Microsoft paplašinājis Windows 7 mājaslapu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft paplašinājis Windows 7 mājaslapu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151874
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_dec_1.jpg[/imgl]Microsoft paplašinājis Windows 7 mājaslapu ar jaunu sadaļu, kurā apskatītas PC priekšrocības attiecībā pret Apple Mac. Acīmredzami tā ir daļa no Windows 7 pārdošanas reklāmas plāna.

    Sadaļā varam izlasīt daudzus argumentus, piemēram, ka “Lielāko daļu Mac datoru nevar pieslēgt pie TV bez īpaša pārveidotāja iegādes, kamēr daudzus Windows 7 datorus var brīvi saslēgt ar TV, lai uz lielā ekrāna skatītos filmas un bildes.” Vai arī “Daudzas no populārākajām pasaules spēlēm nav pieejamas Mac videi, to nevar saslēgt arī ar Xbox 360, kamēr ar PC nav nekādu problēmu”.

    Visus argumentus “PC vs. Mac” lasām šeit.

    #244254
    Imhoteps
    Participant

    Nav minēts galvenais pretarguments – iegādājoties Apple datoru, pircējs nonāk anālajā verdzībā aiVadonim.

    #244255
    linx
    Participant

    Cik zinu arī maki var izmantot wine .. protams, arī wine nav 100% visu spēļu atbalsta, tomēr to ir dauuuudz vairāk nekā priekš mac native 🙂

    #244256
    zivs
    Participant

    Kaut kā lol’d ne pa tēmu – man vienam tajā bildītē tā meitene atgādina Annu Franku? 😀

    #244257
    msh
    Participant

    Imhoteps wrote:

    Nav minēts galvenais pretarguments – iegādājoties Apple datoru, pircējs nonāk anālajā verdzībā aiVadonim.


    Rietumos šāds arguments potenciālajiem pircējiem ir dziļi, nu jūs jau paši zināt kur 😀

    #244258
    QueenZ
    Participant

    A uz PC var tachu uzlikt arii Linux 😀 un vieglaak nekaa uz Mac

    #244259
    bladez
    Participant

    linx wrote:

    Cik zinu arī maki var izmantot wine .. protams, arī wine nav 100% visu spēļu atbalsta, tomēr to ir dauuuudz vairāk nekā priekš mac native 🙂

    A gadījumā lai izmantotu Wine tev nav jāpieder kautkādām windows bibliotēkām, galu galā, pašam Windowzam?

    Es nezinu kā tagad ir, bet man liekas pirms pāris gadiem tā bija…

    #244260
    goodman2576
    Participant

    Linux ubuntu ir laba alternatīvā operētājsistēma, tomēr ar wine pagaidām nav izdevies jēdzīgi palaist nevienu no savām oriģinālajām spēlēm… tā ka visas tās runas par to ka linux vidē var spēlēt windows spēles ir ļoti pārspīlētas…..

    Iet tikai dažas spēlītes pamatā vecākās un populārākās, bet Farcry2, Grid, HAWX neiet….

    pieļauju ka man vēl linuxā līkas rokas jo esmu iesācējs, bet nu čakarillo ir pamatīgs :))))))))))))

    #244261
    nevertell
    Participant

    Nē, bibliotēkas wine’am ir pašam, bet, ja var dabūt natīvās, tad ir labāk.

    Queenz, kā tu vari susi lietot ?

    #244262
    Brutto
    Participant

    zivs wrote:

    Kaut kā lol’d ne pa tēmu – man vienam tajā bildītē tā meitene atgādina Annu Franku? 😀


    Nez, neliekas diez ko līdzīga:/

    #244263
    Aldis
    Participant

    Diezgan tā pastulbi 😀 viņi piemin ka ar Apple kompjiem xBoxu nevar saslēgt, bet nu kur viņiem prāts? Paši tam softa nodrošinājumu nav izveidojuši. 😀 Tad jau iPhone, e.t.c. gadžetiem ja nebūtu supports priekš Windas – ābols arī varētu pateikt, ka vsjo, PC ir sūds, jo nevar pie šamējā pielikt iPhone un tā! 😀 😀 Un par to TV būšanu, manu Dell PC arī nevar bez pārveidotāja pieslēgt pie TV, – priekš tam man ir DVI izeja + kabeļu čupiņa, kas gan pielāgota diviem moņiem, gan TV. 🙂 Un ja paņemtu es kaut to pašu Mac Mini, vai citu aparātu, es varētu izmantot to pašus DVI izejas kabeļus. Kur problēma?

    #244264
    daGrevis
    Participant

    Bet vai tad Apple vairāk nav “dzelži” + programmatūra, bet Windows – tikai OS? :/

    #244265
    msh
    Participant

    goodman2576 wrote:

    Linux ubuntu ir laba alternatīvā operētājsistēma, tomēr ar wine pagaidām nav izdevies jēdzīgi palaist nevienu no savām oriģinālajām spēlēm… tā ka visas tās runas par to ka linux vidē var spēlēt windows spēles ir ļoti pārspīlētas…..

    Iet tikai dažas spēlītes pamatā vecākās un populārākās, bet Farcry2, Grid, HAWX neiet….

    pieļauju ka man vēl linuxā līkas rokas jo esmu iesācējs, bet nu čakarillo ir pamatīgs :))))))))))))


    No hardcore linuksistiem laikā kad vista vēl nebija iznākusi bija dzirdēts ka uz linukša emulētas spēles griežas smukāk nekā uz winxp. Vispār wine ir vairāk ar orientāciju uz progām.

    Aldis wrote:

    Tad jau iPhone, e.t.c. gadžetiem ja nebūtu supports priekš Windas – ābols arī varētu pateikt, ka vsjo, PC ir sūds, jo nevar pie šamējā pielikt iPhone un tā! 😀 😀


    Tas nebūtu aizkostā ābola interesēs – netaisīt īŠ ķūņa windblouza versiju, jo pats īŠ ķūnis un tas, ka ar aizkostā ābola pārnēsājamajām ierīcēm standartā bez īŠ ķūņa nekas nenotiek ir kārtējais anālais aizkostā ābola izdomājums. Pirms kāda laika gadījās iečekot, kā tad tas ir, jo te viena meitene bija nopirkusi īpodu šufflu, es pis’ to čakaru – kamēr normālām ierīcēm vienkārši iekopē failus, pašai ierīcei figurējot kā USB datu nesējam. Bet aizkostajam ābolam vajag “super duper vienkāršību”, kas ir apbrīnojami sarežģīta… :mod: Ja pirkšu īpodu, tas būs mini, kam uzlikt rockbox un ielikt lielāku aķi un atmiņas karteli

    daGrevis wrote:

    Bet vai tad Apple vairāk nav “dzelži” + programmatūra, bet Windows – tikai OS? :/


    Nē, maikrosofts ir programmatūra, aizkostais ābols citu taisītas programmatūras modificētāji + ķīniešu elektronikas ražošanas organizatori. Pēc būtības tur nekā nav, aizkostais ābols nekādus dzelžus neražo un savu OS arī netaisa.

    #244266
    Aldis
    Participant

    Ja man iPod Toucham nevajadzēt app-us un backupus, tad es tīri jauki dzīvotu uz winamp plagina 🙂

    Jā, tas ka nevar bez liekas piepūles palaist viņējo ierīces kā usb mass storage ir diezgan pastulbi, tur piekrītu pa visiem 100% msh.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā