meklēju kādu, kas labi pārzin linux vidi

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD meklēju kādu, kas labi pārzin linux vidi

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150236
    richX
    Participant

    sveiki!

    būtu nepieciešama palīdzība darbojoties ar linux (tas ir nepieciešams gan mācībām, gan arī vispārējai zināšanai).

    Varbūt kāds no gudrajiem prātiem, kas labi pārzin linux vidi, man varētu iedot savu skype niku, jūs uzmeklētu un personīgi uzdotu mani interesējošos jautājumus. Ja nevēlaties likt savu skype niku publiski, tad atsūtiet man to PM… solos nebūt liels traucēklis jūsu dzīvē.

    Ja jautājat, kāpēc skype, tad atbilde – efektivitāte – uz reiz varu uzdot sevi interesējošos jautājumus un saņemt konkrētu atbildi, forumā tas process notiek neslīdzināmi lēnāk… tieši skype lūdzu tāpēc, ka pagaidām izmantoju tikai to, nav pieredzes ne ar messenger ne arī citām saziņas programmām…

    ceru uz jūsu atsaucību!

    #222383
    drono
    Participant

    Heh, tā nu gan kādam te nav ko darīt, ka viņš tev dos savu skype niku un pēc tam nevarēs atkauties no muļķīgiem jautājumiem jebkurā diennakts laikā. 😀

    Raksti tik tepat tos jautājumus. Gan jau kāds atbildēs.

    Vai arī izmanto

    https://www.google.lv

    https://www.linuxquestions.org

    utt.

    Tici man, uz visiem taviem jautājumiem tur jau n-tās reizes ir atbildēts.

    #222384
    iKey
    Participant

    Drono, no vienas puses šādi ir labāk nevis, lai topika autors apvainotos no kāda D_L vai kāda cita rupjāka lietotāja

    #222385
    Wuu
    Participant

    Pats kādreiz lietoju https://linux.edu.lv/

    #222386
    nevertell
    Participant

    Dūd, linuxu mācās ar gūgli vai grāmatu, nevis ar sarunu biedru.

    #222387
    richX
    Participant

    protams… cenšos linux apgūt pats, tomēr ir lietas, kuras vieglāk ir paprasīt…

    reāls piemērs, šeit prasīju par GRUB loader, uzmanību izdevās ievērst tikai pēc 2 dienām, un arī tad nesaņēmu konkrētu atbildi uz manu jautājumu, protams, tur bija arī vairāki sekundāri jautājumi, uz kuriem saņēmu atbildes, tomēr par GRUB man tā arī skaidrs nekļuva… bet pēc šī topic izveidošanas man pieteicās viens zinošs lietotājs, kurš spēja man uzreiz izskaidrot man sāpošo tēmu par grub loader… un te nu ir tā efektivitāte, ko es vēlējos saņemt, turklāt arī uz reizes varēju visu konkretizēt, un tas viss man aizņēma nedaudz vairāk par stundu… paldies viņam par izturību… 😀

    un nav jau tā, ka es tagad visu jautātu privāti, es mācos pats, un, tikai ja rodas vajadzība, vēršos privāti…

    zulXP, mani nebaida D_l piezīmes, ja ar tām kopā nāk arī padoms vai atbilde… tomēr nereti parādās šāda veida pārmetumi bez padomiem… interesanti, ka šeit raksta tikai tie kas vēlas pārmest man, bet tie, kas vēlējās izpalīdzēt uzrakstīja man privāti… 😀 well, OK, izņemot ZulXP (pārmest != “uzbraukt” šajā gadījumā 😀 )

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā