Microsoft publicējis Windows 7 oficiālās kontrolsummas

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft publicējis Windows 7 oficiālās kontrolsummas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149212
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_ht_2.jpg[/imgl]Sakarā ar to, ka bittorrent trekeros parādījies liels daudzums manipulētu Windows 7 kopiju (toskait arī ar nopietnu kaitīgo programmatūru inficētu), Microsoft publicējis oficiālā distributīva kontrolsummas. Tas darīts ar mērķi, lai kādu negadījumu dēļ netiktu mesta ēna uz kompānijas un tās produktu prestižu.

    Piedāvājam šos kodus arī Notepad lasītājiem, kā arī pamācību, ko ar tiem iesākt:

    Code:

    * Windows 7 Retail Ultimate E english (x86)
    Name: 7600.16385.090713-1255_x86fre_cliente_en-us_Retail_UltimateE-GRMCEULFRER_EN_DVD.iso
    CRC: 0x953EFBCC
    SHA-1: 0xBC10F09B86DCBAF35B31B0E6FBA7D006ACAAD28D

    * Windows 7 Retail Ultimate E english (x64)
    Name: 7600.16385.090713-1255_x64fre_cliente_en-us_Retail_UltimateE-GRMCEULXFRER_EN_DVD.iso
    CRC: 0x77BE890E
    SHA-1: 0x029DCCEDD7691206010F84CE58343405A4DA92C9

    * Windows 7 Retail Ultimate english (x86)
    Name: 7600.16385.090713-1255_x86fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULFRER_EN_DVD.iso
    CRC: 0xC1C20F76
    SHA-1: 0x5395DC4B38F7BDB1E005FF414DEEDFDB16DBF610

    * Windows 7 Retail Ultimate english (x64)
    Name: 7600.16385.090713-1255_x64fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULXFRER_EN_DVD.iso
    CRC: 0x1F1257CA
    SHA-1: 0x326327CC2FF9F05379F5058C41BE6BC5E004BAA7

    Metodes hashsummu pārbaudei ir daudzas un dažādas; es ieteikšu vienu ļoti universālu paņēmienu, kas noderēs arī turpmāk.

    Tātad, lai pārbaudītu, vai mūsu novilktais Windows 7 nav iepriekš “sačakarēts”, mums vajadzēs nelielu bezmaksas programmiņu HashTab 3.0.0 no Beeblebrox.org. Tā ir Shell-Extension tipa programma, kas automātiski izskaitļo dažādus iespējamos hashkodus kā CRC32, MD5, SHA1, SHA2, RipeMD, HAVAL, Whirlpool.

    Š os rezultātus mēs varam redzēt pie katra konkrēta faila, klikinot ar peles labo pogu un izvēloties Properties. Parādīsies jauna cilne “File Hashes”, kurā atradīsim visu nepieciešamo.

    “Opcijās” varam noteikt, kuri hashkodi mūs interesē.

    Piemēram izvēlējos Super Grub Disk ISO failu:

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_sgd1_1.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_sgd2_1.jpg[/img]

    Avots

    #205746
    blackened
    Participant

    m$ palīdz novilkt pareizo 7-tā versiju 😀 nu moins… :D:D:D

    #205747
    samurajs
    Participant

    A kas jamiem cits atliek? Tāpat tak zin, ka nozags!:D

    Iedomājies, ka kāds novelk kreiso Win7, un tas sāk rādīt šito uz ekrāna: [img]https://www.bildites.lv/images/imxen0zd9bje1dc9wbc.gif[/img] Uzreiz tak kāda blamāža!:D

    #205748
    Crow
    Participant

    Paldies, HashTab ļoti saimniecībā noderēs (the coolest thing ever :D)

    Un šis šķiet gluži pareizs solis no Mrakosoft puses 🙂

    #205749
    Stat1CX
    Participant

    Microsoft pareizi dara, kam gan vajadzīgs vēl viens botu tīkls.

    #205750
    gangstalv
    Participant

    Man ir 9 dažādi win7 rtm bet nevienam nekas nesakrīt, man pat no M$ vilktajam RC nebij tādi haši kā vajag tāpēc man poh.

    #205751
    Evers
    Participant

    samurajs wrote:


    Iedomājies, ka kāds novelk kreiso Win7, un tas sāk rādīt šito uz ekrāna: [img]https://www.bildites.lv/images/imxen0zd9bje1dc9wbc.gif[/img]

    sasmējos :D:D:D

    Piekrītu, ka šis ir ļoti pareizs solis no MS puses 🙂

    #205752
    samurajs
    Participant

    gangstalv wrote:

    Man ir 9 dažādi win7 rtm bet nevienam nekas nesakrīt, man pat no M$ vilktajam RC nebij tādi haši kā vajag tāpēc man poh.

    Nu protams… katrs, kurš ieliek “savu” Win7 => pievieno vismaz txt failu, kurā slavē savu warez lapeli utml. 🙂

    #205753
    ehex
    Participant

    gangstalv wrote:

    Man ir 9 dažādi win7 rtm

    Jopt, kas es te vienīgais, kas vēl nav paspējis nevienu RTM novilkt!? 😀

    Tagad laikam labāk ķert All in one instalāciju, lai tad gan x86 gan x64 viss vienā diskā stāv. Vienā vietā manīju, ka ir jau.

    #205754
    Evers
    Participant

    Pašam glabājas katram gadījumam feins Ultimate Vistas All-in-one istallācijas disks – x86/x64/ENG/RUS ar SP1 un precracked – nevajag ne seriāli, ne cracku, tik installē un lieto. Cerams tiks iztaisīts arī tāds W7 disks.

    #205755
    Eudoxus
    Participant

    Sūnu ciems kaut kāds. Katrs otrais plātās par to, ka zog. Ta vispār jau moderēt vajadzētu visus šitos zagļu komentus!

    #205756
    Evers
    Participant

    Kā tu zini ka zagts? varbūt man glabājas tā Ultimate licenze 😀 Vienkārši ērtības labad lietoju modificētu versiju no i-neta vilktu 😀

    #205757
    samurajs
    Participant

    Nu zagt jau nav labi, bet pagaidām Win 7 nav nemaz iznācis tirgū. Nevar nozagt preci, kuras reāli nav. Bez tam paredzēta 30 dienu legāla testēšana Win7 RTM.

    Kamēr nekas netiek lauzts un crackots – tas nav pirātisms.

    Atgādinu, ka Noteikumi neatļauj publicēt Notepadā laušanas tehnoloģijas un serial keys.

    #205758
    Eudoxus
    Participant

    Es, protams, nezinu, vai tu lieto zagtu win; ja nelieto, tad manis teiktais uz tevi neattiecas. Tā ka nav ko saspringt.

    Starp citu, nesen Polijā bija interesants gadījums. Puisis sastrīdējās ar savu beibi un beibe rūgtumā pastāstīja poličiem, ka viņas ex-puisim uz datora ir nelegāla XP kopija. Un tak noplēsa no zēna septiņas ādas. Tā ka esat uzmanīgi ar meitenēm un nelegālu softu.

    #205759
    Eudoxus
    Participant

    samurajs wrote:

    Nu zagt jau nav labi, bet pagaidām Win 7 nav nemaz iznācis tirgū. Nevar nozagt preci, kuras reāli nav. Bez tam paredzēta 30 dienu legāla testēšana Win7 RTM.

    Kamēr nekas netiek lauzts un crackots – tas nav pirātisms.

    Atgādinu, ka Noteikumi neatļauj publicēt Notepadā laušanas tehnoloģijas un serial keys.

    Iepriekš runa bija par precraced Vista Ultimate. Just for the record.

    Bet tas, ka prece nav tirgū vēl nenozīmē, ka tās nav vispār un ka to nevarētu nozagt.

    #205760
    Crow
    Participant

    Eudoxus wrote:

    Starp citu, nesen Polijā bija interesants gadījums. Puisis sastrīdējās ar savu beibi un beibe rūgtumā pastāstīja poličiem, ka viņas ex-puisim uz datora ir nelegāla XP kopija. Un tak noplēsa no zēna septiņas ādas. Tā ka esat uzmanīgi ar meitenēm un nelegālu softu.

    Jomajo!! 😀

    #205761
    Eudoxus
    Participant

    Jā, keiss ir labs. To man viens Poļu jurists stāstīja, kurš no nelegāla staffa turās pa gabalu, jo ja viņu pieķer, tad visa viņa jurista karjera ir pa pieskari. Tad var pārkvalificēties kaut uz trauku mazgāšanu vai ko tamlīdzīgu.

    #205762
    daGrevis
    Participant

    Paldies par programmiņu… 🙂

    #205763
    gangstalv
    Participant

    Tomēr divi ir īstie 😀

    P.S. vēl var izmantot Windows 7 ISO Verifier

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā