mcbeton xp apskats :>

Sākumlapa Forumi Software Windows mcbeton xp apskats :>

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154262
    drunk_lizard
    Participant

    Labdien, mīļie notepad apmeklētaaji :>

    juus jau paarsvaraa visi zinat izcilo teevzemes datorspeciaalistu andri no https://notepad.lv dzimtenes, vai ne? latvijas, un ne tikai, interneta aares vienmeer ar sajuusmu uznjeemusjas jebkuru sjaa jaunskunga padomu it jomaa. arii it drosjiibas jomaa andris, neapsjaubaami, IR liideris pasaules tiimeklii (www). kaadu laicinju atpakalj augsti godaatais dzjentelmenis vairaakos latvidzjas forumos daliijaas savaa windows xp home ar kuru katru gribeetaaju, laipni izvietojot muuzja darbu ieksj kuce solutions domeina. zinjkaariibas maakts arii es lejuplaadeeju sjo briinumu ar domu – kas laacjukam veederaa. tomeer laika un attieciigo HI-END dzelzju truukuma deelj izmeegjinaajums tika atlikts un atlikts… tomeer!

    epizode1 – veeeecs hp lapsis. pIII 866, 256ram, 30gb hdd. lapsis izmantojas tikai auto navigaacijai+haljavnie wifi tanksjtellees+iezvanpieeja caur mobilo modeemu epastu cjekam.

    uzlikaas gludi, seriaali neprasiija. kaa peecaak izraadiijaas – xp 30 dienu triaals :> andris IEVEERO likumdosjanu!1! izraveeti kautkaadi helpi, atsleegti it kaa “nevajadziigie” servisi, integreeta sp3 un ie7 – sjik i bljesk!

    bet!… kaadas hrenaacijas peec atstaats windows movie maker?! O_O un – kaada sunja peec atsleegts windows telephony service?!!! speciaali lai users pats nevareetu iespraust usb modeemu un atnextoties?! kaada ckuja peec atsleegti win apdeiti?!

    3 miinusi kucei.

    vairaak nepeetiiju, jo nebija valjas:)

    epizode2 – pIII 1ghz, 512ram, 80gb hdd. kaarba izmantojas specifiskaa skanju ierakstaa un internetaa. protams, instalaacijaa visas ieprieksj sastopamaas fiicjas :> tika nolemts uzlikt avastu un klikskju ekonomijas peec lejuplaadeeta avast+chrome versija. instalaacijas procesaa kuces xp pazinjoja, ka jams nekuja neinstalees chrome nezinaamu apsveerumu deelj. tika panjemts NORMAALS oem xpsp3 logs, nonesta kuce un visi laimiigi.

    10 miinusi kucei.

    andri no liepaajas, EJ ROC GRAAVJUS! nojausju, ka **** ir tev visai tuva radiniece maates liinijaa.

    Paldies par uzmanību.

    #271210
    Wuu
    Participant

    Vai tiešām Tavā dzīvē nav nekā interesantāka, kā pievērst uzmanību Andrim un tērēt savu laiku Andra darbu testēšanai? Vai tiešām nav skaidrs ka biedrs Andris, sysadmin2, Matēs kungs ir nožēlojami neveiksminieki ar smagu uzmanības trūkumu un Napoleona kompleksu? Pievēršot uzmanību minētajiem eksemplāriem TU APMIERINI viņu seksuālās iegribas.

    Dzīvē ar visādiem urļikiem, diktdieņiem un sabiedrības atbirām es nekontaktējos un viņu viedoklis mani neinteresē, tāpat arī internetā. Es nesaku, ka esmu zelts un arī neesmu vainīgs, bet mīļais cilvēk, tak laiks iet un jānotiek progresam un izaugsmei.

    [img]https://www.sabinabecker.com/media/someone-wrong-on-internet.png[/img]

    #271211
    WordPad
    Participant

    +1

    Es gan būtu īsāk pateicis. :>

    #271212
    shady
    Participant

    Visiem labi zināms, ka betons lieto mātes vārdus bieži, bet ja uzskatāt sevi par labākiem, tad neaizņematies viņu leksiku.

    Tēmu slēdzu.

    #271213
    samurajs
    Participant

    Wēēēē… es ar gribēju pastāstīt savus piedzīvojumus ar BetonKuce XP… bet labāk ne, tad tiešām atnāks vēl Androns un rupjības sāksies… un banānu lietus līs… 😛

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Tēma ‘mcbeton xp apskats :>’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā