Microsoft sāk tīrīt ārā GWX no Windows 7/8.1 sistēmām

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft sāk tīrīt ārā GWX no Windows 7/8.1 sistēmām

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162393
    samurajs
    Participant

    Visi atceras kaitinošo programmu GWX jeb Get Windows 10, ar kuru pop-up logu veidā Microsoft reklamēja pāreju uz Windows 10? Kopš 29. jūlija reklāmas beidzās, bet nevajadzīgie faili palika. Tagad Microsoft lietu eksperte Mary Jo Foley atklājusi jaunu update KB3184143, kura uzdevums ir satīrīt “cūkstalli”, kuru iepriekš radīja veseli 7 atjauninājumi ar mērķi iebarot lietotājiem Windows 10. Minētais patch pieejams Windows Update sistēmā.

    Nu un kā paliek ar tiem, kuri nokavēja 29. jūliju? Vai tiešām jāskrien uz veikalu pēc Windows 10 licences? Taču nē! Viens variants ir notēlot invalīdu. Bet var vēl vienkāršāk, ko atklājis Mērijas kolēģis Paul Thurrot, un publicējis tviterī:

    1. Instalējam Windows 10 uz datora kā “clean install”

    2. Aktivējam to ar mums esošo legālo Windows 7/8.1 key

    3. PROFIT!

    (Protams, jāsaskan Windows 7/8.1 versijām; aktivēt Windows 10 Pro ar Windows 7 Home atslēgu noteikti nevarēsim).

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_16205_1.jpg[/img]

    #327062
    janculis
    Participant

    Hmm, es parasti pēc 29. datuma upgreidoju no fleša, kas taisīts ar Windows Media Creation Tool, pēc tam clean install no tā paša fleša. Un man viss ir ļoti labi, viss ir aktivizējies utt.

    #327063
    m_janis
    Participant

    Quote:

    … upgreidoju no fleša, kas taisīts ar Windows Media Creation Tool, pēc tam clean install no tā paša fleša.

    WTF??? Laikam jāieņem vismaz 2 x pa 200 gramiem, lai šo saprastu :D.

    #327064
    janculis
    Participant

    Ir tik traki? 🙂

    Uztaisu flešu ar Media Creation Tools. Pēc tam ielieku flešu datorā, ko gribu apgreidot. Uzlieku, lai Windows tiek upgreidots. Pēc tam veicu tīro instalāciju. Kur prasa ievadīt atslēgu, norādu, ka man tādas nav.

    Pēc instalācijas rādās, ka Windows ir aktivizēts.

    #327065
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Kad viesmīlis prasa izvēlēties kotleti vai karbonādi, izvēlos kotleti un ēdu karbonādi. Indigo bērniem loģika neeksistē.

    #327066
    jonjs
    Participant

    Izskatās, ka pēc tās drazas iztīrīšanas uz HDD varētu parādīties par kādiem 10 GB vairāk brīvas vietas, Gan jau, ka daudziem tas Win10 jau bija datorā. Vajadzēja tikai uzinstalēt. 😀

    #327067
    Aldis
    Participant

    Esmu priecīgs ka manā Win7 šitais bardaks pat nebija pieļauts… 🙂

    #327068
    Ralfie
    Participant
    #327069
    m_janis
    Participant

    Nu to, vai W10 instalācijas faili jau ir, var redzēt (un aizvākt) bez problēmām – ieķesē, lai rāda slēptos un skaties, kas uz C diska rēgojas – būs tur divas mapes (aizmirsu nosaukumus, jo kopš akcijas sākumā pamanīju, atkārtota uzrašanās iespēja tika novērsta).

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā