Microsoft, microsoft…

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki Microsoft, microsoft…

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157361
    Andron MacBeton
    Participant

    Visi te tā slavina to Microsoft, nu man reālu jautājumu vajadzēja pārliecināties, 100% noskaidrot. Zvanu Micro$oftam. No sākuma bezjēdzīga klikata. Pusi cīgas garumā, beidzot tieku līdz dzīvam cilvēkam, kurš skan 3reiz klusāk nekā klikata. Uz ielas jau problemātiski dzirdēt. Prasu viņam: “Vai ar XP pro OEM licenzi var lietot XP 64-bit?” Š is kautko noburbulē tur, un saka ka atbildēs tikai tad ja es viņam atbildēšu uz kautkādiem jautājumiem. Un sāk prasīt kautko ne pa tēmu! 😀

    Pie tam bite smuki ierējās klausulē pirms zvana ka šis būšot diezgan padārgs zvans. Bļin, brīnišķīgs atbalsts!

    #291506
    usins
    Participant

    Nu tādi viņi ir. Turp es zvanu tikai tad, kad legālais Windows neaktivizējas caur netu. Vairāk viņi nav vajadzīgi. Es vēl joprojām gaidu dažas atbildes no viņiem, ko solījās atsūtīt, pārzvanīt utt. Tā ka nekas labs tur nav.

    P.S.- Arhitektūras neierobežo. Vari likt vai nu 32 vai 64bit, ja vien uz naķenes nav rakstīts savādāk.

    #291507
    Anonīms
    Neaktīvs
    #291508
    aoma
    Participant

    Uz ielas jau problemātiski dzirdēt

    tu tagad datorus ķīlē, uz ielas raujot cilvēkiem no rokām ārā portatīvos? 😀

    #291509
    Andron MacBeton
    Participant

    Tu negribi doties uz pajauta.lv ?

    Tur tādiem noderīgiem padomiem īstā vieta.

    #291510
    rizhee
    Participant

    Quote:

    Pusi cīgas garumā, beidzot tieku līdz dzīvam cilvēkam


    tas varētu visu izskaidrot…

    #291511
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu pastāsti detalizētāk ko tas izskaidro, izņemot 2 minūtes laika.

    #291512
    meatball
    Participant

    Tā tak ir normāla prakse. Maksas zvans, prasa papildu info no lietotāja, lai varētu palīdzēt. Tieši tā pat notiek zvanot uz banku. Esmu dauz zvanijies uz Microsoft gan aktivizējot, gan meklējot indženiera palīdzību. Protams, ka nevienmēr saņemsi apmierinošu atbalstu.

    #291513
    Andron MacBeton
    Participant

    Vel pirms pāris gadiem tur meitenes atbildēja tādus jautājums ka až erekcija…

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā