Mazmīkstais atkal jau uzprasas uz tiesas prāvu…

Sākumlapa Forumi Software Windows Mazmīkstais atkal jau uzprasas uz tiesas prāvu…

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162888
    ruukjis
    Participant

    Daudziem tas droši vien nebūs nekāds jaunums, bet… man pofig, esmu mēreni aizkaitināts.

    Es zināju, ka Win7 “neatbalsta” 7. pāaudzes Inteļus, tāpat es zināju, ka Inteļš spītīgi vairs nedod video draiverus saviem jaunajiem iGPU uz jebko, kas ir vecāks par Win10. Tik un tā tas mani neaturēja salikt kompi ar i3-7100 un Win7, jo CPU strādā zem Win7 un video draiveri tiek pielāgoti no MB ražotāju puses.

    Bet, BET, ko es nezināju, ir šis:

    https://support.microsoft.com/en-us/help/4012982/the-processor-is-not-supported-together-with-the-windows-version-that-

    Viena lieta ir kaitinošs pop-ups, bet atslēgt apdeitus tikai tāpēc, ka Mazmīkstais nevar samierināties ar to, ka viņu tizlos draudus par CPU “neatbalstīšanu” neviens neuztver nopietni, ir reāla uzprasīšanas uz tiesas prāvu. Es domāju pietiks ar vienu incidentu, kad kāds kompis dēļ nesaņemtiem ielāpiem dabūs kaut kādu cripto-šņagu un Mazmīksto atkal vazās pa tiesas zālēm.

    Ja nu vēl kāds no šejieniešiem ir uzrāvies uz šitās maucības, tad te ir zāles:

    https://github.com/zeffy/wufuc/releases

    #329882
    samurajs
    Participant

    To jau Mazmīkstais sen draudēja ka nebūs apdeitu. Visiem esot uz W10 jāparakstās. Bet it kā problēmu neesot – ir tak alternatīvie repozitoriji, kur apdeitus var dabūt. Jā, nav tik ērti, bet labāk tā nekā turēt pavisam caurumainu sistēmu. Un alternatīvajos izlaist visus tos spiegošanas apdeitus.

    #329883
    Andron MacBeton
    Participant

    Vai tad Intelim VAI M$ nav alternatīvas? Kapēc nevarētu lietot AMD?

    Un kam vajadzīgi tie updati? Es kaukādu palielu strēķi neesu ne integrējis ne arī instalēju.

    Kādreiz kad šķiroju tos updatus no roll-upiem, sameklēju pārskatāmu sarakstu ko viņi reāli izlabo.

    Katrs trešais kautko izlabo kaukādā WindowsFax, vai “Ja tu laid windows uz Hyper-V, tad…”

    Kam tas uzlocekļa vajadzīgs?

    Tas ir drīzāk tiem kas neizprot kā strādā kompis un iedomājās ka tas grafiskais ko viņi redz uz ekrāna arī ir tā OS.

    #329884
    ruukjis
    Participant

    @Betons

    1. Arī Bristol Ridge un Ryzen ir black-listē. Un jā, ir scenāriji, kad MS ir vienīgā alternatīva.

    2. Tas sūds kopš aprīļa tiek integrēts security roll-upos. Un NEKUR tas nav minēts. Protams, ka tagad mācību esmu guvis un roll-upi netiks vairs likti.

    #329885
    shadow118
    Participant

    Ar AMD Ryzen jau tas pats – oficiāli atbalsta tik Windows 10

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā