mekleju darbu

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais mekleju darbu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161303
    albertino
    Participant

    Kads var piedavat kadu darbu celtnieciba? veicu visa profila darbus, no pamatiem lidz jumtam. Mureju, taisu sienas, flizeju, lieku jumtus. Velams Rigas rajons. Samaksa sakot no 5 eur/h uz rokas. Sanacis pa pasreizeja darba nav objekts jau menesi, tapec meklej ko citu, vecaja darba alga bija 5eur/h jeb 800eur neto menesi, tapec prasu lidzigu taksi

    #319906
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Potenciālajam darba devējam iesaku neņemt šo kadru.

    #319907
    LooNeY
    Participant

    😀 5eur/h…. 😀 Un tad slaistās un imitē darbību līdz objekta nodošanas dienai, kaut vai visu var 2x vai 3x ātrak pabeigt. 😀

    Sorry, nekas pret tevīm nav, bet celtniecībā un maksāt ‘stundās’ ne pie kā laba darba devējam nenoved. 😉

    #319908
    albertino
    Participant

    atrak savadak es te nodzersies majas

    #319909
    Andron MacBeton
    Participant

    Man tok 1 čoms būvē māju Mārupē. Un brigādē pietrūkst 1 darbinieks.

    Bet kāda mārrutka pēc lai es labam čomam ieteiktu pilnīgu dauni par darbinieku?

    #319910
    albertino
    Participant

    nedirsies dod kontaktus sastelles to maju kopa 20 gadu pieredz man

    #319911
    3Dklucis
    Participant

    Ev nu nepisies dod albertam darbu taču! Es gan nokartoj invalitati nezin bēdu nu 5ero 1h nav bet, ja nepīpe un nedzer exsitet var:D!

    #319912
    albertino
    Participant

    100 eiro menesi 😀

    #319913
    Y
    Participant

    5 euro stundā celtniecībā? Vācijā pa 5 euro stundā ar apmaksātu dzīves vietu vari sendvičus taisīt. 😀 Un tas ir tikai vienā kompānijā, citur maksā vairāk.

    #319914
    shady
    Participant

    Klauns dzen muļķi, ko tu ņemies – kārtējais glupais joks….

    #319915
    Y
    Participant

    Force of habit. Klauns pret klaunu. Tikai es to nopietni.. 😀

    #319916
    richijs
    Participant

    Ritīgs trolings pie tam nevieta piesaucot invaliditāti, kaut kādām robežām jābūt… Kāpēc viņu neviens nebano?

    #319917
    m_janis
    Participant

    Kāpēc nevietā ? Garīgā invaliditāte taču lien ārā kā īlens no maisa :D.

    #319918
    Crow
    Participant

    Cik īleniem jāizspiežas, lai maisu pārstātu par tādu uzskatīt? :>

    #319919
    Aldis
    Participant

    Piekrītu, tiem kas saka ka celtniecība nevar īsti iet pa stundu taksi… Normāli pieredze bijusi – paņem objektu, sastādi tāmi, un tad taisi, jo ātrāk uztaisi, jo vidēji vairāk dienā nopelni… Kaut strādā līdz vēlai naktij… :> Pats agrāk ar čomu, vai vairākiem draugiem arī šādi ņēmām telpas un remontējām – ja galva uz pleciem, un rokas aug no pareizās vietas, tad visu var uztaisīt.

    Nu jau ar tādām lietām nenodarbojos gadiem, nezinu kā taga ir. Cik esmu dzirdējis, vidēji celtniecībā iet 25-30€ dienā uz rokas…

    #319920
    albertino
    Participant

    uzskatu, ka prieks LV ka es sanemu 800eur menesi uz rokas ir normali, vareju atlauties dzivokli iret, est, masinu uzturet, draudzeni

    #319921
    ludis
    Participant

    Celtniecībā pelna un pelna vēl vairāk stipri, bet par cik regulāri šo forumu apskatu, šis cilvēks sev antireklāmu uztaisījis uz foruma mūža ilgumu un pie darba tikt neceri, plus video kā strādā Tu

    #319922
    dexsters
    Participant

    Kāpēc pagātnes formā?,,varēju,,Draudzene un auto neizturēja?Kas notika ar dzīvokli?

    #319923
    akms47
    Participant

    psc. Da ieliek šito humora sadaļā. Klauns tak ir.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā