Medium/high-end PC patēriņš "no sienas"

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Medium/high-end PC patēriņš "no sienas"

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162304
    Crow
    Participant

    Pats aparāts:

    6600K (OC: 4.6 @ 1.4V)

    GTX 1080 (OC: 1800/2088/10400; power limit: 120%)

    Tam klāt monitors, klaviere, žurka, tumbas, rūteris un gramstāmā čārdžing doks.

    Vobšem, viss standartkomplekts sabāzts vienā rozetē.

    Idle:

    [img]https://i.imgur.com/BmmTrux.jpg[/img]

    Load:

    [img]https://i.imgur.com/4Eo8i7b.jpg[/img]

    (3DMark Fire Strike Combined Test)

    Nu, kāds vēl grib paļerkstēt par visādiem te 10500W Tacens, lai “nākotnē būtu apgrejdpotenciāls”?

    #326725
    russo
    Participant

    Hmmm.. šis ir interesanti. Mby man ar vajadzētu nomērīt. Bet cik sapratu no pieredzes, manu acu bende ēd ap 40-50 Eur mēnesī strādājot 24/7.

    #326726
    ruukjis
    Participant

    Atzīsties Vārna – viss šis topiks patiesībā ir “slepena” lielīšanās par to, ka esi ieķēris Paskālu. 😀

    Kura no modifikācijām tev ir? Vajag zināt, lai varētu līdz pat milimetram samērīties ar e-krāniem!! (Man ir Gigabaita G1 edišens)

    #326727
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Tā kā tas bija mērķēts uz mani, nāksies postēt atbildi. Gribēju rakstīt garu postu par enerģijas patēriņu, voltāžu stabilitāti pie slodzes maiņas, komponenšu novecošanos ar gadiem, single rail vs. multiple. Bet tas viss būs pērļu kaisīšana cūkām, jo katrs paliksim pie saviem uzskatiem. Es pie pareizajiem, bet jūs pārējie pie savējiem.

    Aizpildi pārējos brīvos videokaršu slotus ar tādām pašām videokartēm, un saliec vēl kādus 4 cietos diskus korpusā, un tad izmēri vēlreiz! Pierēķini klāt PSU novecošanos kādus 30% un tad +/- būsi uzzinājis, kad PSU jāpērk konkrētajam PC. Protams, ja tas ir uz H81 bāzēts lūznis, kuram visu mūžu paredzēts pavadīt salaulātam ar Celeron vai i3 mazspējnieku, tad var pietikt ar mazāk PSU.

    #326728
    ruukjis
    Participant

    Nosauc kaut vienu sakarīgu iemeslu likt četras GTX1080. VIENU. (vēl jovairākt tad, kad Nvidia ir paziņojusi par koncentrēšanos uz 2-way-SLI)

    Vispār tava sludināšana ir diezgan ironiska, ņemot vērā, ka pats dzīvo uz P4 un 6800tās ultras…

    #326729
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Labi, došu vien iemeslu. Kad pēc 5 gadiem īsi nevilks GTA 7 tad pieliekot klāt tās kartes, virstaktējot CPU un iemetot pašus krutākos RAM, spēle aizies.

    Otrs iemesls, gan ne NVidia kartēm bet ATI, agrāk bija Bitcoin mainošana. Ir redzēti aparāti, kur 990FX čipseta platei ir pieslēgtas četras HD5970 kartes, kopā 8 GPU kodoli. To visu baroja kaut kāds 1500W Corsair PSU.

    Trešais iemesls – OpenCL computing, kaut vai hash kolīziju bruteforsēšana ar GPU reizēm ir stipri ātrāka nekā ar CPU.

    Nebūtu es nopircis Pentium4 ar 800MHz FSB un HyperThreading, bet gan parasto 533MHz FSB, nebūtu tagad iespējams spēlēt World of Tanks. Un jā, pēc 4 papildus cietņu pieslēgšanas sākotnējais 350W barošanas bloks bija par vāju. Un tas ir vēl pirms iemetu rijīgo 6800 Ultra parastās 6600 vietā. Pirkt labāko ar skatu nākotnē nekad nav par skādi, saprāta un maciņa robežās, protams!

    #326730
    Athlons
    Participant

    savulaik parakstā redzamais pīslis, tikai ar divām tādām kartēm “krustugunīs”, mazliet virs 800W ēda pie slodzes…

    #326731
    russo
    Participant

    Tikai neaizmirsti, ka tas kas lika kopā to kompi, ne vārda neminēja, ka taisās kaut ko nākotnē brutforsēt, mainot utt. Tu tagad stāsti par tādām galējībām, lai tikai aizstāvētu savu viedokli.

    #326732
    Mozus
    Participant

    Athlon neslikti 80 jevras menesi tikai par kastes energiju.

    #326733
    opengraybox
    Participant

    Principa jo vairak no rozetes ed jo garaki cm – tas nozime ka tu vari nopirkt visu ko tu gribi un par to ari samaksat 🙂 Santimpiseji var sedet, paga kas tur bija, P4 kautkas? jo tipa man pietiek – ye right. Plats smaids un videjais pirksts man pacelts

    #326734
    ruukjis
    Participant

    1. Pēc 5 gadiem lētāk, energo efektīvāk un vispār saprātīgāk būs nopirkt jaunu, nezinu, GTX 1280, nekā pa SSiem meklēt, piemērotas GTX1080. Iemest pašus krutākos RAMus tāpat nevarēsi, jo tie būs DDR5. Īsi sakot pēc 5 gadiem tu varēsi uzbūvēt energorijīgu lūzni, kurš tāpat nespēs konkurēt ar krietni lētākiem moderniem risinājumiem. NEVIENS, ar galvu domājošs, neplāno pirkt otru high-ened karti pēc pieciem gadiem, kur nu vēl trīs kartes – tas ir absurds. Vai nu pērc uzreiz vai nu nepērc vispār.

    2. Bitcoinu rakšana mājas apstākļos sen vairs nav aktuāla – elektrībā iztērē vairāk nekā nopelni bitcoinus – tas pat ir pierādīts.

    3. Jā, jā to dara visi… Ej brutefroce koloniskopizē pats sevi.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā