mātesplates maiņa?!

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU mātesplates maiņa?!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153591
    maris2912
    Participant

    Sveiki!

    Tāka drīzumā Latvijā ieplūdīs atjaunotās intel B3, Sandy Bridge plates, man radās jautājums, ja es samainu savu plati pret atjaunoto, tad man ir japārinstelē windows?

    #264109
    Crow
    Participant

    Nē.

    (un man var ticēt uz vārda, kā zināms :D)

    #264110
    maris2912
    Participant

    nu OK… em… tas laikam ir 100x atrunats jautajums, bet neesmu to piefiksejis ar ko isti atskiras 32 bitu windows no 64 bitu?

    #264111
    Crow
    Participant

    Ja tev ir 4 GB vai vairāk kopējais RAM, tad jāliek 64-bit. Citādi nav nepieciešams.

    Ļoti lielākā daļa programmu enīvej ir 32-bit.

    #264112
    maris2912
    Participant

    sk. paldies…

    #264113
    SaW
    Participant

    Visticamāk, ka vajadzēs tikai “uzlabot” (upgrade/repair) izmantojot sava OS disku, jo startējoties OS metīs BSOD (vismaz man tā bija abās reizēs, kad nomainīju mātesplati). Un 64-bit neiesaku likt, par cik mūsdienās reti kura aplikācija taisīta priekš 64-bit os. Nu labi, Win 7 64-bit spēj palaist 32-bit aplikācijas, bet esmu ievērojis ka tādējādi tas bremzē procesu (emulācija?), jo uz 32-bit os man viss gāja stabilāk un raitāk. Un ja tu neturi serverus vai neesi proffesionāls dizaineris/filmu montētājs, no >4GB pagaidām nav jēgas. Es bez problēmām spēlēju jaunākās spēles uz labākajiem uzstādījumiem, kā Crysis 2 ar 2.5-3GB operatīvo atmiņu (800mhz).

    #264114
    maris2912
    Participant

    nu OK gatavošos tam 😀 laikam buss jaizmanto tada lieta ka “smart recovery” 🙂

    nu itkā rams ir 4gb, bija doma ielikt vel 4gb(kamēr rami vel leti), bet tgd laikam esmu strup ceļā 😀

    #264115
    Anonīms
    Neaktīvs

    Crow wrote:

    Ja tev ir 4 GB vai vairāk kopējais RAM, tad jāliek 64-bit. Citādi nav nepieciešams.

    Ļoti lielākā daļa programmu enīvej ir 32-bit.


    Apjēdz taču vienreiz, ka esi dumšs, un sāc domāt!

    Varbūt vel 16-bit OS uzliksi uz 64-bit procesora?

    #264116
    usins
    Participant

    Nu kā, čipseti būs tādi paši? ja nē, tad liela varbūtība ka būs jāpārinstalē, jo Windows metīs zilos logus, jo nebūs pareizie hdd kontrolieri

    #264117
    Izliecies
    Participant

    Tu esi ***?

    #264118
    nevertell
    Participant

    Zāģi, ej kārties. Kas tev tur neiet ? Krīze 2 jau tika izlaista 64 bitos, visi brauzeri tagad nāk 64 bitos, pat fakin aitjūnis ir 64 bitos, ko tu tagad man te mal.

    Un atmiņa nekad nevar būt par daudz.

    #264119
    ruukjis
    Participant

    Jaunajā versijā grūtāk datumus pamanīt..?

    #264120
    usins
    Participant

    Iedod man Frefox x64bit un VLC x64bit un dropbox x64 bit. ā jā, iTunes īsti nav x64, paskaties task manangerī- tur joprojām blakus procesam rēgojas 32.

    #264121
    m_janis
    Participant

    Starp citu, datumus tiešām, ja speciāli nesaspringst, grūti saskatīt :). Gaiši pelēki burti uz gaiša fona – labi vēl, ka ne balti uz balta :D.

    #264122
    nevertell
    Participant

    Huļi tev vlc 64 bitiem ? Vai tad bibliotēkas, kas dzen to tavu VLC uz priekšu nav natīvi 64 bitos rakstītas ? Es te neizplūdīšu kritikā par VLC.

    Un nacher tev vajag to visu natīvi ? Tās ir tās programmas, kas nevar iztikt bez atmiņas kalniem ? Tās, kas ēd to visvairāk ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā