Meklē sistēmanalītiķi, php programmētāju

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Meklē sistēmanalītiķi, php programmētāju

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157744
    root
    Participant

    Sistēmanalītiķis

    Kompānija piedāvā pilna laika pozīciju uz vietas lieliskā birojā Rigas centrā darbam pie, pārsvarā, bet ne tikai, Web aplikāciju dokumentēšanas, sistēmu un arhitektūru plānošanas, “jaunrades” jau esošo projektu virzienā un citiem ar sistēmanalīzi saistītiem darbiem.

    Nepieciešamas lieliskas sistēmanalīzes prasmes, zināšanas par web platformas iespējām, PHP iespējām – e.g. spējas, piemēram, dokumentācijā nesarakstīt, piemēram, web nerealizējamas vai neoptimālas lietas. Lieti noderēs arī labas komunikācijas spējas (būsi klientu un programmētāju labākais draugs). 🙂 Pieredze – obligāta.

    Draudzīga un zinoša komanda, un rīta kafija garantēta. Ko neproti – parādīsim, ko nezini – iemācīsim. 🙂

    Par samaksu vienosimies tikšanās laikā izvērtējot katra pretendenta individuālo potenciālu.

    Motivācijas vēstuli brīvā formā un CV sūti uz [email protected] kā tēmu norādot “Pieteikums sistēmanalītiķa vakancei”.

    PHP Programmētājs

    Kompānija piedāvā pilna laika pozīciju uz vietas lieliskā birojā Rigas centrā darbam pie PHP web aplikāciju izstrādes saskaņā ar dokumentāciju un vadības norādījumiem.

    Nepieciešamas labas zināšanas PHP5/HTML5/CSS/JS, PHP5 OOP, un vispārējas zināšanas web aplikāciju uzbūvē, labi attīstīta loģiskā domāšana un labas komunikācijas spējas.

    Draudzīga un zinoša komanda, un rīta kafija garantēta. Ko neproti – parādīsim, ko nezini – iemācīsim. 🙂

    Par samaksu vienosimies tikšanās laikā izvērtējot katra pretendenta individuālo potenciālu.

    Motivācijas vēstuli brīvā formā un CV sūti uz [email protected] kā tēmu norādot “Pieteikums PHP programmētāja vakancei”.

    #293984
    KristoZ
    Participant

    Labdien! Atvainojiet, bet Jūsu kopējā sludinājumā nevarēju nesaskatīt vienu no programmēšanas pamatprincipa, kas ir koda (jeb šajā gadījumā – sludinājuma teksta) atkalizmantojamība (reuse), neievērošanu. Konkrēti tiek runāts par šo:

    Quote:

    Draudzīga un zinoša komanda, un rīta kafija garantēta. Ko neproti – parādīsim, ko nezini – iemācīsim. 🙂

    Par samaksu vienosimies tikšanās laikā izvērtējot katra pretendenta individuālo potenciālu.

    Motivācijas vēstuli brīvā formā un CV sūti uz [email protected] kā tēmu norādot


    [spoil][img]https://i.chzbgr.com/maxW500/458503936/h974E28B9.jpg[/img] just kitting

    :D[/spoil]

    #293985
    root
    Participant

    Patiesībā, šis ir vienīgais sludinājums, kur Tu koda reuse tiešām varētu arī ieraudzīt. Es izmantoju vienu un to pašu kontrolieri, kur atlasu divus man nepieciešamos ierakstus modelī un izvadu izmantojot vienu un to pašu templeitu. See? 🙂 Mana prezentācija vienkārši ir atdalīta no loģikas un datu modeļa… 😀

    P.S Koda atkalizmantojamības nepareiza lietošana reizēm noved pie pavisam nepareiziem rezultātiem – dieva objektiem, nejauši kompleksa koda, atkarību problēmām, pār-pār-izmantojamības…

    #293986
    akms47
    Participant

    ÄŒaļi, ko jūs pīpējat?

    #293987
    shady
    Participant

    Kā man reiz viens biedrs teica, šito kodu tu bez 0,7 nesapratīsi 😀

    #293988
    akms47
    Participant

    Man tā jau likās. 😀 Labi, ka ir piektdiena, nāksies iet pēc tā 0.7.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā