Microsoft Scorpio būs visjaudīgākā spēļu konsole tirgū

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft Scorpio būs visjaudīgākā spēļu konsole tirgū

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162808
    samurajs
    Participant

    Š ogad Microsoft plāno laist tirgū jaunu spēļu konsoli “Project Scorpio”, kurai nebūs līdzīgu pasaulē. Starp citu, ierīces komerciālais nosaukums var būt arī cits – Xbox Scorpio vai kas līdzīgs . Konsolei būs 6 TFlops skaitļošanas jauda ar 8 x86 kodoliem, grafiskais procesors ar 40 kodoliem un 12 GB GDDR VRAM. Nākušas gaismā jaunas detaļas. Mijiedarbībai ar displeju (vai lielizmēra TV) kalpos AMD Freesynс atbalsts, kā arī visjaunākā HDMI 2.1 versija, kuru attiecīgais regulators apstiprinās tikai šajā ceturksnī.

    Adaptīvās sinhronizācijas tehnoloģijas kā Nvidia G-Sync vai AMD Freesync ļauj grafiskajam procesoram pārvaldīt ekrāna informācijas atjaunināšanas frekvenci (fps), kas padarīs spēlēšanu daudz plūdenāku. Tas nozīmē arī savietojamību ar HDR un varēs lietot visu pieejamo kadru frekvenču spektru. Protams, arī televizoram būs jābūt ar HDMI 2.1 pieslēgumu un AMD Freesync atbalstu. Pagaidām vēl nav skaidrs cik ilgā laikā TV ražotāji varēs to piedāvāt. Vairāk tehnisko sīkumu – Eurogamer.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_149194328_1.jpg[/img]

    #329351
    Jaunzems
    Participant

    Un Lada Kalina 2 ir visātrākais žigulis tirgū!

    #329352
    Lcs006
    Participant

    Jums, Ser, cepums!

    #329353
    shady
    Participant

    Jap, šito jau bērniem apsolīju. Sliktākais, ka būs jāņem uzreiz 2 konsoles, savādāk māja būs kautiņš…

    #329354
    garaisezis
    Participant

    man kaut kā pof*g kas par dzelžiem, kad tik softs griežas bez aizķeršanās. Bet mūsdienās jau visiem patīk mērīties ar krāniņiem

    #329355
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Dators tik un tā ir labākais uz kā spēlēt spēles. Klaviatūra un pele nestāv klāt nevienai pultij. Un kamēr spēlē, paralēli kačājas torrenti, un kad esi beidzis spēlēt vari datoru lietot citiem nolūkiem. Konsole vienmēr ir bijis kaut kāds surogāts.

    #329356
    shady
    Participant

    Piekrītu tikai daļēji. Ja man pašam būtu jāspēlē, tad es izvēlētos PC (tāpat kā tu), bet bērniem konsoles ir ideālas.

    Man dotajā brīdī mājās ir 4 spēļu konsoles un 2 datori + tabletes priekš bērniem. Pagaidām pietiek, lai gan drīzumā ielikšu arī papildus PC viesistabā. Konsoles ir īzī pīzī variants – bērni paši māk ar to apieties un kopā spēlēt ne tikai 2-spēlētāju režīmu, bet arī KInect, kur var spēlēt vairāki bērni vienlaikus + labs fun, ja atnāk draugi. Pat mēs ar sievu to Kinect time-by-time uzspēlējam kopā ar bērniem vai ar saviem draugiem kādā pārtijā…

    Tā kā nesaki, ka PC ir PC un konsole ir mēsls. Tā nav, ja vien nedzīvo viens vai arī tev ir ģimenes modelis ar 1 bērnu. Tad jā – konsole īpaši nerausta. Man ir 6 bērni (dažādi vecumi) un kosoles vajag kā ēst 😀 Man vecākais dēls jau pa šo scorpio jau fano, jo lasa tech jaunumus… Un neko darīt būs vien jāpērk vairumā, lai mājās miers 😉

    + Te Īrijā konsoles cenas, spēlēs + spēļu nomas ir pat lētāk nekā latvānijā. Pusgadu iepriekš jaunu GTA5 dēlam paņēmu pa 20+ eiro – un tas bija jauns disks veikalā (pat nekādā i-shopā uz hvz kādiem piedāvājumiem). Tas tā – piemēram, ja nemaldos, tad LV visi bļāva ka nežēlīgi dārgs… Konsoles uzturēt sanāk vieglāk un pat lētāk. Un nepiemini man pirātiskos veidus.

    #329357
    garaisezis
    Participant

    kosulei ir viens plus, ielic disku un aizit, nav jākakerējas iar instelāciju un nav problēmu ar līkajiem pirkstiem, bērni parasti ar visiem aizliegumiem atradis veidu kā sadirst os. Pats dabuju par brivu ps4 no kaiminiem, diski dabujami veikala tiesam leti. bet dators paliek tikai darbam un macibam. Tomer es censos ierobezot pavadito laiku spelejot speles.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā