Maximā kaut ko lieto…Kādu lielveikalu/veikalu izvēlies?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Maximā kaut ko lieto…Kādu lielveikalu/veikalu izvēlies?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154070
    shadowmen
    Participant

    Maximaa_laikam_lieto

    Video(ar šokējošām ainām,bērniem līdz 18 neskatīties) + jautājums:

    Kādu lielveikalu/veikalu ikdienā apmeklē Tu?(kur Tu iepērc savu paiku,vai arī ja kāds iepērk priekš tevis,tad kur? )

    Personīgi iepērkos Elvi,esmu apmierināts ar apkalpošanu un cenām(vienmēr var jau būt lētāk),esot Rīgā vai kur sabiedriski lielākā vietā izvēlos Rimi vai Maxima(ar 3 X,ne mazāk 😀 )..

    Ja būtu jāizvēlas top3,tad tas būtu

    1.Stockmann -burvīga apkalpošana,un Stockmann pārtikas veikalā var atrast lietas,kas citos lielveikalos vienkārši nav.

    2.Prizma-vienmēr tīrs,smaržigs,sakopts…preču izvēle un smaidīgas pārdevējas…

    3.Elvi- nu tāda mājīga sajūta(bet diemžēl tada sajūta pārņem visos Elvi,bet tajos kuros iegrožos,ar mājīgumu ir oki) 🙂

    #269618
    web33
    Participant

    Vot šitos nesaprotu kāds mājīgums,kādas smaidīgas pārdevējas ? Kur tu ej uz modes salonu vai izstādi ?

    Ievelku veicī (tas var būt jebkurš,man nav tādu noteiktu )pagrābju sev nepieciešamo preci pielidoju pie kases (nemaz neskatos kādā pārdevēja,tur arī var sēdēt krokodil gena Nr.1 – protams sasveicinos labrīt,labdien,labvakar,paldies ) mēģinu nokaulēt cenu ja sanāk (kādu pontu uzmetu ) un viss lidoju ārā .

    Tu jau droši vien esi viens no tiem,kas staigā stundām ilgi pa lielveikaliem pat pats īsti nezini,ko gribi + apčamdi visas preces pēc kārtas un .t.t.

    Mājīgums laikam tomēr būs tikai mājās 🙂 tas noteikti nebūs lielveikalā .

    Smaidīgas pārdevējas var dabūt attiecīgos uzdzīves klubiņos un varbūt ne tikai to !

    #269619
    WordPad
    Participant

    Lietoju Rimi un to kas pie mājas.

    Nelietoju veikalus kur jāstāv 10 min. pie vienas kases garā rindā, kamēr pārējās pārdevējas nav, vai vienkārši trin mēli, tad, sūdīgas preces, slikta izvēle, saspiesti plaukti kur nevar izspraukties 2 cilvēki. utt. Tas man saistās ar ne-mājīgumu vai vienkārši sliktu apkalpošanu.

    #269620
    dzhonsons
    Participant

    +1 web33.

    Visbiežāk izmantoju Maxima pakalpojumus (lielākoties X), otrs biežākais ir Rimi. Nesūdzos.

    #269621
    zivs
    Participant

    Man kaut kā ir diezgan vienalga, kādā veikalā iepērkos – ka tik tur ir tas, ko man vajag un nav pārāk tālu no mitekļa.

    #269622
    Evers
    Participant

    +1 zivij. Uz vietējo Maximu gan vairs nedodos, tikai tāpēc, ka tur jāliek tas nolāpītais laiks logā, uz 30 minūtēm tikai var atstāt. Pārkinga konrtole tur sēž kā pie zelta bedres, daudzi klienti tiek zaudēti.

    #269623
    shadowmen
    Participant

    web33- neesmu tas kurš stundām ilgi klaiņo pa veikaliem,bet apkalpošana man vienmēr likusies svarīga(jebkurā vietā,bankā,veikalā utt). Apetīti man sabojāt grūti,bet,kad pērkot vienā mazā maximā pamanīju noskrandušu,smirdīgu kaķi,kas cenšas sagrauzt manis noskatīto cepumu paku,tad kaut kā nevelk uz cepumiņiem vairāk 😀

    Tas pats ar pārdevējām-ar manu redzes atmiņu,diemžēl,ilgi atceros neglītas+vēl fantāzija,kuru grūti apturēt.Karstā vasaras dienā pērkot garšigu saldējumu un ja man trāpās pretī pārdevēja,kurai trūkst pusredele un otra puse ir aizpuvusi,nu ir pēc tāda skata pagrūti sagremot saldējumu…

    Un tiešām neesmu izlepis,bet izbaudot labu servisu/apkalpošanu ir grūti sarast ar sūdīgu…

    #269624
    TrakaisKursis
    Participant

    gastronomā….

    #269625
    delta128
    Participant

    Parasti vai nu Super Netto ja vajadzīgi augļi/dārzeņi vai Beta, kurā vienīgajā no lielveikaliem (un i tad tikai atsevišķos) ir dabūjama normāla svaiga gaļa. Stockmann galīgi ne pa ceļam, bet tur arī prece bija normāla. Maxima vairāk atgādina miskasti kā veikalu (nereti pūkainas maizītes vai zaļas vistiņas redzētas).

    #269626
    niki
    Participant

    Es dažreiz braucu uz EE iepirkties, tur ir ĻOTI liels tirzniecības centrs, kas nekad nebūs LV.

    LV pērku tikai un vienīgi lielajā RIMI.

    #269627
    Stormbird
    Participant

    Pārtiku iepērku reizi nedēļā un RIMI, riebjas maksimas, super ņe to, kiki un beta, bet elvi mums Liepājā maz un maziņi. Ja iespējams izvēlos vietējo ražotāju preces 😉

    #269628
    Anonīms
    Neaktīvs

    IKI, jo čībiņās var aiziet, ir pietiekami plaša izvēle. Cenas OK – (analoģiskas markas latviešu biezpiens 10 sant lētāks nekā RIMI, piemēram, cik pēdējoreiz piefiksēju), ik pa laikam atlaides dažādām precēm, plaša piena produktu un alus izvēle.

    Nākamais kandidāts, nākot uz mājām – RIMI, jo netālu.

    #269629
    fufcix
    Participant

    Stulbāku reklāmu kā MAXIMA grūti iedomāties

    Es pērku, kur labākas akcijas

    #269630
    msh
    Participant

    Tev toč ir problēmas ar fantāziju un varbūt vēl kaut ko 😀

    Es labprāt iepērkoties muti vaļā nemaz nevērtu, bet nu šitentajā valstī, kurā patlaban atrodos tā nav pieņemts un tad nu pieklājības pēc esmu pieradis tos dažus vārdus pateikt…

    #269631
    dzhonsons
    Participant

    Aristokātu bars 😀

    #269632
    RicoPico
    Participant

    Visādiem Super Getto metu līkumu. Iepērkos Rimčikā only. Ja nu galīgi acīs cērtās, kā gribas aliņu, un kaut kur braukt ir slinkums, tad varu aizcilpot līdz piemājas noname veicim.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā