Microsoft izsludinājis Windows Mixed Reality prezentāciju

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft izsludinājis Windows Mixed Reality prezentāciju

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163066
    samurajs
    Participant

    3. oktobrī notiks speciāls Windows Mixed Reality veltīts preses pasākums, uz ko Microsoft jau izsūtījis ielūgumus. Prezentācija ieplānota pāris nedēļas pirms 17. oktobrī gaidāmā lielā atjauninājuma Windows 10 Fall Creators Update. Vienlaikus ar to sāksies speciālo Mixed Reality ķiveru tirdzniecība, kas noteikti iepriecinās videospēļu cienītājus.

    Sākumposmā būs iegādājama Acer ķivere par 299 USD, HP (ar kustības kontrolieriem) par 450 USD, Dell un Lenovo ražojumi par 349 USD. ASUS līdz 2018. gada pavasarim neizlaidīs savu Mixed Reality ierīci, neraugoties uz to, ka nesen Berlīnes izstādē IFA demonstrēja oriģinālu prototipu.

    Š oreiz visdrīzāk netiks prezentēta Microsoft Hololens otrā paaudze ar iebūvētu “mākslīgā intelekta” čipu. Tā varētu parādīties tikai 2019. gada beigās. Redmonda attaisnojas ar to, ka nevarot atrast piemērotus ražotājus.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_516271_1.jpg[/img]

    #331303
    Andron MacBeton
    Participant

    Debīlisms.

    Pa to naudu varēja uztaisīt XP2 un nopelnīt kārtīgi.

    #331304
    russo
    Participant

    Zaļa gan vēl tā tehnoloģija, bet es esmu ar visām 5ām PAR. Man reāli pietrūkst milzīgi white-board, kur zīmēt shēmas un flowchart, piestiprināt idejas, bildes, piezīmes.

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā