Microsoft svin viendzimuma laulību legalizāciju ASV

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft svin viendzimuma laulību legalizāciju ASV

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161070
    samurajs
    Participant

    Kā lasāms Microsoft darbinieku blogā (Microsoft Jobs Blog), Redmondas kompānija ar sajūsmu uztver ASV likumdevēju lēmumu par viendzimuma laulību legalizāciju, un šai sakarā uzrīkojusi svētku pasākumus. Cik var spriest, Microsoftā valda izteikti pozitīva attieksme pret seksuālajām minoritātēm. Tā Clark Ly stāsta, ka strādājot kompānijā jau astoņus gadus. Sākumā esot bijusi sieviete-lezbiete. Bet tagad paziņojusi kolektīvam, ka gatavojas veikt dzimuma maiņas operāciju un kļūt par vīrieti.

    “Cilvēki ieradās manā birojā un apskāva mani. Saņēmu arī high-fives apsveikumus,” stāsta Ly, kurš nodarbojas ar Xbox spēļu izplatīšanu. “Tā nebija atbilde, kuru es gaidīju. Tas bija fantastiski.”

    Microsoft darbinieki šodien izies praida parādēs ÄŒikāgā, Š…ujorkā, Hjūstonā, Sanfrancisko, Mehiko, Īrijā, UK, Dānijā un Somijā, un vēlāk arī citās Eiropas valstīs. Š ādas parādes šomēnes jau notikušas Bostonā, Vašingtonā, Romā.

    Attēlos: Clark Ly

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_clarkly1_lisiwolf_b_1.jpg[/img]

    Microsoft “praidu direktore” Ērika Vosa

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_erikavoss2_lisiwolf_a_1.jpg[/img]

    Microsoft Romas praidā

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_romepride_antoniosapienza1_a_1.jpg[/img]

    Pirmavots

    #318203
    Razer
    Participant

    Quote:

    “Tā nebija atbilde, kuru es gaidīju. Tas bija fantastiski.”

    ………….. kā iztīrīt apkorķētu klaviatūru?

    #318204
    Jaunzems
    Participant

    Njā, homofobiem būs diezgan skarbi, ja gribēs lietot tehnoloģijas – gan Google, gan Apple, gan liela daļa citu tehnoloģiju kompāniju (protams, neskaitot DEAC :>) atbalsta LGBT tiesības. Un nemaz neaizmirsīsim par Alanu Turingu 😀

    #318205
    Participant
    #318206
    Andron MacBeton
    Participant

    Slimiķi taisa Windouzus. Jauki.

    #318207
    akms47
    Participant

    Hmm… Tadāāā. Bars tizleņu to tik dara kā buras ap jaunu off vai win. Tā kā termiņi spiež un netiek ārā no offisa kur strādā – sāk drātēt viens otru (daba tak prasa savu)…. utt., utml. Lūk arī svētki klāt. Attiecīgi pilns nets ar twiterastu un istagramasturbatoru ziņām.

    Tāpēc jau tas jaunais 10-ais win un jaunais off ir tāds sap.ists.

    #318208
    root
    Participant

    Ej ārstējies, tizleni. 🙂

    #318209
    ExDec
    Participant

    Sūda pediņi visu Twitter piekakājuši. ZB, ka visur kaut kādas varavīksnes un sirsniņas rādas…

    #318210
    SFiX
    Participant

    Man tādas pašas sajūtas rodas, kad visi sprauž sev klāt lentītes Latvijas karoga krāsā. Sūda nacionālisti. /s

    #318211
    jonjs
    Participant

    Tīri teorētiski man ir vienalga, kas un kā un ko mīl. Tomēr man mācīja, ka nedrīkst bāzt dzelžus (turot rokās) 220 Voltu ligzdā (rozetē). Vēl es esmu dzirdējis Bībeles stāstu par Sodomu un Gomoru. Tautā runā, ka tas nav labi, kad viena dzimuma cilvēki dzīvo kopā. Var jau būt, ka tā ir mīlestība. Nezinu. Ir dažādi baušļi. Piemēram “… tev nebūs zagt…” u.t.t. Cik saprotu, tad labāk ir ievērot likumus, jo citādi ir problēmas.

    #318212
    jonjs
    Participant

    Tajā pašā Bībelē ir rakstīts, vienā no Pāvila vēstījumiem (neatceros kurā grāmatā), ka vīriešu viendzimuma attiecības nav labas. Cik saprotu viņš zin ko runājis. Jauno derību reizes 4 esmu izlasījis ar iedziļināšanos. 😀 Bez jokiem 🙂

    #318213
    Crow
    Participant

    Nu ja, kā tad 😀

    [img]https://i.imgur.com/rYxsGOz.jpg[/img]

    #318214
    Aldis
    Participant

    Taga tā ir modes lieta, šķiet… 😀

    Nākošie par savām tiesībām cīnīsies, kas līdzīgi tiem krievu pilsoņiem, kas Latvijā aizturēti Ogrē dzīvojot teltī, par to, ka bērnu priekšā seksojas, pamāca arī pašus bērnus kā to darīt, un uzskata to par nomālu audzināšanu… nu tas taču ir normāli, dabiski, un tā… 😀

    [spoil] [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=i6rmmMRsh3c[/youtube] [/spoil]

    https://www.kasjauns.lv/lv/zinas/197418/sokejosi-vecaki-ar-seksu-nodarbojas-bernu-acu-prieksa-video

    #318215
    jonjs
    Participant

    Protams visa cieņa misteram Crow. Tomēr es dažreiz domāju, kāds es būtu, ja nebūtu palasījis to bībeli. Principu man nebūtu nekādu varētu … irst tieši tā pat kā vairums te. To gan es daru regulāri, tomēr ceru, ka nevienu ne par ko neapvainoju. Savukārt reālajā dzīvē. Pat negribu zināt, ko es un kā darītu, ja man nebūtu šo principu to pašu 10. baušļu. Mums te Latvijā vairums dzīvo ne pēc kādiem principiem tāpēc arī ir tādā … irsā. Mans personīgais viedoklis. Neviens ne ciena NEKO ne valsti, ne tautu, ne ko!!! Un tikai sūdzas, klusībā sevī un brīnās kā tā? 🙂

    #318216
    Barons
    Participant

    Arī Stenlija kausu vedīs pie hokeja fanu minoritātēm

    Stanley Cup to appear in Chicago Pride Parade

    #318217
    Crow
    Participant

    Pag, vai tas tagad jāsaprot tā, ka prātā veselam cilvēkam, kas nav izlasījis tos principus, pašam nav skaidrs, ka iekārot svešu mantu, melot, slepkavot un necienīt priekšniecību ir slikti?

    Bet labi. Par to, ka zilīšiem un līdzīgiem slimiķiem būtu jācieš klusu, nevis jārīko gājieni un citādi savas novirzes par visām varītēm jāparāda, varam pilnībā solidarizēties. Tas jau paliek galīgi par traku.

    #318218
    jonjs
    Participant

    Dotajā gadījumā runa nebija par zilajiem. Runa bija par dzīvi. Par zilajiem es kaut kur agrāk šajos komentāros pateicu. Latvijā ir problēmas, jo nav principu. Nekādu. Un viss. Tu domā, ka es atbalstu zilos? Es ne atbalstu ne neatbalstu, tās ir viņu problēmas. Geju parādes galvenais princips ir pievērst uzmanību. Mana atbilde ir ignorēt. Un ja kāds mudaks man sāks traucēt dzīvot reālajā dzīvē, tad viņš nebūs priecīgs. Ko dara sieviete, kad viņai uzmācas kāds bēg vai vēl ko dara, Ko dara vīrietis, ja viņa uzmācas tjipa vīrietis? Nezinu. Es gan visdrīzāk zinu, Viņam vajag pateikt nē un dažreiz ari ko VAIRÄ€K 🙂 Esmu visai iecietīgs 😀 Savos komentāros. Juristi un gej juristi nesnauž 😀

    Runājot īsis sieviete uzšaut nevar, normāls džeks uzšautu un mier mājās. Tavu jautājumu nesapratu starp citu 😀

    Tu gejs vai kā ? 😀 Jokojos.

    #318219
    jonjs
    Participant

    Un ja pēkšņi sākam runāt gandrīz nopietni, tad šādā veidā sačakarēt lietotāja saskarni (interfeisu), gan Microsoft Operacionālajā Sistēmā, gan Microsoft Office paketē varēja tikai pi … . Skarbi, bet patiesi. Kāpēc lietotājiem pēkšņi ir jāapgūst no jauna tas viss?

    #318220
    Participant

    Quote:

    Par to, ka zilīšiem un līdzīgiem slimiķiem būtu jācieš klusu, nevis jārīko gājieni un citādi savas novirzes par visām varītēm jāparāda, varam pilnībā solidarizēties. Tas jau paliek galīgi par traku.


    Tāpēc arī Praidu rīko! Zinu, ka tas jau ir banāli, bet – iedomāsimies laiku, kad sievietēm bija zemāka loma lēmumu pieņemšanā, nekā vīrietim. Un tagad kāds saka: “Labi, eksistējiet, runājiet, bet tikai tā, lai es neredzu!”. Vai tas ir atrisinājums? Vai viss ir nokārtojies?

    Zinu, ka daudzus tracina tās gejiskās akcijas un nemitīgā uzmanības pievēršana LGBT personām. Viens piemērs, tāds uz ašo un iz dzīves nedaudz – ir divi bērni, viens vesels, otram ir aizkavēta runas attīstība. Veselais bažas nerada, bet neveselais stostās un tā īsti ar nevienu nekomunicē. Tad notika neiespējamais un bērns ar runas defektu sāk runāt. Kas notiek? Visi priecīgi, visi par to runā, pat atzīmē. Ko noteikti izjutīs veselais? Diskrimināciju, ignoranci, nevienlīdzību. Taču tad, kad problēma ar otru bērnu tiks novērsta un problēma – aizmirsta, viņi būs identiskā situācijā. Galu galā, neviens jau diži nesvin un neizceļ starprasu kāzas. Nu vot, šādi šo laulības/kopdzīves situāciju redz liberāļi – tradicionālās attiecības ir norma, tāpēc tām uzmanību nav jāpievērš, bet netradicionālās attiecības kļūst par normu, tāpēc tās ir jo īpaši jāizceļ un jāatbalsta. Un heteroseksuāļi sajūt to kā “diskrimināciju” vai pārlieku lielo homīšu izcelšanu.

    Kam nopietnam vispār var Bībele kalpot par argumentu sekulārā valstī?

    PS: Biju Praidā, bija ok, vairāk pēc brīvdomātāju – hipiju pasākuma izskatījās. Bez jebkādas seksualitātes vai kaku stumšanas. Žēl tik bija tas, ka divi pārdzērušies vīrieši tīņiem ar olu meta, taču tas neko nemainīja.

    #318221
    msh
    Participant

    Quote:

    iedomāsimies laiku, kad sievietēm bija zemāka loma lēmumu pieņemšanā, nekā vīrietim.

    Tā tas normālās situācijās arī ir šodien. Protams, mūsdienās ir plaši izplatītas tās situācijas, kur vīrs ir zem sievas tupeles – tas tev liekas normāli? 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā