Meklēju Latvijas epastu datubāzes.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Meklēju Latvijas epastu datubāzes.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156077
    shadowmen
    Participant

    SVeiki,ir nepieciešamība izsūtīt aptauju un nonācu pie secinājuma, ka gribas kādu epastu datubāzi(kaudzi ar emailiem 😀 ).Jā zinu, ka citi to vērtēs par spamu utt, bet mans jautājums ir tikai tiem cilvēkiem,kam ir šādas datubāzes ar emailiem.Piemēram:man ir bibliotēku emaili, varbūt kādam ir,kas līdzīgs. Varbūt ir vienkārši čupa ar epastiem.

    Vienīgais noteikums ir,ka tiem jābūt cilvēkiem no Latvijas(jo ārvalstu email datubāzes man ir pašam līdz vēmienam).

    Padalieties 🙂

    p.s. Ja nu kādam tas liekas nelikumīgi vai tamlīdzīgi,tad rakstiet privāti. Bet mans mērķis ir veikt statistiskas aptaujas.

    Paldies,gan jau kādam,kas atradīsies.

    #283048
    delta128
    Participant

    Citi? Man šķiet ka ko tādu visi vērtē kā spamu un tādas “aptaujas” parasti nonāk pa tiešo miskastē. Ja ir produkts, tad ieliec pareizi veidotu reklāmu (nevis lielu mirgojošu banneri vai mēslu, kas izbrauc no pa pusekrānu kā mēdza gadījās zābakā), lai cilvēki to redzētu, nevis nobloķētu.

    #283049
    WordPad
    Participant

    Lai izveidotu aptauju, nav nepieciešams spamot e-pastos, izmanto kādu aptauju servisu vai tos pašus Google Docs, kur pastāv iespēja izveidot aptauju un iemet saiti šeit vai citur, cilvēki aizpildīs tavu aptauju, neesi tu pirmais kas to dara. Tas būs daudz efektīvāk nekā sūtīt epastus, kas visticamākais uzreiz nokļūs miskastē.

    #283050
    shadowmen
    Participant

    Tikka veikts viens pētījums-sanāca pat negaidīti labi,ne visi izmet mistkastē 🙂 Ja aptauja ir interesanta,un tēmēta tieši uz cilvēku grupu,kuriem tā liekas interesanta,tad atbildes saņemt var daudz vairāk,nekā iemetot linku šeit.

    Tieši tāpēc vēlos email datubāzes,kur piemēram ir zināms,ka šī datubāze ar emailiem ir jauniešiem,šī atkal ,piemēram, skolotājiem utt…

    #283051
    shadowmen
    Participant

    Un nevajag man stāstīt kā vajadzētu vai nevajadzētu-vai nu ir piedāvājumā kāda email datubāze,vai nu nav 🙂

    #283052
    McB
    Participant

    Kapēc par šādu huiņu šim nickam netiek piemetināts “banoc”

    #283053
    shadowmen
    Participant

    Kaut viens iemesls banam?Ir arī pieejamas oficālas epastu datubāzes(ja nu tu domāji,ka lūdzu,ko neoficālu)….Un kāpēc gan kāds varētu aizliegt kādam apmainīties ar epastu datubāzēm?

    Un macbeton?Samīļo savu kaķi…

    #283054
    APOC
    Participant

    A nafig jāspamo un jāsūta savs dranķis citiem? Dienā n-tie šādi sūdi pēctam jādzēš un jāšķiro.

    #283055
    Stormbird
    Participant

    +1 par banu

    #283056
    usins
    Participant

    Ir attiecīgas vietas, kur tirgojas.

    Tēma ciet, kam būs, lai Sūta PM..

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Tēma ‘Meklēju Latvijas epastu datubāzes.’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā