Mazs hosts.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150330
    Andress
    Participant

    Esmu tā aizrāvies ar lielajiem projektiem, ka radusies specifiska problēma- meklēju, vienkāršu, lētu PHP/MySQL hostu, vienam domēnam un pāris email kastēm kur izlikt mazītiņu prezentācijas lapeli. Vienīgais man zināmais ir nano first, bet nu tiešām tie 500mb nav vajdzīgi. Vienīgais, lai būtu atrs links un ne kautkāds ārzemju kur 5kbps. 😀 Skatijos Tokra`s izspamoto Valsts elvē, itkā pieņemams, bet vēlētos zināt arī klientu atsauksmes. 🙂 Ieteikumi?

    #223892
    TokRa
    Participant

    Turpinot tradīciju, ieteikšu Valsts.Lv

    #223893
    drunk_lizard
    Participant

    klientu atsauksmes tikai pasjas labaakaas 🙂

    #223894
    grisha
    Participant

    Saliidzinot ar to krievelju “super drosho” kantori, valsts.lv noteikti daudz labaaks.

    #223895
    rATRIJS
    Participant

    Es būšu mega kruts un ieteikšu iespēju maksas hostingu nemaz neizmantot yo.

    Par platformu vari izmantot random bloga platformu (wordpress, blogger, tumblr, posterous, utt) un tu iegūsi kaut kādu adresi manalapa.*.com. Saprotams ar tādu kalnus negāzīs, Vairums šo platfromu atbalsta domēnu piesaisti – to arī darām (šur tur tas ir par maksu, citur par velti). Nopērkam domēnu un piesaistam (makstāt par domēnu, saprotams, vajadzēs).

    Tad vēl paliek pati lapa. Nu tā kā minēji, ka tā ir kaut kāda prezentācijas lapa, tad bloga platforma tam itin labi der – izveidojam savu tēmu (sliktākā gadījumā paņemam gatavu) un alles.

    Vēl saki vajag e-pastus. Arī to visu var dabūt. Izmantojam Google Apps – atkal piesaistam domēnu un veidojam savas pasta kastes. Patiesībā arī pašu lapu var veidot šeit, izmantojot Google Sites. Tā kā iespēju ir daudz. Un atkal pa velti.

    Ja man būtu maza lapa, un to vajadzētu publiskot. Ja tur nebūtu nekāda sarežģītā programmēšana un citi sviesti, tad es darītu tieši tā. Saprotams, ka lapu specifiskām vajadzībām tā nepubliskosi, taču tavs variants IMO izietu cauri.

    EDIT:

    Gribēju piebilst – google noteikti zags tavus e-pastus un lapu un sūtīs vīrusus tiem, kas apmeklēs tavu lapu. Nozags arī tavu template’u. UZMANIES!!!oneoneeleventwelveOMGsex

    #223896
    daGrevis
    Participant

    rATRIJS wrote:

    Gribēju piebilst – google noteikti zags tavus e-pastus un lapu un sūtīs vīrusus tiem, kas apmeklēs tavu lapu. Nozags arī tavu template’u. UZMANIES!!!oneoneeleventwelveOMGsex


    :lala: 😀 😀

    #223897
    Foxsk8
    Participant

    Nu cenas ziņā, es ņemtu terehost.lv. 1 Ls mēnesī domāju ir ok cipars, atsauksmes labas, pats lietoju saviem citiem projektiem.

    #223898
    Element
    Participant

    Mazai lapelei ar mazu trafiku varu piedavaat tev halavnu hostu uz mana servera, lai gan tas ir aarzemees, bet aatrums ir OK! PM ja interesee

    #223899
    Andress
    Participant

    rATRIJS, neder diemžēl, lapa būs paša veidota. 🙂

    Izvēle krīt par labu Valsts, lai gan Terehost ir lielāka vieta etc. Diemžēl mājas lapa uzticību nevieš. 😉

    #223900
    Gaujards
    Participant

    un kāda vaina bezmaksas hostplex.lv? PHP, MySQL, cPANEL, pastakastes utt 🙂

    #223901
    Aldis
    Participant

    Gaujards wrote:

    un kāda vaina bezmaksas hostplex.lv? PHP, MySQL, cPANEL, pastakastes utt 🙂

    Man šķiet pirmā vaina ir ar domēna uzstādīšanu uz attiecīgo hostu 😛

    #223902
    Holmss
    Participant

    cedric.lv, valsts.lv

    #223903
    Gustins
    Participant

    Aldis wrote:

    Gaujards wrote:

    un kāda vaina bezmaksas hostplex.lv? PHP, MySQL, cPANEL, pastakastes utt 🙂

    Man šķiet pirmā vaina ir ar domēna uzstādīšanu uz attiecīgo hostu 😛

    Problēmu nav – pats hostings piedāvā subdomainus *hostplex.lv vai .eu kā arī nav nekādu problēmu piesaistīt esošus domainus 😉

    Iesaku šo – pats lietoju aptuveni 3-4 mēnešus un atsauksmes tikai tās labākās tai skaitā arī supports ir labs un operatīvs 🙂

    P.S. foxsk8 par terehost – man gan palikušas sliktas atmiņas.. pat 1 pilnu mēnesi pie viņiem nenohostējos, jo supports man likās kautkāds graujošs – 2 nedēļas gaidīju līdz viņi redirectēja subdomainu uz IP (+ pašam nācās skaidrot viņu supportam, ka to var izderīt rediģējot DNS ierakstus, kas man kā lietotājam cPanelī nav pieejams..)

    #223904
    Gaujards
    Participant

    Aldis wrote:

    Gaujards wrote:

    un kāda vaina bezmaksas hostplex.lv? PHP, MySQL, cPANEL, pastakastes utt 🙂

    Man šķiet pirmā vaina ir ar domēna uzstādīšanu uz attiecīgo hostu 😛

    Piedod, Tev šķiet nepareizi. Nav problēmu uzstādīt jebkādu domēnu.. Kur Tu rāvi, ka to tur nevar izdarīt??

    #223905
    Andress
    Participant

    Must be a circus in the town, gotta clean this shit down. 🙂

    Tak nu pateicu, izvēlēts “Valsts” hostings. Tajā hostpleksā anyway rega slegta. 🙂

    #223906
    daGrevis
    Participant

    Andress wrote:

    Must be a circus in the town, gotta clean this shit down. 🙂

    Tak nu pateicu, izvēlēts “Valsts” hostings. Tajā hostpleksā anyway rega slegta. 🙂

    Jap. https://hostplex.lv/regform.html

    #223907
    Gaujards
    Participant

    Andress wrote:

    Must be a circus in the town, gotta clean this shit down. 🙂

    Vai nav kretīns? Vispirms uzdod jautājumu, pēc tam runā virsū..

    #223908
    Andress
    Participant

    Gaujards wrote:


    Vai nav kretīns? Vispirms uzdod jautājumu, pēc tam runā virsū..

    Tu pirms iesaki, pārbaudi to ko iesaki. L33tn00b. Diemžēl man tas hostplex uzticibu nevieš, līdz ar to kautkāda jēl DB vai lapas izvietošana atkrīt.

    @Valsts.lv -1 punkts par “Atvainojiet, ar abonentu nav iespējams sazināties” plkst. 9:20 rītā.

    #223909
    Andress
    Participant

    @Valsts.lv +10 par rēķinu ~~5min laikā. Diemžēl apmaksāšu tikai vakarā. 😀 Aizmirsu kodu karti ibankai…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā