā, pirkta jauna, un ABIT AN7, pirkta lietota bet normālā stāvoklī. DFI beidza savu normālo darbību smagi gļukojot ar karstu SB, AN7 darbojās ar visu karsto SB, bet nez kāpēc man uz cietuča esošie dati palēnām tika sačakarēti, kādēļ manā vecajā kastē beigās nokļuva no betona dabūta pakaļroka mātene ar VIA KT880 čipsetu. Par esošajā kastē esošo AMD 762 čipsetu varu tikai priecāties, viss ir vēss, bet nu jā, cita klase 🙂

    #278967
    msh
    Participant

    O joptv, kopš kura laika te var postot bez ielogošanās, pat nemaz nepamanīju ka esmu izlogojies… 😀

    #278968
    Andron MacBeton
    Participant

    Kādus draiverus tu meklē kādam serverim?

    1kārt kādu tu vari serveri uzinstalēt, ja neproti pat pateikt OS?

    2kārt ja tu nespēj pats ierakstīt googlē Ražotāju un plates modeli un noklikšķināt uz 2. rezultāta, tad ko tu vispār vari uzinstalēt?

    #278969
    akms47
    Participant

    Stingri, bet vismaz vienreiz pieklājīgi un pa tēmu. Cepums Andža un sveicieni pagājušajā v.d.

    #278970
    RicoPico
    Participant

    Eu, gudriniek! OS ir norādīta (paņem acis rokās) un otrais rezultāts googlē piedāvā BIOS updāti (visi rezultāti googlē piedāvā BIOS update). Kādu serveri? Par to vēl zinātnieki strīdas. Pagaidām gribu dabūt pie dzīvības un stabila pulsa kaut vai tikai azarta pēc. Uz desktopa ir gigantiskas ikonas, nav skaņas un tīkla. Ar BIOSu viss ir sandalēs.

    Pagaidām rokas, kājas nav tikušas līdz https://devid.drp.su/?l=en .

    Feedback will follow ASAP.

    #278971
    Andron MacBeton
    Participant

    Serveris un 98/XP/NT man tā īsti nelasās kopā, tapēc padomāju ka tas ir kaukāds paraksts.

    Ja jau nau laik, ta pa kur laik postē šiten? Š ķiet ātrāk atrast draivers nekā te raxtīt.

    FreeNAS ir tas ko tev vajag, ja vien neesi lāmurs.

    #278972
    akms47
    Participant

    L.od.āmurs? 😀

    #278973
    Andron MacBeton
    Participant

    Loda Mūrs?

    Kas tas? Mongolis kaukāds slavens?

    #278974
    msh
    Participant

    [galvas saķēriens]

    Nu riktīgs lodāmurs 😀 Nevajag gūglī rakstīt “EPOX EP-8RGMI bios”, bet vienkārši “EPOX EP-8RGMI”, pirmie desmit rezultāti apgalvo ka tur esot draiveri, zemāk rullēt bija slinkums, pārbaudīt lapu saturu arī slinkums, jo no kaut kādām kreisajām lapām vilkt draiverus ir tas pats, kas mašīnā krāmēt neOEM detaļas 😀

    Bet nu par cik man ir nedaudz lieka laika un var redzēt, ka tu tā vietā lai normāli novilktu draiverus un uzliktu, taisies mocīties [galu galā citu padomi tak ir priekš lohiem, gudrie cilvēki paši atkārtoti skrien ar galvu sienā 🙂 ], būs man tevi jāpabaro ar karotīti:

    čipseta draiveris

    iebūvētā videosūda draiveris

    šitam vajadzētu būt skaņas draiverim

    Uz tīkla mikrenes varēsi pamēģināt to savu čakarēšanās metodi, jo es baidos ka šis draiveris tai nederēs, un tādu RTL8210BL kaut kā uz ātro sameklēt neizdevās.

    Bet nu tu droši drīksti čakarēties un ignorēt šo postu un meklēt visus draiverus ar to savu metodi 😀

    #278975
    RicoPico
    Participant

    Kas i, ka Tevi uz kašķi velk?!

    Es godavārds netraucētu Notepad foruma iemītnieku idillisko mieru, ja vien pats ar googles palīdzību, un pieejamo MB info, spētu atrast draivakus. Nedomāju, ka tik elementārs jautājums pēc padoma, ir spējīgs izsaukt tādas kaislības (matu plūkšana no dibena un visu svēto piesaukšana). Tā ir tikai veca mātesplate- chill.

    “Nevajag gūglī rakstīt “EPOX EP-8RGMI bios”, bet vienkārši “EPOX EP-8RGMI””

    Challenge Accepted!

    Protams, esmu ļoti pateicīgs par Tevis ieguldīto laiku – paldies.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā