Microsoft lāpa Windows 10, bet Windows 7 atstāj plosīšanai hakeriem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft lāpa Windows 10, bet Windows 7 atstāj plosīšanai hakeriem

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #331605
    Evers
    Participant

    Bitīt matos, šodienas C-vitamīna deva pārsniegta 😀 Paldies Russo

    Tavai informācijai, dzīvē nekad nevienu kredītu neesmu ņēmis, pat uz nomaksu neko neesmu pircis un nevienām sēnēm tuvumā ar neesmu bijis, darbs man “laimes zemē” ir 95% ar kompi, brīnumaino Windows 10 protams 😀 (kā jūzeris, adminēt jau piegriezās tālajā 2011tajā kad vēl LV biju, atstāju to lauciņu Betonam :D)

    Pēc tava teiktā, var saprast, ka mums visiem jābūt tupiem kapitālisma aitiņām, kam akli ar prieku jārij viss ko konsūmerims mums baro. Ja es nopirkšu tagad jaunu auto un lamāšos ka pārbāzts ar elektroniku, pats neko nevar saremontēt, aizdedze ar pogu utt, tad arī teiksi ka lai nepērku tās jaunās neremontējamās mašīnas (kad vecas labas vairs nopirkt nevar un detaļas dabūt grūti) bet lai pats nagloju no kartoniem un dēļiem savu Flintstonmobīli?

    Tu esi kapitālistu sapnis.

    #331606
    Kon
    Participant

    Iekš I Tried cilvēkiem ir tas ekstrēms, kuram piederoši dročī uz linux (piebilde, rants nevis uz linus, bet uz tiem, kas vnm bāž iekšā savu cik-ms-sūkā-dirsu-un-linux-ir-labzz), kuriem šķiet, ka trackings ir valdības pirksts un windai jābūt vismaz 10 gadus vecai, lai to varētu normāli izmantot :>

    Pārējiet iet līdzi laikam un pelna naudu, kamēr truhardkorspeciālisti atpelnās par kapejkām

    #331607
    shady
    Participant

    ruukjis – Nav runa par to, ka ir suports un iznāk ielāpi. Nesaku, ka vajag domāt utopiski – izlaist perfektu lietu un nekad nevajadzēt to uzlabot/izlabot/izmainīt ko. Bet kvalitāte, ko domāju par mūsdienu “programmētājiem” (un ne tikai par MS) – ir diez gan dranķīga. Un MS ir pelnošais gigants, kurš nedrīkstētu atrunāties ar cilvēku trūkumu, laika nepietiekamību, entuziasma trūkumu vai vēl sazin ko…

    Un MS uz to smuki brauc cauri (tāpat kā Apple pēc Stīva aiziešanas viņsaulē) – dulburi ir un būs lielākajā vairākumā. Un tas ir no sērijas “iphone ir labākais telefons pasaulē, jo tas taču ir iphone” tāpat kā “lai dators strādātu ir nepieciešams windows”…

    Tavu piemēru par TV, līdz ar to, neņemu vērā, jo neredzu tam jebkāda veida saistību ar manis teikto. Pieņemu, ka pārprati manu iepriekšējo komentāru.

    #331608
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Kāpēc man jāmaina iekārta, kura ir darba kārtībā? 5 gadi nav nekas. Savulaik tēvs pirka magnetafonu un viņam bija 25 gadu garantija. Nokalpoja viņš gandrīz divreiz ilgāk. Kāpēc datori nevar normāli kalpot un tikt supportēti vismaz 25 gadus, ar tikpat lielu extended supportu? Tiek mākslīgi spiests cilvēkus visu laiku pirkt jaunu tehniku, kad vecā vēl var kalpot 10+ gadus bez problēmām.

    Es saprotu, CPU jauda un pārējais aug, bet tas nenozīmē ka arī Pentium3 nevar tikt izmantots web brauzēšanai, teksta apstrādei un servera vajadzībām.

    #331609
    uldics
    Participant

    Nu tu gan sameti vienā kastē skrūves ar krustnagliņām un lego.

    #331610
    ruukjis
    Participant

    Pieņemu, ka tu vispār nesaprati, par ko ir kīno…

    #331611
    osy
    Participant

    Win7 tiek lietots ikdienā, updeitus neesmu licis jau 2 gadus un neviens hakeris neko neplosa..

    #331612
    Andron MacBeton
    Participant

    Russo nespēj izprast. Nav lemts.

    #331613
    msh
    Participant

    Man patīk russo cepšanās, dēļ kā pilnīgi līki salīdzinājumi birst ārā kā pupas 🙂 Sevišķi foršs ir tas salīdzinājums par MS office saderību, ar X5 – nē, neviens neprasa jaunākajam X5 detaļu saderību ar E34 – prasa lai X5 varētu uzpildīt no tās pašas pistoles, kuras E34, un lai X5 varētu novietot tajā pašā stāvēšanas pleķī, kurā E34. Tu acīmredzot neko nopietnu ar datoru nedari, un tāpēc tev tā maikorosofta bez-standarta formātu ne-saderība liekas sīkums – a ko darīt, teiksim, kādai pašvaldības iestādei vai kam tādam, kam kaut kur, kādos diskos vai disketēs stāv 20 gadus veci, ar word97 taisīti protokoli, kurus parasti nevajag, bet var savajadzēties – turēt tādēļ atsevišķu, vecu datoru?

    #331614
    Raivix
    Participant

    Kuri māk datoru saprātīgi lietot, tiem vīrusi iet ar līkumu. Tas ir kā kiberpasaules ABC.

    #331615
    Andron MacBeton
    Participant

    Pat sektants vairāk saprot kompjos nekā šie datorspeci.

    #331616
    Kon
    Participant

    Izsludināt konkursu par protokolu pārdzīšanu jaunākajā formātā.

    Cik lielam atsistenim jābūt, lai uzskatītu, ka šīs ir case, kad ms.. aj bļeg man vnk pohuj. Jūs esat norakstīti.

    #331617
    Leichttraktor
    Participant

    Es viņiem ne sūda nedotu. Lai beidz jāties kā truši, piedzimst 30 bērni no kuriem 29 nosprāgst. Un mums pienākums celt skolas un viest elektrību, pārtiku, lai nākamos 29 izglābtu? Tad tie paši izaug un migrē uz Eiropu, jo neko citu nezin kā saņemt visu uz paplātes.

    Ä€frikai jau tā populācija lielāka kā Eiropai, dzimstība lielāka. Ļaus žīdam šādi turpināt un no Eiropiešiem ne smakas nepaliks.

    #331618
    Kuņpīzdņbatons
    Participant

    Par Win80 ielāpiem redditā ākstu sadaļā (sysadmin) var palasīt.

    Visi pajolēni nogrāvuši savus win80 ar dolbaniem apdeitiem.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā