Microsoft izbanojis 1 milj. Xbox spēlētāju

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft izbanojis 1 milj. Xbox spēlētāju

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #217175
    WerNeo
    Participant

    Nu, ja runājam par CS.. Ļoti daudzi jo daudzi cilvēki ar to aizraujas… un nebūt tikai tīņi 🙂 Kad paprasīju vienam savam pazinam (arī datorcilvēks (admins)): “Kāds ir prikols n gadus spēlēt vienu un to pašu spēli? Galu galā, ir taču jaunākas un modernākas.” Viņš man to argumentēja aptuveni tā: CS-ā esot dikti jādomā (0_o), bet jaunākās spēlēs neesot nekas jaunāks izgudrots.. Tikai redz grafiku vairāk rij.

    Tā nu es arī vairāk šīs spēles sakarā jautājumus neuzdodu. Pats spēlējis neesmu, un pat vēlme nav bijusi.. Bet CS spēlētāji man ar savu spēlēšanu arī netraucē 🙂 Pie tam, dziļi aplami uzskati ir, ka CS spēlē tikai “Mazie tīņi un citi pokes”. Daudzi, tīri normāli cilvēki, aizraujas ar to gāmi.

    #217176
    Wuu
    Participant

    RicoPico wrote:

    Wuu = KristerzB (vaikāviņutur)?


    Tik slavens vel neesmu 🙂

    #217177
    Evers
    Participant

    Starp citu arī CS neuzskatu par pokemonu spēli, savā ziņā viņš ir labs, vienkāršs, bet kvalitatīvs visādā ziņā, protams nerunāju par 1.6 bet Source. Par attīstību gan oponēšu, nekas tur neattīstās, ja nu vienīgi trešo personu veidotie Modi, no modiem gan vienīgais kas tiešām patika bija Zombie Mod – tiešām pārvērta CS par pavisam citu spēli. Un jā, netrūkst pieaugušo, kas strādā un dzīvo dzīvi, bet mīl atslodzi paņemt iekš cs vai kā tml.

    vispār jau offtopic baigais 😀

    #217178
    gaziks52
    Participant

    Evers wrote:

    no modiem gan vienīgais kas tiešām patika bija Zombie Mod – tiešām pārvērta CS par pavisam citu spēli. Un jā, netrūkst pieaugušo, kas strādā un dzīvo dzīvi, bet mīl atslodzi paņemt iekš cs vai kā tml.

    vispār jau offtopic baigais 😀

    zombie mod the best 🙂

    #217179
    Foxsk8
    Participant

    CS varētu pielīdzināt spēlītei “Mario” 😀 😀 Š ad tad ar vietējiem sīčiem uzspēlēju 🙂

    #217180
    KotoK
    Participant

    Tai skaitā, manu draugu arī nobanoja. 🙁

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā