maza problema

Sākumlapa Forumi Software Windows maza problema

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 79 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #221344
    Andress
    Participant

    Njuuuu visji jau njav tjadi zagljiigi maitjas kaa pashpasludinaatais plopeshols :> es pat zinu kaa vinjam taa iesauka radaas. tas ir kip, kaa diezgan biezhi iesauku dod peec mhhh apgriezti tam kads cilveeks ir patiesibaa :> shitais nav profesors, daunis! uz likvidaaciju un otreizeejo parstraadi :>

    Autoram iesaku… Emm… Kada velna pec tu lieto vista? Upgrade license uz W7 maksaa nieciigus latus, kurus var sakraat jebkursh 5klasnieks paris nedeelju, maks paris men laikaa :> rikojies, mans draugs!

    #221345
    Professor35
    Participant

    Andress

    tu taču esi kuces dēls tevi vajadzētu nodot labaratorijai eksperimentiem vismaz būtu kāds labums

    un iemācies rakstīt bez kļūdām un lietot garumzīmes, atradies gudrinieks.

    es starp citu lietoju licenzētu OS

    P.S.tu pirmais sāki.

    #221346
    Andress
    Participant

    Ahhh veel tu esi licenzeets plapopesholis :> lec pie kaajas, mans spalvainais draugs :>

    Gribu un rakstu ar, gribu un rakstu bez :> (pienjemsim ka man vinjas nav tehniski pieejamas? :>)

    #221347
    Professor35
    Participant

    Andress

    tu aborta atlieka, dzērājas akušieres upuri ej gulēt uz savu suņu būdu

    es tevi neaiztiku kāpēc sāki smirdēt.

    #221348
    KaNeiet
    Participant

    Samuraj – es jau saprotu, ka katrs @#$% te ir dārgs, bet ar “.. pozitīvi domājušiem cilvēkiem” tas tā kā īsti kopā neiet 🙂

    #221349
    Andress
    Participant

    Tapec ka aiz tevis paliek lielāka smaka kā aiz manis, kad vēl biju tavā līmenī- tb lietoju necenzētu leksiku 99% teikumu kas izspļāvās no manas grēcīgās mutes. Tikai man pietika tā prata tik daudz, lai saprastu ka tas novedīs tikai divos virzienos – pilnīgā tūplī vai pilnīgā tūplī. Rezultāts – 5 mēnešus neviens pat nojaust nenojauta kas es tāds un no kurienes izcēlies un nezinātu vēl šobaltdien, ja vien es nebūtu vēlējies sevi atklāt.

    Iesaku, tev tāpāt kā daudziem citiem mopšiem, apdomāt savu dzīvi un attieksmi šajā dimensijā kā tādā.

    Dedicated to Plopeslols & like By Andress :>

    Ak jā, ja tevi vai kādu citu tas interesē, esmu šis savā ziņā leģendārais (par ko es nelepojos) lietotājs :> Kaching

    #221350
    Professor35
    Participant

    Andress

    man tiešām nāk smiekli tu pēc tā ko te sarakstīji lasi man morāli.

    Tas nav gudri.

    #221351
    Andress
    Participant

    Protams ka es lasu. Jo tu esi puberitatēs vecuma pumpains, sievieti neredzējis, norūpējies tīnis, kurš vēl nezin, ka kādreiz mazāk (drst) ir labāk.

    #221352
    Professor35
    Participant

    KaNeiet

    Samurajs jau pirmais šinī topikā palika nepozitīvs ta kā nezin vai ir jēga šim sūdzēties.

    #221353
    Andress
    Participant

    Plopesol, tavai akliibai iekraasoju linku uz profilu sarkanu. Kaching nu ne tuvu nav lietotajvards. Nekad nav bijis. https://www.urbandictionary.com/define.php?term=ka-ching

    #221354
    Professor35
    Participant

    Andress

    nu tu dod tev vajadzētu apmeklēt kādus kursus

    man ir 37 gadi.

    un mācies latviešu valodu tad varēsi rakstīt saprotamāk.

    P.S. tad parādi man piemēru kā laikus apstāties.

    #221355
    Andress
    Participant

    Tad tu esi ekstremāli debīls. Uz likvidāciju. Lūk arī piemērs pirmais un pedejais.

    #221356
    Crow
    Participant

    Robi, ko tu te tagad atkal dirs! Nu cik var!? No tevis smirdēja pēc Roberta jau pēc pirmā posta,

    kur acīmredzami parādījās tavs puvušo skaidu daudzums paurī or whatever :>

    Tik tiešām leģendārs dirsējs tu esi un nekas cits. Neko jēdzīgu tu neesi pateicis nevienā pašā postā.

    Now put down your mouse and slowly step away from the Internet.

    #221357
    Andress
    Participant

    Protams protams, visu zinošais Damncrow. :> No meistar klases administrācijas esi parregulējis savu degunu uz suņa cienīgām personas atpazīšanas spējām? Ow. Es domāju, vari sākt meklēt jaunu darbu. K-9.

    #221358
    aoma
    Participant

    Š eit paliek arvien interesantāk 😀

    Labāk būtu padomājuši, (es nedomāju tos, kas arī bez dzeršanas ir dulli), kāds iespaids par portālu palika tēmas autoram, ja viņš patiešām palīdzību te meklēja pirmoreiz?

    #221359
    Loading
    Participant

    Man liekas, ka te ir sāciens pokemonu klubiņš. Notepad.lv nav vairs tas pats, kas teiksim pirms pusgada 🙁

    #221360
    samurajs
    Participant

    Tā kā autors šeit vairs nav rādījies, slēdzu tēmu, lai kāds nebūtu jābano.

    #221361
    drunk_lizard
    Participant

    kaapeec plopesols veel te?

    #221362
    Professor35
    Participant

    drunk_lizard

    paskaties te foršas foto par tevi https://pets.webshots.com/album/152303931GEVGUB

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 79 kopumā)
  • Tēma ‘maza problema’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā