Microsoft jūlijā apcirps bezmaksas OneDrive līdz 5 GB

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft jūlijā apcirps bezmaksas OneDrive līdz 5 GB

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162017
    samurajs
    Participant

    Jau janvārī Microsoft plānoja līdz 5 GB apcirpt mākoņa OneDrive bezmaksas profilus. Iemesls – kad deva apjomu bez limitiem, atsevišķi neapzinīgi pilsoņi pamanījās tur sadzīt desmitiem TB bekapu un filmu kolekciju, kamēr citi tur glabāja vien pārdesmit bilžu no telefona. Sākumā lika īpaši reģistrēties tiem, kuriem nākotnē būs vajadzīgs lielāks apjoms. Tagad paziņots, ka no 27. jūlija 5 GB bezmaksas OneDrive būs visiem. Tiks atņemts arī Camera Roll 15 GB papildus apjoms. Vienīgi, ja kāds papildus apjoms iegūts lojalitātes utml. akcijās – to atstāšot.

    Kas notiks pēc 27. jūlija?

    1. Klientiem, kuriem ir mazāk nekā 5 GB augšuplāžu, vienkārši pazudīs brīvais apjoms

    2. Klientus, kuriem ir vairāk nekā 5 GB augšuplāžu, ne vēlāk kā 3 mēnešus iepriekš brīdinās pa e-pastu. Viņiem piedāvās uz gadu noformēt bezmaksas Office 365 ar 1 TB diska vietas. Tas jādara, piesaistot OneDrive kontam kredītkarti, un izveidojot automātisko maksājumu. Alternatīva – nopirkt papildus diska vietu par naudu

    3. Kas atteiksies no siera peļu slazdā Office 365, pēc 90 dienām OneDrive pāries read-only režīmā; varēs tikai skatīt failus un lejuplādēt tos. Tiks doti 9 mēneši, lai izvāktu visu, kas ir pāri 5 GB

    4. Ja pēc 9 mēnešiem liekie faili nebūs nodzēsti, piekļuvi kontam nobloķēs

    5. Ja vēl 6 mēnešu laikā pēc bloķēšanas klients neveiks nekādas darbības, informāciju dzēsīs.

    Jaunais Microsoft šādas rīcības iemesls ir sekojošs: “Mēs esam izdalījuši pārāk lielu diska apjomu bezmaksas krātuvēm. Ja tā turpināsim, vairs nevarēsim tikt līdz un piedāvāt kvalitatīvus pakalpojumus, uz ko cer mūsu klienti.”

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_full_1.jpg[/img]

    #324906
    bilsiic
    Participant

    Iegādājoties S7 edge, saņēmu bezmaksas papildus n-tos +GB uz diviem gadiem, labi ka tā, jo patreiz man tur karājās ap ~8 GB vajadzīgas info. Sanāk ka pēc 2 gadiem, būs atkal jāpērk jauna truba ar bonusiem 😉

    #324907
    Athlons
    Participant

    tak varēja MS uzprasīties, ka gribi saglabāt savus GB… tepat notepadā bija raksts…

    man kā reiz vakar jēpastā iebija apliecinājums no MS, ka manau kontu neietekmēšot pārmaiņas un es saglabāšot savus 15+15… 🙂

    #324908
    samurajs
    Participant

    Man tas pats, bet tagad itkā uzprasīšanās vairs neko nedošot – visiem 5 GB un basta! Bet vēl nav saņemts brīdinājuma mails, tā kā laiks rādīs.

    #324909
    Andron MacBeton
    Participant

    NSA laikam finansējums beidzies.

    #324910
    akms47
    Participant

    A varēja ierobežot augšupielādes ātrumu. Telefons jau nav dators pie optikas pieslēguma.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā