Microsoft ķer tārpa izgatavotājus

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft ķer tārpa izgatavotājus

Tiek skatīts 2 ierakstu – 21 līdz 22 (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #190006
    shady
    Participant

    Ehs…kas te notiek…

    archeens – Tad, kad es vēl nebiju datuves moders, tad biju nolēmis uzrakstīt rakstu, bet man viņu atmeta atpakaļ un ieteica apsvērt domu par rakstīšanu, jo izkatoties, ka rakstīšana nav domāta priekš manis…tāpēc vnk iemetu rakstu forumā.

    Nepagāja ilgs laiks, kad es kļuvu par datuves moderu, pārdomājot savu rakstu – jā, protams, raksts nebija labs, to vajadzēja pārveidot un piestrādāt, bet rakstīšanās vēlme bija pārgājusi…

    Es negribu, ka tu dēļ kritikas tagad ņem un padodies!

    Uklausi ieteikumus un centies nepieļaut kļūdas, bet kļūdīties ir cilvēcīgi – visi kļūdās…es, samurajs un visi pārējie, bet tādēļ jau nav jāmet plinte krūmos.

    Personiski man būtu skumji, ka no notepada aizietu Tu kā rakstu autors, jo jūtu aktivitāti no tavas puses un uzlabojumu tavos rakstos.

    Ko darīt, ja rakstu autors nejūtas vai nav tik drošs/stiprs, lai publicētu rakstu pa tiešo?

    => Notepadā ir iespēja: “Pievienot IT ziņu / Rakstu”

    iesūtot rakstu šeit, tas nonāk rakstu pieteikumos. Tālākais scenārijs: kāds no adminiem izlasa tavu rakstu un pārvieto pie Ziņām vai Rakstiem. Protams, izlabo kļūdas, ja tādas pamana + var ieteikt uzlabojumu un palūgt rakstu autoram papaildināt/izlabot rakstu, lai tas kļūtu pilnīgāks, vai arī izlabot to pats.

    Bet, ja e-žurnālists jūtas pietiekoši stiprs vai nevēlas kavēties ar raksta nonākšanu pie lietotāja – iemet iekšā pats pa taisno.

    Ja ir kādas neskaidrības, tad rakstīt man vai samurajam. (Ja kāds to nespēj fiziksi izdarīt [bugs], arī pa to lūdzams ziņot).

    Pārējiem – Lūdzu būsim mazliet iecietīgāki. Š is tomēr ir bezmaksas projekts, kur cilvēki tērē savu laiku un darbu pa velti. Norādīsim uz kļūdām, bet neapvainosim/neaizskarsim otru cilvēku.

    Visproduktīvākais rezultāts ir tad, kad uztveram kritiku, lai mācītos un labotu sava skļūdas nevis uztvertu to personīgi.

    #190007
    Foxsk8
    Participant

    Pārējiem – Lūdzu būsim mazliet iecietīgāki. Š is tomēr ir bezmaksas projekts, kur cilvēki tērē savu laiku un darbu pa velti. Norādīsim uz kļūdām, bet neapvainosim/neaizskarsim otru cilvēku.

    +1

Tiek skatīts 2 ierakstu – 21 līdz 22 (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā