Microsoft Office 2010 Starter būs bezmaksas

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft Office 2010 Starter būs bezmaksas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150961
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_off_2.jpg[/imgl]Gandrīz vai sensācija, bet patiešām gaidāms, ka Office 2010 Starter nāks kā pilnībā bezmaksas pielikums ar preinstalētu Windows 7 apgādātiem jaunajiem datoriem. Microsoft plāno īsā laikā šādi komplektēt 80 % no jaunajiem Windows 7 OEM PC. Līdz šim parasti līdz deva Office 2007 ar 90 dienu izmēģinājuma periodu.

    Protams, pilno Office 2010 paketi par velti neviens nedāvinās, bez maksas būs īpaša Starter versija, kura saturēs tikai programmas Word un Excel (un kurās nevarēs lietot augstākās pilotāžas profesionāļu rīkus, kā makrosus, automātisko saturu, komentārus). Bet atvērt un apskatīt dokumentus ar iekļautiem komentāriem u.c. bloķētajiem rīkiem tomēr varēšot. Daudziem mājas datorlietotājiem ar to arī pilnībā pietiks.

    Kā izteicās MS vecākais viceprezidents Chris Capossela – ja grib par velti, tad būs jāpaskatās reklāma. Tā nebūšot uzbāzīga, teksti mainīšoties ik pēc 45 sekundēm, un mudināšot lietotāju nopirkt atslēgu pilnajai versijai. Reklāma nebūšot uz dokumenta virsmas, un netraucēšot.

    Kas gribēs apgreidoties uz pilno versiju – būs tikai jānopērk “Product Key Card”, un pēc minūtes viss Office 2010 būs pieejams (jo visi faili jau ir uzinstalēti, tikai daļa no tiem bloķēti).

    Vai Microsoft Office 2010 Starter varēs dabūt arī jebkurš brīvai lejuplādei – vēl nav zināms.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_w2_1.jpg[/img]

    Avots

    #232601
    Kon
    Participant

    I <3 MS

    #232602
    nameisis
    Participant

    samurajs wrote:

    Tā nebūšot uzbāzīga, teksti mainīšoties ik pēc 45 sekundēm, un mudināšot lietotāju nopirkt atslēgu pilnajai versijai. Reklāma nebūšot uz dokumenta virsmas, un netraucēšot.

    Kaut kā neticās, ka nebūs uzbāzīga.

    P.S. laikam sāk izjust spiedienu no OpenOffice

    #232603
    wanted20
    Participant

    Lai nu kā, bet patiesībā kaut ko līdzīgu jau sen viņiem vajadzēja ieviest

    #232604
    Imhoteps
    Participant

    Sen bija laiks. Ziņa interesanta.

    #232605
    daGrevis
    Participant

    Nu ielādēsim šito no Microsoft lapas, tad vēl vajag tik uzmest kādu topošo “unlocker’u”, lai ietu viss, un aidā! 😀

    #232606
    nevertell
    Participant

    Ironija būtu, ja viņi, lai sacenstos ar oo, izdotu šito ar priekš linuxa.

    #232607
    Crow
    Participant

    A napig tev unlockeru? Ja zog, tad zog pēc pilnas programmas – uzreiz ņem Professional un esi profesionālis 😀

    #232608
    runcio
    Participant


    Word un Excel (un kurās nevarēs lietot augstākās pilotāžas profesionāļu rīkus, kā makrosus, automātisko saturu, komentārus).


    Jā fonta formatēšanas tūļus arī izņem ārā, lai pavisam jauki! 😛

    #232609
    TrakaisKursis
    Participant

    Gaidām, kad ES pieprasīs, lai Win7 piedāvā Ofisa programmatūras izvēles logu, jo šitas ir tiešs mēģinājums konkurentus nodauzīt nokautā.

    #232610
    Viestartss
    Participant

    TrakaisKursis wrote:

    Gaidām, kad ES pieprasīs, lai Win7 piedāvā Ofisa programmatūras izvēles logu, jo šitas ir tiešs mēģinājums konkurentus nodauzīt nokautā.

    nu ņemot vērā, ka datora pircējam nav īpašu izvēles iespēju attiecībā uz OS, tad es pieļauju, ka biroja un citu programmatūru veidotāji varētu mēģināt kaut ko līdzīgu panākt, lai neļautu MS kopā ar Windu dot līdzi jebkādu citu savu softu, nesniedzot lietotājam pienācīgas izvēles iespējas. precedents ar pārlūkprogrammām jau ir 🙂

    #232611
    Uts
    Participant

    Nav peļama doma. Par to izvēles iespēju – esmu blēņojies gan ar IBM, gan ar Ashampoo, gan ar OO ofisus – viennozīmīgi MS the best, jo bieži nākas izmantot ko vairāk par vienkāršu teksta drukāšanu, un Excel vispār ir ārpus konkurences viennozīmīgi. Un jā, man MS Office ir legāls – Home Use licenze.

    Ikdienas vajadzībām gana labs ir jebkurš, un daudzu lietotāju vietā es pašlaik maksas MS Office vietā izvēlētos bezmaksas IBM vai OO – un zagt neko nevajag, laikam MS to apzinās, un tagad laidīs tautās šo Starter versiju kas veiksmīgi konkurēs ar bezmaksas alternatīvām.

    #232612
    daGrevis
    Participant

    Crow wrote:

    A napig tev unlockeru? Ja zog, tad zog pēc pilnas programmas – uzreiz ņem Professional un esi profesionālis 😀

    Man patīk ‘Light’ produkti… 🙂

    #232613
    BeeunVee
    Participant

    Nesaprotu. Priekš kam viņiem vajag nomelnot sevi ar tām reklāmām?

    Labāk sākumā būt radinājuši pie jaunā ofisa un tiem kam vajadzētu vairāk funkciju lai maksā. :devil:

    Salīdzinājumam:

    Google ” Dont be evil”

    MS “Profit at any price”

    😀

    #232614
    Crow
    Participant

    daGrevis wrote:

    Man patīk ‘Light’ produkti… 🙂


    Tā jau domāju, ka tu tāds paviegls 😀

    (no offence intended)

    #232615
    daGrevis
    Participant

    Crow wrote:

    daGrevis wrote:

    Man patīk ‘Light’ produkti… 🙂


    Tā jau domāju, ka tu tāds paviegls 😀

    (no offence intended)

    Lidoju kā pūciņa… :lala:

    #232616
    Gensek
    Participant

    daGrevis wrote:

    Crow wrote:

    A napig tev unlockeru? Ja zog, tad zog pēc pilnas programmas – uzreiz ņem Professional un esi profesionālis 😀

    Man patīk ‘Light’ produkti… 🙂

    “Light” viņš nebūs, tas ir nolockots pilnais ofiss.

    #232617
    Kon
    Participant

    Atradi kam skaidrot ..

    #232618
    korkis
    Participant

    Gribu redzēt cilvēku,kurš izmanto kaut 1/3 no WORD vai EXCEL iespējām. Var jau būt, ka ir fanāti, bet laikam viņiem ir iemesls šūmēties, jo kā lai pārdzīvo ka MAN NAV PILNĀĀĀ JAUNÄ€KĀĀĀ versija.

    #232619
    daGrevis
    Participant

    korķis wrote:

    Gribu redzēt cilvēku,kurš izmanto kaut 1/3 no WORD vai EXCEL iespējām. Var jau būt, ka ir fanāti, bet laikam viņiem ir iemesls šūmēties, jo kā lai pārdzīvo ka MAN NAV PILNĀĀĀ JAUNÄ€KĀĀĀ versija.

    Tāpēc jau es saku – ‘Light’! Mūsdienās viss ir gaužām pārbāzts! 🙁 Labi, ka vismaz tagad modē nav minimālisms… 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā