Microsoft neizlaidīs IE 9 Windows XP videi

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft neizlaidīs IE 9 Windows XP videi

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #235013
    root
    Participant

    [spoil] Kūm, kāds tu esi idiots… Pilnīgs un absolūts. *facepalm

    [img]https://i660.photobucket.com/albums/uu330/cthulhu19887/forum/facepalm/facepalm_4.jpg[/img] [/spoil]

    #235014
    kuuminsh
    Participant

    huh

    Kārtējais āksts kurš muld par mārketinga uzspiesto w7.

    Edz neļauj jūzāt 10mit gadus vecu OS 🙂

    So.. runa nav par to.. runa ir par to ka te daži pīkst un īd ka ēzelīša nebūs uz XP.

    Bet jopcik.. kakova hera MSam censties un čakarēties ar IE uz 10mit gadus vecas os ?

    Un pēc tam vēl nez cik gadus uztraukties lai jams uz tā XP kaut kā kustās.

    10mit gadi ir pietiekami ilgs laiks un jebkuram normālam cilvēkam ir skaidrs ka pīkstēt ka 10mit gadus vecam softam nav suports ir stulbība.

    Protams, vēl ilgus gadus būs datori ar win9x, dos, vai w2k/xp.

    Pats ar nesen apčubināju vienu win98 kasti. Uz jamās sofc kurš slēdzas pie hidroelektrostacijas turbīnas un savāc rādījumus. Pārkrāmēt uz XP vai ko jaunāku to softu nevar 🙂

    Vēl viena kaste ar win9x uz kuras griežas centrāles sofc. To gan var pārcelt uz ko jaunāku, bet čakars.

    Tas viss ir normāli un saprotami.

    Bet pridurki kuri pērk jaunu kasti, liek 10mit gadus vecu os (mārketings šos it speciālistus neņemot) un tad čīkst ka MS jamos pārmetis jo netaisa tai vecajai OS pārlūku… pardod.. idioti un tikai.

    Vopšķem.. būtu priecājušies ka MS vispār krāmējās ar to XP.

    Neesmu interesējies, bet mani māc lielas šaubas ka uz 10mit gadus veca pingvīna bez sekasa varēsi krāmēt visu kas ienāk prātā.

    Š.. sīcis uzradās. Bez viņa nekādi.

    Un ta brīnās ka notepadu raksturo kā sīko pajolu portālu.

    Eku ir…

    #235015
    root
    Participant

    Es tev vēlreiz saku, atnāc un pasaki man šito sejā. Es varu. Bet tu?

    Par topiku runājot- svaigs kompis, pirkts pirms 2 ned, c2xtreme, os = xp, siltais starts just about pāris sekundes neskaitot bios load. Nospied pogu un lido. Viss. Win7 savukārt uz analogas sistēmas un pat vēl labāku video karti- sēdi un gaidi kā idiots.

    Un salīdzināji savu linpusu ar xp. Xp ir pasaulē populārākā os visos laikos, te ir pieejams viss. Punkts. Ej sēdi uz sava sablingotaa win7 un nebārsti te savas gudrības. or lasies uz lattelecom forumu, kurā tu esi absolūta zvaigzne. Te diemzheel tu esi 13 gadiiga puikas liimenii, kas megjina iestastit citiem savu kaut kādu mistisku patiesību. Kura diemžēl fail. Episki. Vācies.

    #235016
    kuuminsh
    Participant

    Atļaušos tevi citēt “sēdi un gaidi kā idiots.”

    Tā arī turpini.

    Vienīgais ko tu proti.

    Ej pameklē kādu savā vecuma grupā un ar viņu strīdies.

    Man nevelk diskutēt ar sīci.

    #235017
    Aldis
    Participant

    kuuminsh, Tev laikam patīk katrā otrajā postā visus nosaukt par sīčiem, un sevi uzgarināt līdz nenormālajam simtsgadīga džedai līmenim. Sorrij par offtopiku, bet vari beigt par šo atkārtoties.. mēs jau šķiet visi zinam, ka tu esi vecs, ļoti gudrs tipiņš, kurš katru var nodēvēt par idiotu un par to visu ļoti uzjautrinās.

    #235018
    Kon
    Participant

    Man drīzāk liekas, ka kūma trolliskais fleims izsaka vairāk zināšanu, kā daža laba cita šeit, gan jau manis arī 😐

    Kā var izdzēst acc starpcitu šeit?

    #235019
    kuuminsh
    Participant

    Aldis

    Ne gluži.

    Nevis man patīk nosaukt kādu pa sīci, bet man šķiet velta laika šķiešana muldēt ar sīci kuram nav nekādas poņas pa tēmu.

    Nevis nosaucu pa sīci, bet konstatēju faktu.

    Te jau bija viens džedajs… ob1 :>

    mhhh

    Arī viņam nācās iebāzt degunā ka jams gvelž muļķības.

    So.. uz džedaja lomu man galīgi nevelk :>

    #235020
    Jaunzems
    Participant

    1) mammu, kas pie tā vainīgs, ka nevari windows7 taisni uzlikt? Ciema vasju, kas tev XP lika, vairs nevari atrast?

    2) apsveicu ar 9. maiju un abiem tā svētkiem!

    #235021
    root
    Participant

    Jaunzem, galīgi smadzeni esi skolā atstājis?

    #235022
    dzhonsons
    Participant

    Nu nekādi nevaru nepiekrist kūmam.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā