Microsoft uzbāšanās ar Windows 10 iegājusi agresīvajā fāzē

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft uzbāšanās ar Windows 10 iegājusi agresīvajā fāzē

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161439
    samurajs
    Participant

    Kā ziņo ZDNet, atsevišķi Windows 7 un 8.1 lietotāji snieguši informāciju, ka viņiem parādījies jauns logs ar vienas stundas skaitītāju, kurš brīdina, ka tūlīt tiks veikts upgrade uz Windows 10. Lietotāju aicina saglabāt savu darbu, un atstāt datoru ieslēgtu. Tiek dotas vienīgi opcijas pārcelt upgrade uz vēlāku laiku, vai negaidīt to stundu, un jaunināt uzreiz.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_20151015112100_1.jpg[/img]

    Lai viss būtu it kā likumīgi, Microsoft izdevis instrukciju, kurā klāsta, kā atslēgt visu šo piespiedu jaunināšanu. Tomēr šī instrukcija saistīta ar izmaiņām sistēmas reģistrā, un pa zobam tikai datortehniķim, nevis mājsaimniecei. Avots uzsver, ka ja minētais logs parādījies – ierindas lietotāja spēkiem neesot iespējams izslēgt atjaunināšanās procesu. Tas nozīmē, ka Windows 10 instalācijas komplekts jau atrodas uz PC.

    Pagaidām nav skaidrs kam un pēc kādiem kritērijiem parādās šis “Countdown Timer” logs.

    ZDNet

    #320948
    kasis1000
    Participant

    Microsoft ir desmitreiz stulbāka kompānija par Apple.

    Lietojot W10, ik pēc pāris stundām tas visu manu interneta trafiku apēd un Updates nevar vienkāršā ceļā izslēgt. Reti kad Youtube vai porņikus varēju paskatīties ar normālu Download ātrumu. + vēl tas ka OS apdeitus instalējot lago!

    #320949
    Nelabojams
    Participant

    Apžēliņ, tas ir kaut kāds pilnīgs ārprāts…

    Par laimi, manam win7 updates jau sen izslēgti (lielā mērā pateicoties Notepad lasāmajai infai, tnx portālam!) un nekas neuzbāžas.

    #320950
    Andron MacBeton
    Participant

    Man kautkā pie dirsas

    #320951
    Jaunzems
    Participant

    Bet ne pietiekami pie dirsas, lai neieietu pie raksta un neierakstītu komentāru par to, cik ļoti tev tas ir pie dirsas?

    #320952
    romajo
    Participant

    Hvz, laikam ju uz veciem dzelžiem tas piedāvājums uzinstalēties nenāk, vismaz uz emachines 525 ar celeron 900/2gb un netbuka ar atom 455 vēl nav rādījies. Laikam nočeko, ka dzelži pa vājiem un atmet ar roku.

    #320953
    Crow
    Participant

    A kāpēc nevar cilvēks pateikt, ka viņam vienalga? Tas kaut kā nav derīgs viedoklis? Jeb SJW kodekss to aizliedz?

    #320954
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Par brīvu ir tikai siers peļu lamatās. Vai arī kā win10 gadījumā – sūds uz kociņa.

    #320955
    richijs
    Participant

    Tomēr bija sakarīgs…

    [img]https://s24.postimg.org/vbtnhwlg5/f_984877a1aa.jpg[/img]

    #320956
    GuntOn
    Participant

    Win 10 nebūtu slikts, ja tam nebūtu slimīgā tieksme spiegot un piedāvāties kā ielenei. Pārējo ar laiku salabos.

    #320957
    jonjs
    Participant

    Win10 un Win8 nebūtu slikts, ja tā interfeiss nebūtu tā izčakarēts, pie tā gan varētu pierast. GALVENAIS ir tas, ka programmas, kas strādāja uz Win7 pārstāj strādāt uz Win8 un Win10. Ja kaut kāds BUBUNTU veidīgais OS atļautos sev darīt tādus brīnumus, tad tas būtu savādāk, bet bubuntu veidīgie vienkārši strādā. Vismaz tie dara to, ko tie ir darījuši pirms tam un nesola to ka viss ir fiksed 😀

    #320958
    dexsters
    Participant

    Man kā W8 antifanam ir zināms ka šāda pat fīča notikās arī ar W8 upgrade uz W8.1.Man ir W8 planšete kurai nāca virsū W8Pro.Kādu laiku pēc W8,1 iznākšanas leca ārā arī līdzīgs paziņojums ar iespēju atlikt upgrade.Man kuram nepatīk W8 bija pilnīgi vienalga vai man ir W8 vai W8.1 un visu laiku atcēlu pasākumu.Vienā jaukā dienā izleca paziņojums ka tiks veikts upgrade bez iespējām ko atcelt.

    Tātad iespējams ka vienā jaukā dienā arī W10 veiks piespiedu upgrade.

    #320959
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Š ķiet ka Win7 būs pēdējais no Windows saimes kuru lietošu, pirms 100% pāriešu uz Debian Linux. Septītniekam ir iespēja novilkt līdz vismaz 2025. gadam, jo WinXP joprojām ir stingri iekrampējies daudzos datoros, uz kuriem nekas jaunāks normāli nestrādā un nestrādās.

    #320960
    BlackHalt
    Participant

    MeistarsUnVergs, aptuveni tā:

    [img]https://i.imgur.com/XWYSqPZ.png[/img]

    😉

    #320961
    m_janis
    Participant

    Pilnīgi piekrītu par W7 (esmu atgriezies pēc 1 gada W8.1 un 1 nedēļas W10 lietošanas :D), bet par Linux – ja softu ražotāji beidzot sāks ko nopietnu veidot šai platformai – migrēšu neatskatoties, bet šobrīd softu nav, vismaz manām vajadzībām (profesionāla grafikas/video apstrāde).

    (Tikai nesāciet te kāds ko murgot par Gimp, Kdenlive, Cinelerra u.t.t., vai emulatoru izmantošanu – tas viss der bērnudārzam, ne nopietnam darbam).

    Bet variants jau izdomāts – ja no W10 nekādi atkauties neizdosies – W7 tiks lietots bez piekļuves netam, visām darbībām internetā – tikai Linux (kas man, dažādās versijā, jau apmēram 12 gadus ir kā otra OS, tikai līdz šim bez nopietna pielietojuma).

    #320962
    jonjs
    Participant

    Īstie profiņi lietojot slackware linux. Es gan līdz šim neesmu izaudzis galīgi 😀 Pats lietoju Ubuntu ar KDE, tas ir KUBUNTU 😀

    #320963
    BlackHalt
    Participant

    jonjs, es lietoju Kubuntu 14.04 LTS 😉

    #320964
    tasesmuemils
    Participant

    Windows 10 “karodziņu” noņēmu pirms kāda mēneša (caur Windows updates atspējoju KB3035583), bet, protams, kā tika paredzēts, tas ir atpakaļ un ar jaunu sparu! iespējams ir kāds tool kits vai kaut kāda citāda metode, lai kaut kā citādāk atslēgtu to visu?! OS windows 7 Pro 64-bit

    (Tagad izmēģināju versiju ar GWX caur reģistriem, pazudis ir, bet vai pēc laika tas neparādīsies atpakaļ?!)

    #320965
    samurajs
    Participant

    Ja gribi lai nebāžas virsū – lieto W7 Enterprise! Tā lietotāji ir pasargāti no sērgas.

    #320966
    tasesmuemils
    Participant

    Bet ja nepastāv OS iespējas mainīšana, piemēram, uzņēmuma datoriem? Ap 100 tādu iekārtu vai pat vairāk!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā