Microsoft pārlūku izvēles vietnē – 12 pārlūki!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft pārlūku izvēles vietnē – 12 pārlūki!

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 71 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #229140
    yix
    Participant

    Vispar nesaprotu kā MS pakāsa šo lietu. Pērkot MS Win produktu iekša ir IE. Protams ja tev vaig tu vari pielikt citu. Bet kapec tagad ir panakts ta ska piespiedu karta jaizvelas kads no vispar pieejamiem brovseriem? Nezkapec man uz UBuntu nak tikai Mozilla defaulta un netiek piedavats IE. Pērkot mobilo telefonu, kapec man tiek piedavats tikai Nokia Ovi softs, kapec man nepiedava Istore? Davaj man vaig izveleties. Pērkot mašīnu es nevaru liet iekšā Dīzeli un 95 benzīnu? kāpec man jālieto tikai viens? MS win ir produkts aLL in one un IE tur ir iekļauts bez maksas. Kādi vel alternativie brovzeri piepsiedu kārta man butu jaizvelas?

    #229141
    Imhoteps
    Participant

    Briseles žīdiem sen urīns galvā skalojas. Un žīdeļi, kā liecina vēsture, savā alkatībā, nav apturami – no šejienes arī tie daudzsimtmiljonu “sodi” Micfosoftam.

    #229142
    Creep
    Participant

    Imhoteps wrote:

    Ja OS lietošanu esi apguvis skolā, tad Tev NEVARĒJA traucēt Win pasniegšana, jo gan pati vinda, gan arī nikss un maks pirms macību sākuma Tev nebija zināmi, tātad nebija ar ko salīdzināt, un traucējums nemaz nevarēja rasties! (Ja vien mācību process kā tāds nebija traucējošs!) Nost ar šādām spekulācijām!


    Nebuut nerunaaju par sevi, manaam aciim dators paziistams jau no DOS laikiem.

    Bet tagad padomaa: kaada iemesla vadiiti skola teeree savu naudu, lai iegaadaatu windows, M$ office utt.? Mieriigi vareetu linux linux uz taam kasteem un maaciit beerniem open office. Un par to trauceeshanu: buutiibaa jau lielaakais trauceeklis, kas vien var buut paarejot no vienas OS uz citu ir pieradums, ko cilveekiem rada skolaa (atkal, runaaju par ierindas lietotaajiem, konkreetaak jaunatni)). Pats viena iemesla deel nevaru paariet uz linux: esmu paarlieku pieradis pie win xp (nee, arii win 7 netaisos likt). Ir bijushi vairaaki meeginaajumi nahranizeet win un uzlikt ubuntu vai suse, tomeer peec dazaam dienaam jau biju atpakal pie windows.

    #229143
    Imhoteps
    Participant

    Creep wrote:

    ..Pats viena iemesla deel nevaru paariet uz linux: esmu paarlieku pieradis pie win xp (nee, arii win 7 netaisos likt)..


    Lai kā es neciešu šo tizlo jeņķu izteicienu no VHS filmu laikiem, tomēr šoreiz man jāsaka, ka tās tiešām ir TAVAS problēmas, nevis MS.

    P.S. Pamēģini https://www.linuxmint.com/download.php (gnoms) vai https://www.linuxmint.com/download_ce.php (KDE un citi). Iespējams, būsi pārsteigts. *bunta ir gemors, nevis distra

    #229144
    bezolaam
    Participant

    kaut gan neesmu operas lietotājs, tomēr bilde superīga 😀

    #229145
    bezolaam
    Participant

    Creep wrote:

    Ir bijushi vairaaki meeginaajumi nahranizeet win un uzlikt ubuntu vai suse, tomeer peec dazaam dienaam jau biju atpakal pie windows.

    Es savā laikā nahrenizēju un tad iedomājos, kāda velna pēc es to ubuntu nelietoju jau gadiem pirms tam bet sēdēju xp miskastē.

    #229146
    izredzētais
    Participant

    man tā pat kā vienam no augšas, pirmo reizi atverot to lapu pirmajā vietā stāvēja IE.. 🙂 kā ir citiem kas vēl nav to lapu virinājis?

    #229147
    Viestartss
    Participant

    bezolaam wrote:

    Creep wrote:

    Ir bijushi vairaaki meeginaajumi nahranizeet win un uzlikt ubuntu vai suse, tomeer peec dazaam dienaam jau biju atpakal pie windows.

    Es savā laikā nahrenizēju un tad iedomājos, kāda velna pēc es to ubuntu nelietoju jau gadiem pirms tam bet sēdēju xp miskastē.

    +1

    es pirms pusgada pārgāju uz kubuntu no win 7, atpakaļ netaisos un domāju, kā pārējos datorus mājās pārlikt uz linux – problēma ir piespiest potenciālos lietotājus mazliet palasīt un iepazīties ar to OS.

    #229148
    Creep
    Participant

    izredzētais wrote:

    man tā pat kā vienam no augšas, pirmo reizi atverot to lapu pirmajā vietā stāvēja IE.. 🙂 kā ir citiem kas vēl nav to lapu virinājis?


    Kameer lapu ielaadeeja, bija IE pirmais, peectam seciiba tika sajaukta…

    P.S. Ir pieejami visi 12 browseri (neskaitiiju).

    #229149
    dzhonsons
    Participant

    90% IE tik un tā attēlots pirmais 😀

    #229150
    McAnder
    Participant

    Linux vs. M$, jums neapnīk malt vienu un to pašu? Patīk Linux? Sēdi uz viņa, nevis lien windows pusītē un vislaik kunksti. Neesmu manījis ka windows lietotāji līstu linux pusītē iepļūtīt par katru cenu, bet visi ubunstisti kā izsalkuši katrā topikā sāk os-wars.

    #229151

    kādu pārlūk man likt uz mana traktora ātrumpulksteņa?

    #229152
    Kon
    Participant

    McAnder wrote:

    Linux vs. M$, jums neapnīk malt vienu un to pašu? Patīk Linux? Sēdi uz viņa, nevis lien windows pusītē un vislaik kunksti. Neesmu manījis ka windows lietotāji līstu linux pusītē iepļūtīt par katru cenu, bet visi ubunstisti kā izsalkuši katrā topikā sāk os-wars.

    Vienkārši ir daļa it forumu lietotāji, kuri nesaņems ikvakara onanēšanas prieciņu, ja neiepostos katrā pavedienā cik linux ir ideāla štelle, pat ja topiks būs par ms

    #229153
    marr
    Participant

    sakiet, ko gribiet, bet man šķiet, ka labākajā gadījumā tur tā lapa lieto pseudo-random numbers, lai rādītu to browseru izvietojumu. Ideāli priekš visādām komisijām, bet defaultais jūzeris, kas ienāks pirmoreiz enīvej pirmo redzēs IE. Tādam, kas atgriezīsies izskatīsies pēc randoma, jo otrajā apmeklējumā vairs IE nebūs pirmais, bet būsim reāli, cik daudz jūzeru tur ieies vairāk kā vienreiz, lai izvēlētos sev browseri?

    #229154
    Creep
    Participant

    Marr: kad es iegaaju pirmoreiz, man nebija IE pirmais, bet gan FF, taakaa random ir visulaiku, nevis tikai peec refresh…

    #229155
    Ralfie
    Participant

    Man ar kā pirmas tajā lapā IE rādās.. 🙁

    #229156
    _Mo3_
    Participant

    Niideejs wrote:

    McAnder wrote:

    Linux vs. M$, jums neapnīk malt vienu un to pašu? Patīk Linux? Sēdi uz viņa, nevis lien windows pusītē un vislaik kunksti. Neesmu manījis ka windows lietotāji līstu linux pusītē iepļūtīt par katru cenu, bet visi ubunstisti kā izsalkuši katrā topikā sāk os-wars.

    Vienkārši ir daļa it forumu lietotāji, kuri nesaņems ikvakara onanēšanas prieciņu, ja neiepostos katrā pavedienā cik linux ir ideāla štelle, pat ja topiks būs par ms

    es par to pašu! tā krāniņu mērīšanās, jau ir līdz nelabumam apnikusi!

    #229157
    jonjs
    Participant

    _Mo3_ wrote:

    Niideejs wrote:

    McAnder wrote:

    Linux vs. M$, jums neapnīk malt vienu un to pašu? Patīk Linux? Sēdi uz viņa, nevis lien windows pusītē un vislaik kunksti. Neesmu manījis ka windows lietotāji līstu linux pusītē iepļūtīt par katru cenu, bet visi ubunstisti kā izsalkuši katrā topikā sāk os-wars.

    Vienkārši ir daļa it forumu lietotāji, kuri nesaņems ikvakara onanēšanas prieciņu, ja neiepostos katrā pavedienā cik linux ir ideāla štelle, pat ja topiks būs par ms

    es par to pašu! tā krāniņu mērīšanās, jau ir līdz nelabumam apnikusi!

    Paturpināšu garo tēmu. Varbūt tas bijis pirms tam, bet šajā tēmā es kaut kā nepamanīju, ka kāds no Linux bāzē būtu kaut vienā vietā pateicis, ka Win lietotāji ar kaut ko ir sliktāki par Linux lietotājiem? Cilvēks nopērk sev Win un bauda UPDATE u.t.t. (Linux to bauda par velti) nu tas tā. Un zin, ka par viņu rūpējas Win izstrādātāji vai arī otri. Ne reizi vien esmu teicis Win ir laba OS nebūt nestrīdos un nebūt nesaku, ka tie, kas to lieto Win ir kādā ziņā pārāki vai nepārāki par Linux lietotājiem. Tā tas nav. Jo tajā pašā Win ir tik daudz noslēptu nianšu un iespēju, ko vairums lietotāju nekad tā arī neuzzinās.

    Man tomēr jautājums Win lietotājiem? Win jau ir tikai pamatu pamats, bet kā ar pārējām programmām? Protams free stuff ir arī priekš WIN un pēdējā laikā tas dublējas ar Linux (Gimp, Blender, disku rakstīšanas programmas u.t.t.).

    Jautājums vēl reizi, kādēļ jūs sākat rakstīt par KRÄ€NIEM tad, kad vienkārši tā paša BUBUNTA lietotāji vienkārši uzrakstā kā viņi ir nonākuši līdz Linux? Jūs apvaino pati doma, ka kāds lieto, ko citu vai jūs esat sava veida rasisti, kas neatzīst alternatīvas? Vados tikai no dotā raksta komentāru kopuma. Atbildiet uz jautājumu tie, kas ir apvainoti ar cilvēku komentāriem, kas apraksta savu Linux pieredzi?

    #229158
    McAnder
    Participant

    jonjs, speciāli analfabētiem, nav šī ziņa par tavu linux un ej izmanto savu lieko laiku citur nevis raksti visur par saviem piedzīvojumiem pie pc.

    #229159
    jonjs
    Participant

    McAnder wrote:

    jonjs, speciāli analfabētiem, nav šī ziņa par tavu linux un ej izmanto savu lieko laiku citur nevis raksti visur par saviem piedzīvojumiem pie pc.

    Kam negadās kļūdas? It īpaši garos tekstos. Un vēl jautājums, ko tu gribēji pierādīt savā pēdējā komentārā? Kaut kādu pārākumu vai ģenialitāti? Un tu domā, ka to pierādīji? Vai vienkārši neizlasīji līdz galam un nolēmi, ka kaut kas savas personas aizstāvībai ir jāuzraksta. Starp citu man uz šī kompja ir kaut kāda “Labtec” klaviatūra. Patiesi tā iesūkā, spied taustiņu, bet tas nespiežas un pēc tam nākas labot. Būs jāiegādājas cita, jo uz nerviem krīt diezgan pamatīgi 🙂

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 71 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā