Microsoft sponsorēs Linux un atvērto kodu (1.aprīlis)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft sponsorēs Linux un atvērto kodu (1.aprīlis)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146761
    Sid
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080401010602451.jpg[/imgl]Kā vakar pavēstīja Microsofttm priekšsēdētājs Bils Geits, Microsoft labprāt sadarbotos ar Linusu Torvaldu un atvērtā koda programmatūru, tai skaitā, tai sniegu finansiālu atbalstu. Microsofttm vēstī, ka šāds solis pieņemts sakarā ar Linux straujo attīstību mājas datoros un Vistas zemo popularitāti, norādot, ka tādējādi ieguvēji būtu kā uzņēmums, tā lietotājs, jo tas veicinātu vidējā datorlietotāja IT zināšanu izaugsmi, palielinot iespēju lietotājam pašam tikt galā ar Windowsā esošajiem caurumiem bez speciālistu palīdzības tādējādi uzlabojot operētājsistēmas, brīžiem slikto, vārdu.

    Microsoft solās atbalstīt ne tikai Linux kerneļa izstrādi, bet palīdzēt arī atsevišķiem distributīvu izstrādātājiem. Kā pirmo distributīvu norādot Gentoo, šim distram tikšot atvēlēta speciāla sadaļa Microsoft mājaslapā, kā arī tiks uzlabots komercatbalsts. Gentoo esot ticis izvēlēts ar domu, ka to ir vislabāk iespējams pielāgot lietotāja vajadzībām, tas ir gana ātrs un populārs.

    #177829
    samurajs
    Participant

    Tad jau drīz būs MS Windows Gentoo-Gailis? :duno: Gaidu ar nepacietību! Vai kāds nezin, cik šāda opensource OS maksās?

    [img]https://img80.imageshack.us/img80/3416/microsoftsignmo2.jpg[/img]

    #177830
    Anonīms
    Neaktīvs

    Būs būs 😀

    #177831
    QueenZ
    Participant

    M$ tachu sen jau bija nosleegushi kaut kaadu liigumu ar Novell par kaadu tur sadarbiibu.. Bet vispaar jau diezvai tas paliidzeest putnam pacelties spaarnos 😀

    #177832
    memorex
    Participant

    veca ziņa, un bils jau kādu laiku vairs nestrādā ;.

    #177833
    Jazz
    Participant

    Tas, ka viņš vairs nestrādā tur tas nenozīmē, ka nevada šo orķestri. Tātad lauznim kā viņam domājams būtu grūti iztikt bez citu mācīšanas 😀

    #177834
    Foxsk8
    Participant

    Gan jau tur kas lielāks apakšā slēpjas. Microsoftam ir tādi mārketinga speciālisti, kuriem ir visādas idejas, domas, utt…. gan jau tur kas netīrs būs.

    #177835
    aoma
    Participant

    Pirmais nerakstītais interneta pamatlikums: “Nekad netici tam, kas rakstīts internetā!”;)

    #177836
    Tvinky
    Participant

    Melot nav labi, būtu vismaz pēc divpacmitiem vakarā sācis postēt 😉

    #177837
    Sid
    Participant

    Tvinky, notepad.lv pulkstenis nav pagriezts 1h uz priekšu, kad es šamo noposētju, bija jau 00:57 1. aprīlī. 😀

    #177838
    izredzētais
    Participant

    es taga nesaprotu, tas ir 1. apriļa joks!? bik apnika :@

    #177839
    QueenZ
    Participant

    izredzētais wrote:

    es taga nesaprotu, tas ir 1. apriļa joks!? bik apnika :@

    Protams, ka tas ir joks, es jau zinaaju… :D:D

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā